A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

Лідер – це людина, яка віднайшла своє покликання
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Акафист

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Захристія

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

07:00

Св.Літургія з храму Матері Божої Ангельської (Вінниця)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

Лідер – це людина, яка віднайшла своє покликання

Поділитись з друзями
Створено: 2012-08-25
Автор:
Про покликання говорять багато, але насправді що це? Як віднайти своє покликання? Навіщо взагалі говорити про покликання? Чи можна бути щасливим поза своїм покликанням? Про це ми говоримо з отцем Олегом Кондратюком в «Школі лідерства» на «Радіо Марія».  Для чого ми називаємося християнами, що ми при цьому маємо на увазі? Якими реальними кроками я підтверджую своє християнство? Не знаю чи доводилося вам ставити перед собою ці запитання, але мій досвід показує, що молитися варто не для молитви, а відвідувати храм треба не для відвідання храму. Здається християнам, як загалом українцям, бракує націленості. Для чого, заради чого? Даруйте цей песимістичний тон та настрій з перших рядків, але чому ми зустрічаємо безцільний погляд, постійне розпивання алкогольних напоїв, як спосіб життя, відсутність життєвого стрижня молоді, згубні залежності і тотальний депресняк? 


Чи маємо мету, до якої прямуємо? Так, скажете ви. Моя ціль здобути освіту. - Але для чого освіта? Щоби отримати гарну роботу. - А для чого гарна робота? Щоби отримувати високу зарплатню. - А зарплатня навіщо? Щоби побудувати дім, і це кращий варіант, запевняю, максимум бажання людини. Не погано в принципі, але якщо покоління за поколінням живе для того, щоб комфортно жити і смачно їсти – тоді куди ми ідемо? Що чекає наступні покоління українців з такою динамікою? 
Насправді існують цілі, які перевищують мої, виключно мої потреби в комфорті. В них може реалізуватися не одне покликання. А в покликанні здобуваємо щастя.
Ймовірно щастя реалізується не в задоволенні виключно своїх потреб і бажань в комфортному будинку, в крутій автівці, але у віднайденні та реалізації свого покликання.
Що треба роботи, щоби відкрити своє покликання, а отже бачення майбутнього, лідерство?
 Отець Олег Кондратюк говорить, що спочатку треба віднайти себе в Біблії. Як відомо, Біблія – це не тільки книга про події сивої давнини, про які вже ніхто не пам’ятає, але Живе Слово в житті кожного, хто приходить до Бога, Церкви і Письма. Що це означає практично? - Треба шукати і знаходити себе в подіях і героях Старого і Нового Завітів, відкривати спорідненість певних рис характеру,поведінки та способу мислення.
Варто читати Біблію до тих пір, поки не збагнемо, що ми насправді покликані бути дітьми Божими, царями, пророками, священиками. Це має бути не інтелектуальне розуміння, але радше духовне пережиття.
 Лише з розумінням цього базового покликання до царювання в Бозі можемо переходити до конкретних кроків у відкритті свого власного покликання. Про ці кроки ви зможете почути в програмі «Школа лідерства» з архіву передач «Радіо Марія».

Відгуки

Як педофілія стане нормою?

Як педофілія стане нормою?

Гості: кандидат філософських наук Петро Гусак та Сергій Шараєвський - режисер, пастор, громадський активіст.
"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

Про співвідношення християнства, краси і моди говорили в передачі “Musa sapientum або просто банан” зі стилісткою Русланою Погляд та священиком отцем Петром Балогом.
"Я не думала, що буду бачити репости своїх відео у людей, які більш ніж упевненна, недотичні до Церкви", - Катерина Баско

"Я не думала, що буду бачити репости своїх відео у людей, які більш ніж упевненна, недотичні до Церкви", - Катерина Баско

Україна називається християнською країною, абсолютна більшість українців, як показують світські опитування, довіряють Церквам, однак медіа простір заповнений нехристиянськими ідеями, цінностями. Чому так? Чи можемо стверджувати, що християни знаходяться в інформаційних катакомбах? Чому так відбувається і як християнам вийти з цього стану?

Про це у передачі “Musa sapientum або просто банан” говорили з Русланом Кухарчуком, журналістом та лідером просімейного руху "Всі разом" та Катериною Баско, журналісткою, блогеркою.
Чипізація: пророцтво, що збувається чи безпідставна істерія?

Чипізація: пророцтво, що збувається чи безпідставна істерія?

Резонансний блог отця Петра Балога (ректора Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського) про вакцинацію викликав велику реакцію у християнському інтернеті. Пропонуємо вам послухати думку самого автора матеріалу та прочитати його статтю, з якої все і почалося.
До вашої уваги програма “Musa sapientum або просто банан”.
Єпископ Віталій Кривицький: "Цей гріх близький до проституції!'

Єпископ Віталій Кривицький: "Цей гріх близький до проституції!'

Гості програми: єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький та голова Всеукраїнського Благодійного Фонду «За гідність людини» пані Ґеня Самборська давали оцінку сурогатному скандалу, що стався в Україні.