В програмі "Захристія" дизайнер, програміст і за сумісництвом політичний блогер Роман Котлар. Роман входить в сотню блогерів України за версією телеканалу ICTV. Блогерство набирає таких масштабів, що незадовго цей спосіб заробітку стане офіційно називатися професією. В цій програмі ми заторкули теми, які пов’язані з християнською мораллю і політикою. Наприклад, бути політиком - це обов'язково бути корупціонером і зрештою грішником?
Багато політиків мають християнську базу у своїй голові, але політика сама по собі така: щоб ти не зробив, завжди знайдеться той, хто скаже, що ти робиш щось погане. Політика - це боротьба сил, які постійно одна одну очорнюють.
В мене, як блогера, є певні правила. Коли в календарі є якесь християнське свято, я намагаюся про це писати. Хоча я переважно пишу про політику, та все ж 5-10 відсотків дописів я стараюся присвятити церковній тематиці.
В мене складається враження, що чимало молодих невіруючих людей, які стараються бути модними, сучасними, думають, що релігія - це щось, що закріпилося за старими людьми, які через років тридцять п'ять підуть і релігія зникне. А я своїми дописами хочу довести, що ця молодь, котра так думає, відійде як покоління, а Церква залишиться.
Відгуки
Брат-капуцин Віктор Дешук під час ранкової катехези знайомить слухачів Радіо Марія з постаттю святого Леопольда Мандича.
Отець Віталій Козак продовжує цикл катехез під назвою "Історія дружби". Священник розповідає про досвід молитви святої Терези Авільської. Дослідники життя Терези виділяють три етапи її переживань. Перший - "спонтанність і відкритість", другий - "неприйняття і конфлікт", і третій - "гармонія зустрічі".
Ієрей Православної Церкви України отець Петро Лопатинський коментуючи 50-й псалом пояснює, що означає бути рабом гріха, та рабом Бога.
Катехеза сестри Наталії Вакулішиної про святість Дона Боско та Боже Провидіння для Церкви та світу.
Часто від світських людей можна почути, що вони не знають, з чого розпочати розмову з духовною особою, і взагалі, як з нею вести діалог. Сестра Наталя Вакулішина в програмі "У Ваших намірах" розвінчує стереотипи, пов'язані з представниками духовного світу, і радить просто бути собою.
Марина Крутько
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.