Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:20

Святий дня

В ефірі

Відкрите питання

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

Мені пророкували, що стану монахом. Моя сім'я завжди була при монастирі, - Заслужений артист України, Іван Пилипець

Поділитись з друзями
Іван Пилипець - Заслужений артист України, півфіналіст 5-го сезону талант-шоу "Голос країни", поет і композитор, ведучий розважальних програм.

У програмі Ви почуєте такі пісні у виконанні співака Івана Пилипця:
"Карпатський чардаш";
"Синевир";
"Гора";
"Верховина мати моя".
"Усі ми народилися під серцем своєї матері плекаючи любов до рідної землі та ступаючи срібною Закарпатською землею я завжди відчував, що мені потрібно зробити для рідної землі щось більше", - розповідає Іван Пилипець.

- Все почалося в моєму рідному селі Бороняво Хустського району про яке я розповів світу завдяки телепроекту "Голос країни". Я ніколи цього не стидався, адже кожен повинен пишатися домівкою де народився. Вважаю, що всі ми з'явилися на цей світ, щоб прославити своїх батьків і стати кращими - це моє кредо.

- У талант-шоу "Голос країни" 2015 року я не хотів брати участь. Видно Бог так захотів провести мене по цій дорозі, щоб я чогось навчився, набрався досвіду.

- Пісню "Карпатський кардаш" написав в електричці, коли їхав з Мукачева до Львова на фестиваль "Молода Галичина". Мене надихнула краса чарівних Карпат.
- У моєму селі Бороняво діє монастир отців Василіан чину Василія Великого УГКЦ, там я в дитинстві підслуговував. І мені пророкували тоді, що в майбутньому стану монахом.

- Трохи історії. Моя бабуся Марія була 21-ю дитиною в сім'ї (уявіть яка у мене родина?). А дідусь Петро Бабич при монастирі працював кучером - возив монахів на возах до Хусту. Був такий випадок, коли прийшли совіти то відправили на 25 років Колими монаха Йосифа Завадяка. Коли він повернувся то продовжив підпільно служити і совіти вбили його за віру. Радянські солдати наїхали на нього БТРром, побили і потім він помер в лікарні. Зараз  на честь Йосифа Завадяка між селами Рокосово - Крива встановилено меморіальний комплекс - Ісус несе хрест в оточенні апостолів. Бабуся Марія завжди нам прививала любов до Церкви. Ми завжди були при монастирі.
Відгуки

Євхаристія в Серці Марії. Ми маємо народжувати Христа для інших, - сестра Каміла Кармалюк

Євхаристія в Серці Марії. Ми маємо народжувати Христа для інших, - сестра Каміла Кармалюк

Марія Дароносиця. Катехиза про Серце Марії в таємниці Пресвятої Євхаристії сестри гоноратки Каміли Кармалюк.Школа душпастирів молоді запрошує на навчання бажаючих працювати з молодими людьми

Школа душпастирів молоді запрошує на навчання бажаючих працювати з молодими людьми

Про школу душпастирів молоді розповідає настоятель парафії Знайдення Хреста Господнього (місто Чуднів) - отець Юстин Копитко.Організатор - Комісія у справах душпастирства молоді в Україні РКЦ.


Розпізнавання духів та духовна боротьба. Духовні правила Ігнатія Лойоли

Розпізнавання духів та духовна боротьба. Духовні правила Ігнатія Лойоли

Чи є духовне життя вашим пріорітетом? Якщо ви спізнюєтеся на потяг то кидаєте все та стрімголов спішите, щоб встигнути. Отець Ігор Шклярук вікарій Парафії Пресвятої Трійці місто Волочиськ розповів про розпізнавання духів та духовну боротьбу.
Бог любить нас щирими. Він відвертається від лицемірства та одягнених масок святості, - отець Григорій Рассоленко

Бог любить нас щирими. Він відвертається від лицемірства та одягнених масок святості, - отець Григорій Рассоленко

Чому важлива молитва медитації та як її практикувати розповідає отець Григорій Рассоленко. "Момент, коли ми будуємо плани, роздумуємо як реалізувати задумане в деталях і є медитація. Без роздумів є ризик опинитися біля розбитого корита. Коли ми медитуємо в роздумах то Ісус приходить до нас та допомагає".
Обрізання в релігійних практиках Юдеїв. Біблійне середовище життя Ісуса Христа

Обрізання в релігійних практиках Юдеїв. Біблійне середовище життя Ісуса Христа

Про релігійні практики Юдеїв, серед яких обрізання. Розповідає теолог-бібліст, священник Львівської архидієцезії Римо-Католицької Церкви, викладач біблійних дисциплін в інституті Святого Томи Аквінського, автор книги "Світ Біблії: подорож батьківщиною Ісуса Христа", отець Володимир Кусьнєж.

Катехиза про Біблійне середовище періоду Ісуса Христа та етапи розвитку релігії, що допомагає зрозуміти Спасителя.