Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з храму Матері Божої святого Скапулярію (Снятин)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

«Мені дістаються перші сльози, бо я один на один на передовій, але коли надаємо допомогу, бачимо й першу радість...» — Галина Кучер

Поділитись з друзями

«Нам часто кажуть: “завдяки вашій допомозі ми живі”... Ми є руками і ногами Божими на тій території. Ми простягаємо їм хліб, даємо все необхідне, даємо тепло, вони розуміють, що це вже не люди роблять… » — керівник гуманітарних проектів Асоціації Милосердя «Еммануїл» Галина Кучер. «Коли я почула новину, що Папа Римський оголосив збірку для України, і що почалась Акція, ми написали чотири великих і чотири малих гранти… і тільки нам написали, що зацікавлені в одному з чотирьох, я сказала, що слава Богу, бо вдячна за все, що може допомогти людям… ». 

«Я не політик, але я знаю, там багато патріотів, які хочуть жити в Україні... Якось одна жінка каже мені, що її питають за кого вона, а вона каже: “за кого мені бути, сепаратисти в мене зруйнували будинок, а українці бізнес...» — Галина Кучер.

«На війні я втратила єдиного сина, в нього було двоє діток, дружина. В нас величезна біль, але немає зла... Він був у Дебальцево розвідником, вже два роки ми плачемо але молимось. Сина мого було звати Коренівський Віктор Анатолійович, він був розвідником 128 бригади, саме в ці дні, при виході з Дебальцевого розвідники забезпечили вихід чотирьох колон, а він, на жаль, залишився там. Ми цілий рік шукали його. По розарію знайшли... це було дуже тяжко, але ми молились і цих два роки зла ні на Луганськ ні на Донецьк не маємо. Я також дуже вболіваю за тих хто живе у Донецьку, хоч біль моя буде дуже важкою, але в мене зовсім немає зла на тих людей. І я кажу, ми просто люди, в нас нема зла, ми можемо бути разом ми повинні бути разом...» — коментар слухачки. 

Відгуки

Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Гість програми Стефанія Демчук, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії мистецтв, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та авторка книги "Доба постів і карнавалів", розповідає про традиції пережиття і практики Великого посту в середньовічній культурі.
«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

Співробітники волонтерської організації YWAM (Молодь з місією), співзасновники Центру Сімейного Життя, місіонери, викладачі християнських освітніх установ і семінарій, а також сімейні консультанти, подружжя і батьки двох синів - Юрій та Тетяна Соколовські розповідають про проєкт «9 тижнів до створення сім’ї» - онлайн-курс підготовки до шлюбу.
Хресна Дорога: 366 стояння

Хресна Дорога: 366 стояння

Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна»
Читає: Тетяна Калініченко 
Музика:  Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов»)
Звукорежисер: Роман Люзан
Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Отець Валентин Матушевський коментує відомий євангельський епізод про Ісуса із Закхеєм (Євангеліє від Луки 19, 1-10).