Слухати Радіо

Зараз в ефірі

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св.Меси із Базиліки Воздвиження Всечесного Хреста (Чернівці)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

Ліворукі діти: норма чи паталогія? Що робити батькам?

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-12
Передача:
Автор:
Як розпізнати ліворукою чи праворукою є ваша дитина? Чому вчителі перечують шульгу писати правою рукою? Якими є наслідки такого переучування?Як допомогти їй адаптуватися до світу праворуких? Що стоїть за ліворукістю дитини? Які її особливості? Чим вона вирізняється? Про це та інше ми говорили в передачі «Лікар радить» з пані Іриною Башинською, керівником соціальної служби Святошинського району м. Києва, психологом, педагогом.

 

Писання лівою рукою постійно викликає якусь мінімальну цікавість протягом всього життя людини зі сторони оточуючих. Дитина іде до школи і стикається з розумінням чи нерозумінням її особливості. Часто вчителі намагаються дитину переучити «писати правильно», але при цьому забувають, що писання однією або іншою рукою є лише вершиною айсберга психологічної та інтелектуальної особливості особи. Оскільки ліворуких об’єктивно значно менше, ніж праворуких, ми нерідко можемо почути задоволене визнання особи, яка пише лівою рукою, в тому, що вона дійсно є шульгою. Вона готова усміхнено повідомити вам, що багато геніїв так само, як і вона, працювали лівою рукою. Але при цьому людина забуває, що інша, значно більша частина геніїв були праворукими. І, по-друге, чому ви, пишучи лівою рукою, маєте бути задоволеними від приналежності до світу ліворуких, серед яких багато були геніїв? Адже вони добилися вершин завдяки праці над своїми талантами.
Як виховати шульгу? Які її особливості? І чим їй можемо допомогти почуєте в передачі «Лікар радить» з Іриною Башинською, педагогом, психологом, керівником соціальної служби Святошинського району м. Києва.

Відгуки

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.