Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:50

Біблійні читання

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

"Ми дуже пишаємось тим, що ми зробили і разом з тим ми сумуємо, бо ми хотіли б зробити більше" - Архієпископ Клаудіо Гуджеротті

Поділитись з друзями
З 16 по 18 листопада Україна пережила важливу подію: вперше до нас завітав Його Еміненція Кардинал Тарксон, який очолює Дикастерію зі Сприяння Цілісного Людського розвитку Святого Престолу. Мета візиту - подивитись як відбулась реалізація проекту “Папа для України”, підбити підсумки та офіційно завершити цей проект.

Гуманітарна акція "Папа для України" розпочалась в квітні  2016 року за ініціативою Святішого Отця Франциска. В той час, на заклик Понтифіка, в усіх католицьких церквах Європи відбувся збір коштів для потреб постраждалих від воєнних дій в Україні. Зусиллями католицьких парафій Європи було зібрано 11 мільйонів євро і 5 мільйонів Його Святість Папа Франциск виділив з власних фондів. Таким чином було передано 16 мільйонів євро.

  Впродовж двох років опрацьовували проекти та реалізовували цю допомогу - римо-католицькі єпископи. 2016-2017 р. координацією проекту “Папа для України” займався владика Ян Собіло - єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії. 2017-2018 р. акцію координував владика Едуард Кава - єпископ-помічник Львівської архідієцезії.

  Два роки  тривала реалізація різних за напрямками гуманітарних проектів. Загалом допомогу отримало 900 тисяч постраждалих.   Апостольський Нунцій Клаудіо Гуджеротті, підбиваючи підсумки акції “Папа для України”, зазначив: "Ми дуже пишаємось тим, що ми зробили і разом з тим ми сумуємо, бо ми хотіли б зробити більше".

Відгуки

Як живуть українці в Америці? Розповідає отець Ілля Мамчак

Як живуть українці в Америці? Розповідає отець Ілля Мамчак

Повернувшись із США, ієромонах Студійського уставу УГКЦ отець Ілля Мамчак розповів про католицьку церкву і життя вірних.


Покрова - свято Богородиці та українських героїв

Покрова - свято Богородиці та українських героїв

Що Україна святкує 14 жовтня? Хто такі герої і чи знаємо ми їх імена? Чому історія нашої країни важка і не завжди однозначна?
У спілкуванні з істориком Віктором Заславським шукали відповіді на ці та інші важливі запитання. Гість назвав імена героїв, яких варто знати нам та вчитися у них любові до України, серед них: Вільгельм Габсбург, Роман Дашкевич, Едвард Козак, генерал Удовиченко.
Любомиру Гузару встановили перший пам'ятник у світі

Любомиру Гузару встановили перший пам'ятник у світі

У вечірній програмі спілкувалися з Тетяною Довгань, координаторкою з медійних питань проекту "Прилучитися до Великого", заступницею директора телеканалу "Доба". Гостя розповіла про відкриття пам'ятника Любомиру Гузару у Вінниці, організацію "Тижня Патріарха Любомира Гузара" та осіб, які долучилися до створення проектів, заходів і скульптури на честь Блаженнішого.
"За останні 10 років Києво-Житомирська Дієцезія найбільше розвинулася", - отець Домінік Яцков

"За останні 10 років Києво-Житомирська Дієцезія найбільше розвинулася", - отець Домінік Яцков

Святкуючи 700-річчя відновлення Києво-Житомирської Дієцезії, у вечірній програмі спілкувалися з отцем ліцензіатом Домініком Яцковим, викладачем Городоцької Вищої духовної семінарії Святого Духа та настоятелем парафії святого Йосифа в Городку.

Як римо-католики будували храми святого Миколая та святого Олександра у Києві?

Як римо-католики будували храми святого Миколая та святого Олександра у Києві?

Готуючись до святкування 700-річчя відновлення Києво-Житомирської дієцезії спілкувалися із істориком Віктором Заславським про історичні події, у результаті яких у столиці України було побудовано римо-католицькі храми святого Миколая та святого Олександра.
Гість розповів про роль святинь в українському національному відродженні та загалом історії України.