Пастор церкви Ісуса Христа міста Тернополя Ігор Білорус у програмі "Тернопіль на пульсі" продовжує говорити про вічне життя на основі Святого Писання.
Не легковажте запрошенням Бога увійти в Його Царство.
"Царство Небесне подібне одному цареві, що весілля справляв був для сина свого. І послав він своїх рабів покликати тих, хто був на весілля запрошений, та ті не хотіли прийти. Знову послав він інших рабів, наказуючи: Скажіть запрошеним: Ось я приготував обід свій, закололи бики й відгодоване, і все готове. Ідіть на весілля! Та вони злегковажили та порозходились, той на поле своє, а той на свій торг. А останні, похапавши рабів його, знущалися, та й повбивали їх. І розгнівався цар, і послав своє військо, і вигубив тих убійників, а їхнє місто спалив. Тоді каже рабам своїм: Весілля готове, але недостойні були ті покликані. Тож підіть на роздоріжжя, і кого тільки спіткаєте, кличте їх на весілля. І вийшовши раби ті на роздоріжжя, зібрали всіх, кого тільки спіткали, злих і добрих. І весільна кімната гістьми переповнилась. Як прийшов же той цар на гостей подивитись, побачив там чоловіка, в одежу весільну не вбраного, та й каже йому: Як ти, друже, ввійшов сюди, не мавши одежі весільної? Той же мовчав. Тоді цар сказав своїм слугам: Зв'яжіть йому ноги та руки, та й киньте до зовнішньої темряви, буде плач там і скрегіт зубів... Бо багато покликаних, та вибраних мало" (Матея 22, 2-14).
Відгуки
Вшанування Почаївської ікони Божої Матері почалося з XVI століття і має своє особливе значення - у програмі говоримо з митрополитом Тернопільським та Кременецьким Нестором Писиком, ПЦУ
Для християнина недостатньо бути добрим, милосердним, смиренним, покірним, терплячим... ВІн має любити своїх братів, сестер. Саме Ісус навчив нас любити. Така любов спонукає нас помирати за інших, - розмову веде редактор Тернопільської регіональної студії Наталя Галущак
У житті завжди важлива є зустріч, але як вона відбудеться залежить від нас та наскільки ми вірні тим обітницям, які складаємо перед Творцем? Про вірність Богові у програмі говорить вікарій парафії Божого Милосердя у Тернополі отець Назарій Зузак, РКЦ
Про важливість набожності до Крові Ісуса Христа говоримо з вікарієм парафії Божого Милосердя у Тернополі отцем Назарієм Зузаком, РКЦ
Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.