Слухати Радіо

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

"Ми стараємося вкладати в дітей те, що Бог вкладає в нас," - Богдан Ковалишин, відповідальний за реколекції для дітей "Дитячий Оазис"

У програмі "У ваших намірах" місіонер ШХЖіЄ, відповідальний за реколекції для дітей "Дитячий Оазис" в Україні, Богдан Ковалишин, говорить про важливість розвитку дитини через пізнання істинного Бога.
В Україні існують філії "Дитячого Оазису", які відповідають за проведення християнських реколекцій для дітей. Такі реколекції відбуваються кожного сезону протягом року, тривають кілька днів. У цей час діти перебувають спільно на молитві, на Службах Божих, слухають реколекційні науки на християнські теми, роздумують над Словом Божим, проводять час на розважальних або молитовних вечорах, майстер-класах і діляться один з одним своїм пережиттям. "Ми стараємося вкладати в дітей те, що Бог вкладає в нас," - говорить Богдан Ковалишин. Зареєструватися та знайти детальну інформацію Богдан запрошує на сторінці Інстаграму "Дитячий Оазис". 
Духовне воскресіння - підготовка до тілесного

Духовне воскресіння - підготовка до тілесного

Коли прийде воскресіння тіла? Хто воскресне з Христом? Отець Міхал Бранкевич, духовний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater» у циклі катехиз про воскресіння говорить про способи досвідчення воскресіння духа вже тут і тепер, на землі, готуючись до свідомого бажання зустрічі з Ісусом воскреслим та остаточного воскресіння тіла з мертвих. Про християнську смерть священник зауважує: " Смерть - момент з'єднання з Ісусом. Досвідчуючи любов, не будеш боятися. Для всіх, хто вірить в Господа, життя змінюється, не закінчується. Коли завершується перебування на землі, вони мають вже життя вічне у Небі".
2026-07-28 00:00:00
"Хтось хоче осквернити Діву Марію в душах людей", - о. Міхал Бранкевич

"Хтось хоче осквернити Діву Марію в душах людей", - о. Міхал Бранкевич

Що сталося в Меджугор'ї цієї ночі, та як парадаксально діє диявол, назвавши "дияволом" Діву Марію? У програмі "У ваших намірах" о. Міхал Бранкевич аналізує прояв ненависті до Богородиці, зауважуючи, що диявола треба ненавидіти, але за людей, які йому підкоряються потрібно молитися, щоб звільнились від впливу злих сил.
2026-07-28 00:00:00
Кров Христа: Розарій про захист і очищення. Молімося разом з о.Флоріаном Кравенським (програма одинадцята)

Кров Христа: Розарій про захист і очищення. Молімося разом з о.Флоріаном Кравенським (програма одинадцята)

Спільно із Богородицею, від Якої Ісус взяв Найсвятішу Кров, відновімо в молитві значення Крові Христової в нашому житті, яка стала ціною нашого відкуплення, зціленням від духовних і фізичних недугів, а також є утотожненням в Святому Причасті самого Ісуса Христа. За роздумами XVIII ст. француза апостола Гаспаро Буфало, молімось Святий Розарій скорботні Таємниці у духовному супроводі о. Флоріана Кравенського, вікарія парафії Матері Божої Фатімської у м. Конотопі Сумської обл.
2026-07-27 00:00:00
Божі заповіді - обіцянки любові: пошук думок як дати життя

Божі заповіді - обіцянки любові: пошук думок як дати життя

"Ми вже не шукаємо як не вбити, не вкрасти, не пожадати чужого, ми як християни шукаємо спосіб як ми можемо дати життя", - у продовження циклу катехиз о.Іван Держило, відповідальний за євангелізацію у Бучацькій єпархії УГКЦ, пояснює, що Бог обіцяє у заповідях, пропонуючи навчитися способу мислення, який допоможе приймати і благословляти навіть тих, хто грішить на очах.
2026-07-24 00:00:00
"Лагідність - це здатність перемагати зло добром!" - о.Андрій Педай

"Лагідність - це здатність перемагати зло добром!" - о.Андрій Педай

У програмі "У ваших намірах" о.Андрій Педай розглядає лагідність як одну з найважливіших чеснот, яка полягає в здатності перемагати зло добром. Прагнення бути лагідною веде людину до справжньої духовної зрілості, адже сам Христос говорить: "Навчіться від Мене, бо Я - лагідний і сумирний серцем".
2026-07-24 00:00:00