Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:15

Слово на кожен день

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Вальдемаром Павельцем

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св.Меси із Базиліки Воздвиження Всечесного Хреста (Чернівці)

"Молися і працюй" - Любомиру ГУЗАРУ виповнилося 84

Поділитись з друзями
Створено: 2017-02-27
Gazeta.ua підготувала підбірку його висловлювань кардинала, який днями святкував День народження

Якщо держава думає про напад, про агресію, то вона становить небезпеку для всіх інших. Навпаки, розвиток збройних сил для захисту життя і прав своїх громадян сприяє зміцненню бажання миру, загального добра

Батьки мусять ставитися до своєї дитини як до людини, тобто дати їй відчути, що вона людина. Завдання, безумовно, дуже складне, але, знехтувавши ним, можна поставити дитину на фальшивий шлях.

Не можна чекати що хтось буде працювати, а хтось дивитись. Праця має бути на користь суспільства. А не тільки окремої людини. Чи вузького кола людей. Треба не лише махати руками, але й старатися щось осягнути. Молися і працюй – формула розв'язання багатьох проблем. Якщо ми будемо дотримуватися цієї формули, то не втратимо нашу Батьківщину.

Бог є для нас отець, який за нас дбає. Зараз під час великого посту це саме той час, коли нам треба налагодити відносини до наших ближніх. Де б ми не жили, ми є один одному брати і сестри. Треба зараз думати, як найкраще підтримати наших братів у всіх областях, які сьогодні перебувають під окупацією. Нам зараз слід особливо задуматися над тим, як бути однією родиною. Тоді ми будемо сильні.

У результаті російської агресії у нас з'явилася армія. Армія без держави - ніщо, і держава без армії - теж ніщо. І я думаю, що війна стала певним об'єднуючим ефектом. Принаймні, ми починаємо бачити, куди дме вітер і чого від кого слід очікувати. Це явище, яке торкається не просто окремої людини, а цілого суспільства. І мені здається, що в кінці-кінців це матиме позитивний ефект. Адже іноді, щоб люди об'єдналися, потрібно таке нещастя, як війна.

Про родину...

1. Батьки мусять ставитися до своєї дитини як до людини, тобто дати їй відчути, що вона людина. Завдання, безумовно, дуже складне, але, знехтувавши ним, можна поставити дитину на фальшивий шлях, пише dyvensvit.org.

2. Необхідний елемент – це виховувати дитину в атмосфері тепла і мудрої любові. Діти, які цього не одержали, – це ті, що в той чи той спосіб тікають з дому і блукають вулицями наших міст.

3. Нещаслива та дитина, між батьком і матір'ю якої є постійна незгода та непорозуміння, а ще гірше, коли батьки знущаються з дитини – як у фізичному, так і в моральному плані.

4. Батьки, закохані в гроші, можуть навіть свідомо передати дітям свій матеріалістичний світогляд.

5. Передавання позитивних чи негативних цінностей відбувається природним шляхом: що батьки думають, про що говорять, як поводяться – формує їхню дитину.

6. Безумовно, дитина має відчути, що її люблять, але батьківська любов повинна бути, наважуюся сказати, мудрою.

7. Розпещена дитина раніше чи пізніше почуватиметься нещасною, тому що не завжди зможе отримувати все так легко, як їй це вдавалося в дитинстві.

8. Батько й мати, творячи атмосферу любові, повинні дати відчути дитині її гідність і гідність інших людей – старших і таких самих, як вона, дітей.

9. Дисципліні повинні підпорядковуватися всі члени сім'ї, передусім батьки: на все є свій час і щодо всього певна позиція.

10. Кожну дитину належить виховувати в дусі бажання робити добро іншим, чи батькам, чи товаришам, чи братам і сестрам.

Відгуки

18 золотих правил Магдалини Морано

18 золотих правил Магдалини Морано

У 1868 році, займаючись в школі і одночасно працюючи, Магдалина зуміла отримати диплом викладача. Вона стала вчителем і пообіцяла Богові, заради блага молоді, зробити педагогічну діяльність своєю місією.
"Важко було залишитись у Києві, коли дізнався, що фігурую у розстрільних списках", - єпископ Віталій Кривицький

"Важко було залишитись у Києві, коли дізнався, що фігурую у розстрільних списках", - єпископ Віталій Кривицький

19 серпня ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, єпископ Віталій Кривицький відзначив свій 50-річний ювілей!
В ексклюзивному інтерв'ю для Радіо Марія (доступна відеоверсія і на нашому YouTube-каналі) Його Первосвященство розповів про найнебезпечніші дні війни для своєї  дієцезії: бомбардування семінарії у Ворзелі, вольове рішення залишатись у Столиці та служіння у лавах ЗСУ семінариста РКЦ.
Крім того, єпископ Віталій Кривицький поділився історією втрати своїх батьків, доцільність приїзду Папи Франциска та ставлення до спорту та алкоголю.
Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Вітаємо всіх слухачів Радіо Марія та щиро дякуємо за підтримку радіо в новому 2021 році, адже завдяки Вашим молитвам, промоції та пожертвам ми працюємо та розвиваємося

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Дорога Родина Радіо Марія! Вітаємо з Різдвом Христовим та щиро дякуємо за пожертви, які були надані для утримання радіо в грудні та й в усьому 2021 році

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку нашого радіо. Ваша молитва і пожертва дозволили, як завжди, забезпечити безперебійне радіомовлення