Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Трансляція із Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію (Бердичів)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

"Молоді люди думають, що релігія відійде зі старшими людьми, а я своїми дописами хочу довести, що сучасне покоління відійде, а Церква залишиться", - блогер Роман Котлар

Поділитись з друзями
Створено: 2020-11-09
Передача: Захристія
В програмі "Захристія" дизайнер, програміст і за сумісництвом політичний блогер Роман Котлар. Роман входить в сотню блогерів України за версією телеканалу ICTV. Блогерство набирає таких масштабів, що незадовго цей спосіб заробітку стане офіційно називатися професією. В цій програмі ми заторкули теми, які пов’язані з християнською мораллю і політикою. Наприклад, бути політиком - це обов'язково бути корупціонером і зрештою грішником? 
Багато політиків мають християнську базу у своїй голові, але політика сама по собі така: щоб ти не зробив, завжди знайдеться той, хто скаже, що ти робиш щось погане. Політика - це боротьба сил, які постійно одна одну очорнюють.  

В мене, як блогера, є певні правила. Коли в календарі є якесь християнське свято, я намагаюся про це писати. Хоча я переважно пишу про політику, та все ж 5-10 відсотків дописів я стараюся присвятити церковній тематиці.   

В мене складається враження, що чимало молодих невіруючих людей, які стараються бути модними, сучасними, думають, що релігія - це щось, що закріпилося за старими людьми, які через років тридцять п'ять підуть і релігія зникне. А я своїми дописами хочу довести, що ця молодь, котра так думає, відійде як покоління, а Церква залишиться. 

Відгуки

Аборт - це індустрія смерті

Аборт - це індустрія смерті

Катехезу на Радіо Марія провадить заступник голови Української Асоціації Християнської Психології, член проводу мирянського руху "Домашня Церква", який об'єднує християнські родини Мирон Шкробут. Тема програми: "Аборт як психологічна травма".

Які обітниці дає Ісус тим, хто буде звертатися до Його Милосердя?

Які обітниці дає Ісус тим, хто буде звертатися до Його Милосердя?

Отець Вальдемар Павелець розповідає про історію об'явлень святій Фаустині Ковальській, про ікону Ісуса Милосердного, а також про те, чому Господь саме в ХХ столітті забажав аби культ Божого Милосердя розповсюдився у всьому світі.
"Не бійтеся жити в чистоті, в ній ви знайдете красу і святість", - Тереза Андрущишина

"Не бійтеся жити в чистоті, в ній ви знайдете красу і святість", - Тереза Андрущишина

В ефірі Радіо Марія доктор соціальних наук у галузі педагогіки Тереза Андрущишина провадить катехезу на тему: "Життя в чистоті як спосіб до життя у стилі pro-life".
"Від завтрашнього дня я маю бути таким священником, якого мені досі бракувало", - о.Вальдемар Павелець

"Від завтрашнього дня я маю бути таким священником, якого мені досі бракувало", - о.Вальдемар Павелець

В день спомину встановлення Таїнства Священства та Євхаристії в програмі "У Ваших намірах" отець Вальдемар Павельць розповідає про найбільші радощі та розчарування життя священника. 
Якими словами має розпочинатися кожна молитва?

Якими словами має розпочинатися кожна молитва?

Ієрей Православної Церкви України, отець Петро Лопатинський коментує молитву до "Пресвятої Трійці". Також священник говорить про те, як створити молитовну атмосферу.