Слухати Радіо

Зараз в ефірі

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

"Молімося за Україну! Бог хоче зробити нам подарунок на 30-ту річницю незалежності", - владика Павло Гончарук назвав головні причини страждань нашої країни

Поділитись з друзями
Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії підбив проміжні підсумки розвитку РКЦ за 30 років незалежності України та озвучив характерні проблеми для розвитку нашої держави.
До чого наша країна прийшла на тридцяту річницю незалежності, які головні духовні та моральні проблеми переживає і що є нашою головною проблемою? - цікавиться автор і ведучий програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ Сергій Іваницький  у єпископа Павла Гончарука.

"Ця тема дуже широка і потребує детального розгляду. Я з 1978 року народження, ходив ще до Радянської школи. Пам'ятаю, що відбувалося у школі, яке було переслідування за віру. Відчував це на собі.

Що відчувається одразу після того, як Україна стала незалежною, то це той спадок - руйнації особистості людини. Радянська людина виховувалась бути слухняною системі. Але з іншого боку, це особа, яка боялася брати на себе відповідальність, бо звикли міряти коротко, бо все за тебе думала партія. Головне було тримати лінію партії. Це увійшло у ментальність.

З людини було вирвано розуміння сенсу життя: чому я живу і до чого йду? Було дано лише якийсь фрагмент у якому головний показник успішності і добробуту - заповнений холодильник!

Щоби переживати своє життя у свідомості творіння Божого, бути у повному сенсі людиною, реалізувати себе, розвивати свою особистість, давати розвивати себе іншим, мати уяву, хто такий чоловік, дружина, матір, батько, директор, священник, начальник, то для цього потрібно жити не у парадигмі заперечення існування Бога! Все це стало причиною того, що совість і Бог були відкинуті дуже далеко. Людина, що розминається із своєю совістю - розминається і зі своєю гідністю! Вона може продати свою чесність за якусь винагороду. За якусь умовну тисячу доларів. Тобто, за дуже дешево.

Сьогодні маємо певну патологічну поставу особистості. Єдиний порятунок - поставити Бога на перше місце!

Продажність - наша велика проблема. Так ми втратили Крим. Певна частина людей перейшло на іншу сторону. 
Маємо проблему інституту сім'ї та великої міграції.
Це все спричинило до того, що ми живемо в країні де відсутні правила. Відсутня справедливість!
У нашій країні є люди, які хочуть будувати, прагнуть працювати, але коли немає правил, це зробити неможливо!" - наголосив єпископ Павло Гончарук.

Відгуки

"Україна переможе, коли всі церкви почнуть за це ревно молитися!" - Михайло Паночко

"Україна переможе, коли всі церкви почнуть за це ревно молитися!" - Михайло Паночко

Як перемогти окультний Кремль? - про це говорили з Старшим єпископом Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайлом Паночком.
Чим можу послужити?

Чим можу послужити?

Ведучі Радіо Марія Максим Приступа та Іваницький Сергій згадують кардинала Любомира Гузара, який спочив рівно 5 років тому (31 травня, 2017 року) та архієпископа Петра Мальчука, якого не стало 27 травня, 2016 року.
"Арестович на ТБ виконує функцію священника - замовляючи біль і тривогу", - Сакен Аймурзаєв

"Арестович на ТБ виконує функцію священника - замовляючи біль і тривогу", - Сакен Аймурзаєв

Сакен Аймурзаєв  дав оцінку інформаційній війні у російсько-українському протистоянні.
Чи варто довіряти Олексію Венедіктову, Ларисі Латиніній та іншим ліберальним експертам з росії? 
Чому почався бум на астрологів та мольфарів на ТБ і зійшов нанівець попит на священників? - довкола цих запитань і зосередилась наша розмова."Бог точно має свій план спасіння!" - отець Ростислав Пендюк про ядерну загрозу та дезорієнтованість окупантів

"Бог точно має свій план спасіння!" - отець Ростислав Пендюк про ядерну загрозу та дезорієнтованість окупантів

"Мене на війні нічого не вражає! Я очікував саме такої реакції від нашої молоді", - наголосив Голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.
"На війні відчув себе безсмертним! Мене обстрілювали, підривали; до мене «прилітало і свистіло», але я постійно відчував Божий захист!" - отець Макарій Дядюсь

"На війні відчув себе безсмертним! Мене обстрілювали, підривали; до мене «прилітало і свистіло», але я постійно відчував Божий захист!" - отець Макарій Дядюсь

Храм парафії Святого Миколая Чудотворця у Волновасі, де настоятель та капелан ПЦУ отець Макарій Дядюсь, окупанти майже знищили. Поранений священник зараз знаходиться у рідному Луцьку. Душпастир має багату на події біографію, у якій вистачить приголомшливих історій не на один том мемуарів.