У своїй катехезі о. Олексій Самсонов запрошує нас глибше поглянути на постать Римського Папи — наступника святого апостола Петра, якого сам Христос обрав бути «скелею», на якій збудує Свою Церкву (Мт 16,18).
Це третя серія катехиз, присвячених роздумам святої Терези Бенедикти від Хреста (Едити Штайн), де отець Віталій Козак переказує її бачення людської особи. Свята Тереза Бенедикта заглиблюється у це питання як філософ і каже: "Людина - це не просто "я" - особистість у психологічному значенні. Людина - це таємниця, особа, єдина, неповторна і неперевершена".
"Людина не є жирафом, бегемотом чи квадробером. Бог сотворив людину чоловіком і жінкою. Завдяки контакту один з одним ми можемо пізнати власну тотожність, відкрити для себе, яким я є сотворений," - о.Олександр Кушта, пресвітер місії Ad gentes у м.Вінниця.
"Благослови, душе моя, Господа! Господи, Боже мій, Ти вельми великий, зодягнувся Ти в велич та в славу". Про псалом любові та милосердя 103 розповідає Сестра Марта Пшивара, Провінційна настоятелька Місійного згромадження Служниць Святого Духа в Україні, SSpS.
"Як Петро йшов по воді, поки дивився на Ісуса, так і ми тримаємося на плаву, коли наш погляд спрямований на Воскреслого". Як жити Воскресінням Христовим розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець
Андрій Педай (м. Київ).