Слухати Радіо

15:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

Мій Господи, осяй темноти мого серця і дай мені ласку, щоб радше би вмерти ніж нині образити якось Твою Божественну велич!

В програмі "У Ваших намірах" з сестра Ерікою Бабинець та Дам'яною Галущак розбираємо молитву святої Анжели Мерічі

"Мій Господи, осяй темноти мого серця і дай мені ласку, щоб радше би вмерти, ніж нині образити якось Твою Божественну велич. Зміцни мої почуття відчуття, щоб не завели мене ні вправо, ні вліво і щоб не відвернули від Твого осяяного обличчя, Яке розрадить кожне безутішне серце.Горе мені нещасній, бо коли входжу в закутки свого серця, то зі стиду не наважуюсь підвести очей до неба, знаючи, що заслуговую, аби пекло живцем поглинуло мене. Бо бачу в собі стільки погрішностей, стільки гидоти і ницості...
Тому почуваюся примушеним, щоб і вдень, і вночі, стоячи або працюючи, або думаючи, взивати до Тебе і благати про Милосердя та час на покаяння".
Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Програма "У Ваших намірах" з монахом-францисканцем Андрієм Немченком.
Цього разу священник розмірковує над темою відпочинку. Упродовж програми автор ділиться кількома практичними порадами, як відпочивати в дусі християнської поведінки.
На його думку, відпочинок легко може перерости у пусте марнування часу. Як не стати жертвою власної ліні, замаскованої під «відпочинок», — слухайте у тридцятихвилинній розмові.
2025-06-26 00:00:00
Місіонерство - це не волонтерство

Місіонерство - це не волонтерство

У програмі "У ваших намірах" про можливість стати місіонером на Місійній Школі, що знаходиться у м.Красилів Хмельницької обл. розповідає і запрошує до формації відповідальний за практичний супровід Школи Петро.
2025-06-25 00:00:00
25 років Молодіжному Центру Дон Боско в Одесі

25 років Молодіжному Центру Дон Боско в Одесі

«25 років Молодіжному центру Дон Боско в Одесі. Історія та сьогодення» - розповідає салезіянка, співпрацівниця та вихователька ораторію Олена Пономаренко. Програма Комісії душпастирства молоді «Виховання - справа серця».

2025-06-24 00:00:00
Віра в реальну присутність Бога в Євхаристії

Віра в реальну присутність Бога в Євхаристії

У програмі "У ваших намірах" брат-францисканець о. Андрій Немченко, говорячи про урочистість Тіла і Крові Христових, яку ми матимемо цієї неділі, наголошує на тому, що "Євхаристія - це не просто дім Божий, це жива присутність Господа".
2025-06-19 00:00:00
Як слова Кузьми Скрябіна "я хотів інакшим бути завжди" спонукали вступити в монастир?

Як слова Кузьми Скрябіна "я хотів інакшим бути завжди" спонукали вступити в монастир?

У програмі "У ваших намірах" продовжуємо цикл зустрічей з людьми, які присвятили своє життя Богу. Цього разу історією свого покликання ділиться сестра Уршуля Бистрицька зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії.
2025-06-18 00:00:00