Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

Лідер – це людина, яка віднайшла своє покликання

Поділитись з друзями
Створено: 2012-08-25
Автор:
Про покликання говорять багато, але насправді що це? Як віднайти своє покликання? Навіщо взагалі говорити про покликання? Чи можна бути щасливим поза своїм покликанням? Про це ми говоримо з отцем Олегом Кондратюком в «Школі лідерства» на «Радіо Марія».  Для чого ми називаємося християнами, що ми при цьому маємо на увазі? Якими реальними кроками я підтверджую своє християнство? Не знаю чи доводилося вам ставити перед собою ці запитання, але мій досвід показує, що молитися варто не для молитви, а відвідувати храм треба не для відвідання храму. Здається християнам, як загалом українцям, бракує націленості. Для чого, заради чого? Даруйте цей песимістичний тон та настрій з перших рядків, але чому ми зустрічаємо безцільний погляд, постійне розпивання алкогольних напоїв, як спосіб життя, відсутність життєвого стрижня молоді, згубні залежності і тотальний депресняк? 


Чи маємо мету, до якої прямуємо? Так, скажете ви. Моя ціль здобути освіту. - Але для чого освіта? Щоби отримати гарну роботу. - А для чого гарна робота? Щоби отримувати високу зарплатню. - А зарплатня навіщо? Щоби побудувати дім, і це кращий варіант, запевняю, максимум бажання людини. Не погано в принципі, але якщо покоління за поколінням живе для того, щоб комфортно жити і смачно їсти – тоді куди ми ідемо? Що чекає наступні покоління українців з такою динамікою? 
Насправді існують цілі, які перевищують мої, виключно мої потреби в комфорті. В них може реалізуватися не одне покликання. А в покликанні здобуваємо щастя.
Ймовірно щастя реалізується не в задоволенні виключно своїх потреб і бажань в комфортному будинку, в крутій автівці, але у віднайденні та реалізації свого покликання.
Що треба роботи, щоби відкрити своє покликання, а отже бачення майбутнього, лідерство?
 Отець Олег Кондратюк говорить, що спочатку треба віднайти себе в Біблії. Як відомо, Біблія – це не тільки книга про події сивої давнини, про які вже ніхто не пам’ятає, але Живе Слово в житті кожного, хто приходить до Бога, Церкви і Письма. Що це означає практично? - Треба шукати і знаходити себе в подіях і героях Старого і Нового Завітів, відкривати спорідненість певних рис характеру,поведінки та способу мислення.
Варто читати Біблію до тих пір, поки не збагнемо, що ми насправді покликані бути дітьми Божими, царями, пророками, священиками. Це має бути не інтелектуальне розуміння, але радше духовне пережиття.
 Лише з розумінням цього базового покликання до царювання в Бозі можемо переходити до конкретних кроків у відкритті свого власного покликання. Про ці кроки ви зможете почути в програмі «Школа лідерства» з архіву передач «Радіо Марія».

Відгуки

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.