Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:10

Житія святих

В ефірі

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

Ми самі повинні стати кращими. Тільки тоді ми зможемо вибрати кращих, - політолог Юрій Войтенко

Поділитись з друзями
У програмі Люди справи кандидат історичних наук, доцент кафедри політології Університету Григорія Сковороди в Переяславі - Юрій Войтенко

"Знання минулого допомагає нам формувати майбутнє. Коли досліджуєш накопичений досвід своєї та інших країн то можеш зрозуміти закономірності розвитку державотворчих процесів," - кандидат історичних наук Юрій Войтенко.

- У людей склалося дещо хибне уявлення, що вони нічого не вирішують. Імовірно це пов'язано зі 70 річним правлінням радянської влади, коли начальник все знає та завжди правий.

- Ще одна хиба проявляється на рівні політично-правової культури. Це коли, ми помилилися у виборі політика, але не знаємо механізмів чинного законодавства, як його усунути, замінити. Зокрема, сьогодні остання редакція закону "Про місцеві вибори" дозволяє громаді змінювати місцевого обранця, якщо він не відповідеє тим критеріям за якими його обрано.

- Тільки тоді коли ми будемо мати високі вимоги до себе - ми будемо мати високі вимоги до вибору політиків.

- Щоб вибрати в майбутньому кращих політиків нам необхідно вже сьогодні здобувати знання. Як писав Тарас Шевченко:"Учітеся, брати мої! Думайте, читайте, І чужому научайтесь, − Свого не цурайтесь".

- Запитайте себе кожен: Коли я останній раз читав Конституцію України?

-На мою думку, українець може отримати моральний атестат зрілості тоді, коли прочитає як мінімум, повністю три книги: Біблію, Конституцію України, Кобзар. Тільки після цього очевидно, людина може здобувати освіту та шукати відповіді на запитання. Бо вона розуміє де ці відповіді є.


Відгуки

"Багато людей вивчили дорогу до костелу, але не стали на шлях до вівтаря", - отець Андрій Немченко

"Багато людей вивчили дорогу до костелу, але не стали на шлях до вівтаря", - отець Андрій Немченко

Про те, як виконати волю Божу розповідає отець-францисканець Андрій Немченко - вікарій Одеського катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії. "Нещастя - наш вчитель, а призначення - вічність".
"Якщо ми не визнаємо наші помилки, то як зможемо їх виправити?", - отець Микола Бєлічев

"Якщо ми не визнаємо наші помилки, то як зможемо їх виправити?", - отець Микола Бєлічев

Про покаяння та Євхаристію в контексті книги "Містична святиня Бога" розповідає отець Микола Бєлічев, головний редактор журналу "Слово між нами", Римо-Католицька парафія Святого Сімейства, м. Харків. 

Безпечне середовище для дітей в ліцеї "Всесвіт" та навчання в умовах війни

Безпечне середовище для дітей в ліцеї "Всесвіт" та навчання в умовах війни

Про навчання дітей під час війни та створення безпечного середовища у навчальному закладі розповідає Анна Омельчук - вчителька англійської мови та аніматор ораторію в салезіянському ліцеї "Всесвіт", м. Житомир.

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.Дар надприродного зцілення

Дар надприродного зцілення

Розпочинаємо серію катехиз про дари сили. У цій програмі дізнаємося про дар надприродного зцілення. Гість ефіру - душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.