Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:50

Біблійні читання

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

«Люди ми тільки тоді, коли любимо. Не любиш дітей – сиди в офісі працюй з документами…» – Ганна Дудич

«Вчителька на мільйон», або надія української освіти в прямому ефірі Рецептів життя: «Кожна дитина, яка має таланти чи в науці, чи в спорті, чи в мистецтві, має мати свою історію успіху, має мати шанс себе реалізувати…»
Ганна Дудич, вчителька з Кропивницького увійшла в світовий рейтинг Varkey Foundation Global Teacher Prize 2017, призовий фонд якого складає один мільйон гривень. За виграні в конкурсі кошти пані Анна планує запустити проект мобільних sateam лабораторій, оснащених найновітнішою дослідницькою базою. Планується, що на цих авто-лабораторіях майбутнього будуть здійснюватись відкриті уроки по сільських школах, щоб показати дітям, як за допомогою знань і сучасних технологій оживають вивчені параграфи підручників і наука стає прикладною. Важливо, що Анна Дудич потрапила в топ 50 педагогів світу всесвітнього конкурсу Global Teacher Prize і стала у фіналі єдиною представницею не лише з України, але й зі всього пострадянського простору. Нагадаємо, що в конкурсі взяли участь понад 20 тисяч вчителів з 179 країн світу. 
«Перед тим як вирішити в який ВУЗ вступати, – розповідає пані Анна, – я стала фіналістом програми по обміну учнями і на рік поїхала навчатись до США. Мені було тоді 17, це було якраз по закінчені школи. ( в США навчаються на рік більше ніж в нас). Я тоді мала змогу на практиці порівняти дві системи освіти. В Штатах я побачила безмежно позитивне ставлення до дитини, і прагнення в кожному знайти його талант і таку величезну повагу. Я побачила наскільки освіта може бути цікавою. І, що головне, вчителі ставляться до дітей як до рівних, а не зверхньо, як дехто в нас тут собі дозволяє… Я тоді захотіла, щоб у нас було щось подібне, захотіла перейняти позитивний досвід американської системи освіти. І вже по поверненню додому, я вступила в педагогічний ВУЗ в Кропивницькому. І Маючи добрі знання англійської мови, маючи річний досвід навчання за кордоном – вирішила пов`язати своє життя викладанню англійської мови в школі… ».
«Виступаючи для педагогів нашого міста перед початком навчального року, я навела рядки з пісні гурту Бумбокс, що люди ми тільки тоді, коли любимо. Не можемо ми бути вчителями і не любити дітей, якщо не любиш дітей – сиди в офісі працюй з документами…»
Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Гість програми Стефанія Демчук, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії мистецтв, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та авторка книги "Доба постів і карнавалів", розповідає про традиції пережиття і практики Великого посту в середньовічній культурі.
«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

Співробітники волонтерської організації YWAM (Молодь з місією), співзасновники Центру Сімейного Життя, місіонери, викладачі християнських освітніх установ і семінарій, а також сімейні консультанти, подружжя і батьки двох синів - Юрій та Тетяна Соколовські розповідають про проєкт «9 тижнів до створення сім’ї» - онлайн-курс підготовки до шлюбу.
Хресна Дорога: 366 стояння

Хресна Дорога: 366 стояння

Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна»
Читає: Тетяна Калініченко 
Музика:  Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов»)
Звукорежисер: Роман Люзан
Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Отець Валентин Матушевський коментує відомий євангельський епізод про Ісуса із Закхеєм (Євангеліє від Луки 19, 1-10).