Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Трансляція з храму свв.ап Петра і Павла (Рівне)

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

"Молімося за Україну! Бог хоче зробити нам подарунок на 30-ту річницю незалежності", - владика Павло Гончарук назвав головні причини страждань нашої країни

Поділитись з друзями
Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії підбив проміжні підсумки розвитку РКЦ за 30 років незалежності України та озвучив характерні проблеми для розвитку нашої держави.
До чого наша країна прийшла на тридцяту річницю незалежності, які головні духовні та моральні проблеми переживає і що є нашою головною проблемою? - цікавиться автор і ведучий програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ Сергій Іваницький  у єпископа Павла Гончарука.

"Ця тема дуже широка і потребує детального розгляду. Я з 1978 року народження, ходив ще до Радянської школи. Пам'ятаю, що відбувалося у школі, яке було переслідування за віру. Відчував це на собі.

Що відчувається одразу після того, як Україна стала незалежною, то це той спадок - руйнації особистості людини. Радянська людина виховувалась бути слухняною системі. Але з іншого боку, це особа, яка боялася брати на себе відповідальність, бо звикли міряти коротко, бо все за тебе думала партія. Головне було тримати лінію партії. Це увійшло у ментальність.

З людини було вирвано розуміння сенсу життя: чому я живу і до чого йду? Було дано лише якийсь фрагмент у якому головний показник успішності і добробуту - заповнений холодильник!

Щоби переживати своє життя у свідомості творіння Божого, бути у повному сенсі людиною, реалізувати себе, розвивати свою особистість, давати розвивати себе іншим, мати уяву, хто такий чоловік, дружина, матір, батько, директор, священник, начальник, то для цього потрібно жити не у парадигмі заперечення існування Бога! Все це стало причиною того, що совість і Бог були відкинуті дуже далеко. Людина, що розминається із своєю совістю - розминається і зі своєю гідністю! Вона може продати свою чесність за якусь винагороду. За якусь умовну тисячу доларів. Тобто, за дуже дешево.

Сьогодні маємо певну патологічну поставу особистості. Єдиний порятунок - поставити Бога на перше місце!

Продажність - наша велика проблема. Так ми втратили Крим. Певна частина людей перейшло на іншу сторону. 
Маємо проблему інституту сім'ї та великої міграції.
Це все спричинило до того, що ми живемо в країні де відсутні правила. Відсутня справедливість!
У нашій країні є люди, які хочуть будувати, прагнуть працювати, але коли немає правил, це зробити неможливо!" - наголосив єпископ Павло Гончарук.

Відгуки

"Або ми  навертаємось, або опиняємось у прірві", - Оксана Дмитерко коментує нове послання Богородиці

"Або ми навертаємось, або опиняємось у прірві", - Оксана Дмитерко коментує нове послання Богородиці

Нове послання Богородиці у Меджугор'є від 25 березня візіонерці Марії Лунетті було рекордно коротким і по суті, складалося з одного речення, що викликало тривожні передчуття вірних.
Послання Богородиці в Меджугор'є. Акт посвячення НС Діви Марії. Екзорцизм за путіна. Аборт | Отець Сворад Дуда

Послання Богородиці в Меджугор'є. Акт посвячення НС Діви Марії. Екзорцизм за путіна. Аборт | Отець Сворад Дуда

Отець Сворад Дуда коментує особливу опіку для тих, кого посвятили Непорочному Серцю Діви Марії, рекордно коротке послання Богородиці в Меджугор'є та прийдешню велику біду для росії, якщо не навернеться найближчим часом.
Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич коментує Gaudium et Spes (лат. Радість і надія) пастирську конституцію Другого Ватиканського собору Католицької церкви.

В епіцентрі тема сім'ї.
"Цей фільм не сподобався ЛГБТ в Голлівуді", - отець Міхал Бранкевич

"Цей фільм не сподобався ЛГБТ в Голлівуді", - отець Міхал Бранкевич

Стрічка Даррена Аронофскі "Кит" ще задовго до виходу в прокат пригорнула до себе багато уваги. Гомосексуальність, ожиріння, депресія, віра, Бог - фундаментальні теми, які вдалося вмістити у свою стрічку блискучому майстру. А якщо до цього переліку додати виконавця головного героя, актора Брендана Фрейзера, інтрига стає ледь не піковою.


"Господь дає себе пізнати тим, хто Його любить!" - отець Сворад Дуда

"Господь дає себе пізнати тим, хто Його любить!" - отець Сворад Дуда

Отець Сворад Дуда говорить про ранньохристиянських містиків з циклу "Історії духовного життя".