Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Захристія

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

07:00

Св.Літургія з храму Матері Божої Ангельської (Вінниця)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

Ми увійдемо в новий простір з глибокими ранами, але відважними діяти. Ми свідки змін всього старого на нове, - брат капуцин Олександр Могильний

Поділитись з друзями
"Війна та мир" - денна катехиза з братом капуцином Олександром Могильним. 

"Військові розповідають, що їм легше на передовій аніж у тилу. Бо на фронті видно реальний стан речей, а в тилу постійна карусель сумнівних думок. Ми живемо в темну пору та потребуємо світла, яке розбиває сумніви, дає впевненість".
"Святкуючи Великодні свята в стані війни ми переживаємо різні почуття. Я окреслив би наш стан як, "війна та мир", - розповідає брат-капуцин Олександр Могильний.

Слово "війна" звичне для нашого вуха, адже тільки в ХХ столітті наш народ пережив дві жахливі війни. Але 24 лютого більшість із нас зрозуміли, що не готові до війни,  хоч нас і сповіщали про підготовку росіянами військової агресії.

Як мені жити в таких умовах? Кожен із нас сьогодні переживає біль від нанесеної рани, а постійна напруга дестабілізує. Справа в тому, що війна завжди є наслідком гріха. І проаналізувавши ми побачимо, що навчилися жити з гріхом, а наслідком такого способу життя якраз і є війна. Зло схоже на млин, який перемелює всіх не дивлячись на стать та вік. У такий спосіб князь цього світу  хоче переконати людство, що все на Землі належить йому.

Війна схожа на екзорцизм, адже тут диявол проявляється у всьому своєму жахітті. Проте, йому більше нічим нас налякати - він уже програв. Ще тоді, у Велику П'ятницю, тільки дві особи знали правду - Бог та диявол. Бог знав, що це Його перемога, а диявол знав, що це його поразка. 

Ми маємо прожити цю війну. Наша зброя - це обов'язки та щоденні молитви. 
Ще одна війна точиться всередині нас. Коли ми постійно стежимо за новинами та нарікаємо, живемо в осуді наповнюючи своє серце інформацією. 

З однієї сторони потрібно стежити, щоб війна не знищила мене емоційно, а з іншої не відмежовуватися від реальності. Завдання - наблизити перемогу та виграти. Для віруючих сьогодні час діяти. 

Будьте обережні з таким почуттям, як агресія - вона може вбивати все живе.

Людину лякає невидиме, невідоме. Погодьтеся, ми звикли жити вдень - розуміємо куди йдемо бо бачимо дорогу. Сьогодні ж ми живемо в темну пору. В такій ситуації загострюються почуття, уява, слух, нюх, зір. Нас починає лякати все, що відбувається навколо, ми уявляємо жахливого монстра в нічному колиханні віття дерев.

Жахлива реальність капітулює перед Літургією Світла, що наближає нас до моменту коли Ангел сказав жінкам: "Чому ви шукаєте живого серед мертвих"? І я запитаю вас: "Чому ми бачимо Україну серед мертвих, коли вона жива"!? Мати Батьківщину - це дар Бога і Він бажає, щоб тут було життя. Цінуйте цей дар, адже нам потрібно буде відбудовувати нашу державу. Ми увійдемо в новий простір з глибокими ранами, але відважними діяти. Ми свідки змін всього старого на нове. 

Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".