Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:25

Голос народу, голос Божий

В ефірі

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св. Літургія із Санктуарію Пресв'ятого Серця Ісуса (Кам'янець - Подільський)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Теотокос

21:00

Люди справи

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Архіпастир відповідає

Мені пророкували, що стану монахом. Моя сім'я завжди була при монастирі, - Заслужений артист України, Іван Пилипець

Поділитись з друзями
Іван Пилипець - Заслужений артист України, півфіналіст 5-го сезону талант-шоу "Голос країни", поет і композитор, ведучий розважальних програм.

У програмі Ви почуєте такі пісні у виконанні співака Івана Пилипця:
"Карпатський чардаш";
"Синевир";
"Гора";
"Верховина мати моя".
"Усі ми народилися під серцем своєї матері плекаючи любов до рідної землі та ступаючи срібною Закарпатською землею я завжди відчував, що мені потрібно зробити для рідної землі щось більше", - розповідає Іван Пилипець.

- Все почалося в моєму рідному селі Бороняво Хустського району про яке я розповів світу завдяки телепроекту "Голос країни". Я ніколи цього не стидався, адже кожен повинен пишатися домівкою де народився. Вважаю, що всі ми з'явилися на цей світ, щоб прославити своїх батьків і стати кращими - це моє кредо.

- У талант-шоу "Голос країни" 2015 року я не хотів брати участь. Видно Бог так захотів провести мене по цій дорозі, щоб я чогось навчився, набрався досвіду.

- Пісню "Карпатський кардаш" написав в електричці, коли їхав з Мукачева до Львова на фестиваль "Молода Галичина". Мене надихнула краса чарівних Карпат.
- У моєму селі Бороняво діє монастир отців Василіан чину Василія Великого УГКЦ, там я в дитинстві підслуговував. І мені пророкували тоді, що в майбутньому стану монахом.

- Трохи історії. Моя бабуся Марія була 21-ю дитиною в сім'ї (уявіть яка у мене родина?). А дідусь Петро Бабич при монастирі працював кучером - возив монахів на возах до Хусту. Був такий випадок, коли прийшли совіти то відправили на 25 років Колими монаха Йосифа Завадяка. Коли він повернувся то продовжив підпільно служити і совіти вбили його за віру. Радянські солдати наїхали на нього БТРром, побили і потім він помер в лікарні. Зараз  на честь Йосифа Завадяка між селами Рокосово - Крива встановилено меморіальний комплекс - Ісус несе хрест в оточенні апостолів. Бабуся Марія завжди нам прививала любов до Церкви. Ми завжди були при монастирі.
Відгуки

Справжня свобода людини приходить зі знанням та інтелектуальним розвитком, - отець Рафал Мишковський

Справжня свобода людини приходить зі знанням та інтелектуальним розвитком, - отець Рафал Мишковський

Про волю та свободу людини говоримо в катехизі з отцем Рафалом Мишковським - кармелітом із Санктуарію Матері Божої Бердичівської.
Відкрийте своє серце для Бога. Ризикуйте!, - Софія Яворська

Відкрийте своє серце для Бога. Ризикуйте!, - Софія Яворська

Про покликання, команду однодумців та реалізацію авторського проєкту "Logos-християнська бібліотека" в Ютубі, розповідає Софія Яворська.

Ютуб-канал "Logos - християнська бібліотека" створений, щоб через людський голос, який є дорогоцінним даром, донести людині її цінність в Бозі та відкрити в ній повноту її покликання.
Весілля в Кані Галилейській. Перше чудо із семи, які вчинив Ісус.

Весілля в Кані Галилейській. Перше чудо із семи, які вчинив Ісус.

Про весілля в Кані Галилейській, коли Ісус перетворив воду на вино говоримо в сьогоднішній катехизі. Катехит - настоятель парафії Яна Павла II (м.Рівне) Гжегож Вавжиняк.
Сергій Бершов - перший Українець, який піднявся на найвищу  вершину світу Еверест.

Сергій Бершов - перший Українець, який піднявся на найвищу вершину світу Еверест.

Бершов Сергій Ігорович.

Майстер спорту міжнародного класу (1982 р.), заслужений майстер спорту СРСР (1982 р.), заслужений тренер України (1990 р.), діючий альпініст; нагороджений орденами «Трудового Червоного Прапору» (1982 р.), «Дружби Народів» (1989 р.), «За заслуги» ІІІ ст. (1996 р.), «За мужність» III ст. (1999 р.), медаль «За видатний внесок у розвиток Кубані» II ст. (2000 р.), Почесний знак ЦК ВЛКСМ «Спортивна доблесть» (1982 р.).

Самотність та усамітнення. В чому різниця, користь та небезпека?

Самотність та усамітнення. В чому різниця, користь та небезпека?

Про самотність та усамітнення розповідає сестра Тетяна Богославець зі Згромадження Служниць Святого Духа.

"Самотність - це брак чогось. Це емоційний стан людини, коли особа відчуває порожнечу та не відчуває контакту з іншими людьми. Усамітнення - це базова потреба людини для самоаналізу та підбиття підсумкуів. Це стан спокою та роздумів".