Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:20

Катехиза

В ефірі

Св. Літургія з храму св. Флоріана (Шаргород)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

"Любіть ближнього свого, як самого себе. Світ врятує християнське поняття любові", - отець Віталій Храбатин

Поділитись з друзями
Про любов, що творить розповідає референт зовнішніх відносин Пасторального Міграційного відділу Патріаршої курії УГКЦ, отець Віталій Храбатин.
Християнська любов може врятувати світ. У шкільному віці мабуть кожен із нас малював сердечка, що симфолізують закоханість двох людей, які зустріли один одного. Також видимими символами закоханості сьогодні є замки на мостах - їх пара влаштовує на мостових переходах, як знак спільності. 

У Євангелії ми також бачимо образи любові про які нам говорить Христос. Він звертає увагу на своє серце, яке відкрите для усіх. Також Бог, у 31 розділі пророка Єремії, каже, що Його серце сумує коли народ відходить від Нього.

Усі ми є дітьми любові батьків. Тому в першу чергу 14 лютого потрібно подякувати нашим батькам за їхню турботу та наше народження.

Щодо сім'ї то апостол Павло споглядаючи Христа нагадує чоловікам та жінкам: "Чоловіки любіть своїх жінок, як Христос свою Церкву. Так само й жінки...".

Давайте подивимося на поняття любові через призму любові Христа до Церкви. Він наголошує у двох головних заповідях: "Любіть Господа Бога свого усім своїм єством та ближнього свого, як самого себе". 

Якою ж любовю Христос любить Церкву? Христос полюбив свою Церкву, як пише апостол, аж до смерті. Цю любов ми можемо виразити старослов'янським словом "страсті", що означає постійну любов. Тобто він любить настільки, що намагається не втратити нікого та готовий навіть померти за цю особу.

Саме через споглядання цієї любові апостол Павло нагадує подружнім парам, щоб і вони так само ставилися один до одного. Він підносив любов подружню до таїнства.

Коли говоримо про любов то маємо на увазі не тільки почуття до іншої людини. Тут мається на увазі бажання спільної побудови життя.

Звертаючись до подружжя Папа говорив: "Ніколи не лягайте спати в стані образи. Примиріться та здійсніть спільну молитву".

Референт зовнішніх відносин Пасторального Міграційного відділу Патріаршої курії УГКЦ, отець Віталій Храбатин.

Слухати інші програми

Відгуки

Якщо Бог мене любить, то чому я страждаю?

Якщо Бог мене любить, то чому я страждаю?

Отець Олексій Самсонов в своїй катехезі говорить про Бога, який завжди присутній поруч з нами в усіх наших стражданнях, падіннях та проблемах. 
Хто є Святий Дух?

Хто є Святий Дух?

Отець Василь Германюк говорить про Пресвяту Трійцю і урочистість Зіслання Святого Духа.
Це кульмінація усіх цих років, що я тут пережила! - Тереза ГАЖІЙОВА (версія на YouTube)

Це кульмінація усіх цих років, що я тут пережила! - Тереза ГАЖІЙОВА (версія на YouTube)

Засновниця спільноти Світло Марії Тереза Гажійова коментує надзвичайний заклик Богородиці посилено молитися Дев'ятницю у ці дні.
"Ангели допомагають нам у боротьбі", - сестра Юлія Заводовська

"Ангели допомагають нам у боротьбі", - сестра Юлія Заводовська

Молитися ДО ангелів чи З ангелами? Досліджуємо молитву з монахинею Згромадження Сестер від Ангелів сестрою Юлією Заводовською (м. Вінниця).

"Не бійтеся! Християнські цінності дуже допомагають під час служби", -  отець Віталій Новак

"Не бійтеся! Християнські цінності дуже допомагають під час служби", - отець Віталій Новак

Про вишкіл у навчальному центрі Сил Оборони, розповідає очільник Благодійного Фонду Деполь Україна, отець Віталій Новак (згромадження отців святого Вікентія де Поля).