A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 127

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 128

Memento Mori
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

14:00

Духовні читання

В ефірі

Головред

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:05

Голос народу, голос Божий

17:30

В родині "Радіо Марія"

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св.Софії (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:20

Слово на кожен день

21:00

Незакінчені розмови

22:00

Катехиза

23:00

У ваших намірах

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

Memento Mori

Поділитись з друзями
Створено: 2012-08-28
Передача:
Автор:
У праведника запитали: «Що ти будеш робити, коли Господь прийде на Страшний суд»? Відповідь вразила всіх: «Те саме, що і звичайно». А що я буду робити, коли дізнаюсь, що Господь прийде, наприклад, завтра? Що мені треба робити повсякчасно, щоби не боятися приходу Господа? Про це та інше в катехизі отця Вальдемара Павєлєца. Питання життя і смерті цікавить багатьох. В минулий понеділок, коли отець Вальдемар розкривав тему Фатімських об’явлень і загадав про видіння пекла, навала телефонних дзвінків фіксувала щирий інтерес до цієї теми.


Отець Олексій Самсонов, директор «Радіо Марія» розказував на службі про випадок, який стався з ним на дорозі до Одеси. Аварія: був збитий мотоцикліст. Він вилетів з мотоциклу і отримав травму черепу, яка в принципі є смертельною. Цей хлопець не збирався вмирати, він не знав, коли наступить його смерть. А ми не знаємо його подальшу долю, але точно  усвідомлюємо, що тема життя і смерті - актуальна для всіх. Немає жодного, кого смерть омине. Всі учасники ДТП просто стали на коліна і молилися. Не знаємо були вони віруючим чи ні, але чомусь в момент смерті не буває невіруючих.

Коли помирав мій дідусь, мені було десять років. В той час я гостював у нього: в шахтарському селищі Луганської області. В дорозі у дідуся стався інфаркт, всі дорослі побігли до нього, на край села, а ми, діти, самими залишилися в хаті. Ми поставали на коліна і почали молитися. Хто нас учив молитися в шахтарській сім’ї на Донбасі, в середині 90-років? Батьки, молоді інженери, ще так недавно – комсомольці, абсолютно нічого не знали про існування духовного світу. Звідки з дитячих сердець, в середовищі, позбавленому будь-якої християнської традиції, виринула молитва?

Перед обличчям смерті кожна людина визнає першочерговість питання душі і Бога. Можемо заховати, придушити в собі це велике прагнення і крізь усе життя пронести запеклий чи байдужий атеїзм, але що буде на порозі небуття?

Люди, які поверталися з потойбіччя клінічної смерті, часто описують стан, коли за один момент перед ними проноситься все життя. Не буду сперечатися чи захищати це твердження. Але, коли помирав від раку шлунку Стів Джобс - в той раз його ще витягнули - він зробив висновок, що існують справи набагато важливіші, ніж бізнес. Потім, в його промові до студентів Стенфордського університету він поділився досвідом смерті і усвідомленням, що насправді важливим.

Можна прийти до цих усвідомлень вже на смертному одрі і так само, як  розбійник на хресті промовити: «Господи, пом’яни мене у Царстві Твоїм». Про результат прохання гарантувати не стану, але можна покаятися і сподіватися на Божу любов, милосердя. Хоча в такому випадку змушені будемо констатувати, що життя пройшло марно, що ми пройшли повз наше покликання, не зазнали щастя, до якого були покликані у світ.

Відгуки

Ангел Безпеки

У денній катехизі з отцем Юстином Міщенко говорили про Ангела Безпеки, його головне призначення та місце, де його можна зустріти.- Першою функцією ангела є допомогти нам побачити волю Божу.Скільки людей сьогодні переживають почуття відкинутості, не відчувають, що їх люблять. Ми живемо постійно в страсі, що ми нікому не потрібні, що ми - нелюбимі. Це є великою проблемою нашого людства. 

Отець Микола Мишовський: "Кожен з нас - фарисей"

У ранковій катехизі з отцем Миколою Мишовським говорили про сучасне фарисейтво та його головні ознаки.За словами отця, у кожному з нас є фарисей, але не кожен здатен це визнати.

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)

Отець Віктор ЛУТКОВСЬКИЙ: "Найдосконалішим благословенням - є Євхаристія!"

В ефірі денної катехези говорили про благословення

Катехеза о. Олексія Самсонова: Як воскреснути з мертвих. Історія Лазаря

Ісус приходить в цей світ, в життя кожної людини, щоби вивести тебе з твоєї гробниці, в яку тебе запровадив твій страх, твій гріх, твоя недовіра....