A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

Лідер – це людина, яка віднайшла своє покликання
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:20

Катехиза продовження

В ефірі

Літургія Східний обряд

14:20

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

17:00

Літургія годин (Бревіарій)

17:30

Просто про непросте

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:30

Недільні читання

21:00

Резонанс

22:00

Непісні розмови

22:40

Житія святих

22:50

Біблійні читання

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Лідер – це людина, яка віднайшла своє покликання

Поділитись з друзями
Створено: 2012-08-25
Автор:
Про покликання говорять багато, але насправді що це? Як віднайти своє покликання? Навіщо взагалі говорити про покликання? Чи можна бути щасливим поза своїм покликанням? Про це ми говоримо з отцем Олегом Кондратюком в «Школі лідерства» на «Радіо Марія».  Для чого ми називаємося християнами, що ми при цьому маємо на увазі? Якими реальними кроками я підтверджую своє християнство? Не знаю чи доводилося вам ставити перед собою ці запитання, але мій досвід показує, що молитися варто не для молитви, а відвідувати храм треба не для відвідання храму. Здається християнам, як загалом українцям, бракує націленості. Для чого, заради чого? Даруйте цей песимістичний тон та настрій з перших рядків, але чому ми зустрічаємо безцільний погляд, постійне розпивання алкогольних напоїв, як спосіб життя, відсутність життєвого стрижня молоді, згубні залежності і тотальний депресняк? 


Чи маємо мету, до якої прямуємо? Так, скажете ви. Моя ціль здобути освіту. - Але для чого освіта? Щоби отримати гарну роботу. - А для чого гарна робота? Щоби отримувати високу зарплатню. - А зарплатня навіщо? Щоби побудувати дім, і це кращий варіант, запевняю, максимум бажання людини. Не погано в принципі, але якщо покоління за поколінням живе для того, щоб комфортно жити і смачно їсти – тоді куди ми ідемо? Що чекає наступні покоління українців з такою динамікою? 
Насправді існують цілі, які перевищують мої, виключно мої потреби в комфорті. В них може реалізуватися не одне покликання. А в покликанні здобуваємо щастя.
Ймовірно щастя реалізується не в задоволенні виключно своїх потреб і бажань в комфортному будинку, в крутій автівці, але у віднайденні та реалізації свого покликання.
Що треба роботи, щоби відкрити своє покликання, а отже бачення майбутнього, лідерство?
 Отець Олег Кондратюк говорить, що спочатку треба віднайти себе в Біблії. Як відомо, Біблія – це не тільки книга про події сивої давнини, про які вже ніхто не пам’ятає, але Живе Слово в житті кожного, хто приходить до Бога, Церкви і Письма. Що це означає практично? - Треба шукати і знаходити себе в подіях і героях Старого і Нового Завітів, відкривати спорідненість певних рис характеру,поведінки та способу мислення.
Варто читати Біблію до тих пір, поки не збагнемо, що ми насправді покликані бути дітьми Божими, царями, пророками, священиками. Це має бути не інтелектуальне розуміння, але радше духовне пережиття.
 Лише з розумінням цього базового покликання до царювання в Бозі можемо переходити до конкретних кроків у відкритті свого власного покликання. Про ці кроки ви зможете почути в програмі «Школа лідерства» з архіву передач «Радіо Марія».

Відгуки

Про страхи і "страшилки" української освіти. Чим гендерна ідеологія загрожує школі?

Про страхи і "страшилки" української освіти. Чим гендерна ідеологія загрожує школі?

В новій передачі "Musa sapientum або просто банан", створеній у співпраці ХСП та Родини, говорили про освіту. Інфопривід нам дало скандальне інтерв'ю пані Ганни Новосад, в якому вона озвучила намір розбудовувати гендерно нейтральну освіту та наголосила на ролі антидискримінаційних комітетів, як інструментів протидії освітнім курсам на зразок "Основи сім'ї" (прохристиянським, просімейним курсам).
Гості-освітяни Олеся Горгота, Марія Меньшова та Адріан Буковинський висловили сумнів щодо політичної самостійності пані міністерки та поділилися своїм баченням небезпек, які стоять перед шкільною освітою України.
Родина та Християнська Служба Порятунку
ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)
Марійна катехиза

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам
Читання 14 травня

Читання 14 травня

Господь не залишає і тут нас сам на сам з нашими стражданнями, які нас спіткають на шляху до Неба, Він посилає Духа Святого, який дасть нам силу. Яку ж таку силу (du/namiv) дасть нам на цьому шляху Дух Святий? Сила (du/namiv)- сила, міць, фортеця, могутність, здатність, можливість, диво, чудотворіння. То невже маюче такі засоби, ми не можемо змиритись й інколи навчитись просто потерпіти?
Читання 13 травня

Читання 13 травня

Афіняни – це парадокс у очах Павла. Напевно, Павло, пройшовшись по Афінах, побачив, що там люди винятково побожні (deisidaimone/sterov-ретельно виконуючі релігійні приписи) та що всі люди тільки тим і займалися, що любили слухати про щось нове або дискутувати, напевно, вже думав, що вони вже спіймались в сіті Христа, залишилося тільки витягнути їх на сушу, не вистачає тільки почати їм проповідувати Слово Боже і Афіни стануть християнською столицею. Однак так не сталось. Павло пережив поразку, якої давно не знав.