У
програмі "Рецепти життя" гостювали Юрія Коваленка, також відомого як Доктор Звук. Гість
імітує понад 500 голосів та звуків, заслужений артист України, який озвучував
та дублював мультфільми - "Тачки", "Сімсони", "Шрек - 4", "Лови хвилю",
"Сезон полювання", Гаррі Поттера та багато інших.
У кінострічках Юрій Коваленко часто озвучує Леніна, Сталіна, Берію, Левітана, Брежнєва, Горбачова та багато інших історичних осіб.
"Пісня "Ей, козаче, не спи!" кавер версія "У машині страждання" Горана Бреговича - це друга річ, якою я пишаюся, що вона зроблена мною. А перша, звичайно, народження моїх дітей, - розповідає Доктор Звук.
- Цей твір я писав з Романом Едісоном, дякуючи якому ця пісня вийшла у світ! Знання нотної грамоти мені дуже допомогли, адже часто прийшлося прописувати мелодію нотами. Ця робота дуже виплекана, хоч велика за обсягом. Ми її створили десь за півроку.
Усі звуки музичних інструментів зімітовані без будь-яких технічних засобів. Перший у своєму роді музичний кліп від Доктора Звука. Цей твір присвячено усім українцям, які пройшли через АТО або досі знаходяться на лінії вогню!
В Україні прийшла ера дублювання українською мовою, тому багато улюблених радянських кінострічок зможемо вже переглядати рідною мовою".
Відгуки
Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ у циклі програм: "Життя у Святому Дусі тут і тепер" - говорить про особисте навернення християнина.
Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ в циклі програм: "Радість у Святому Дусі" продовжує говорити про терпіння, які зазнає людина у сьогоденні і про їх подолання разом з Христом.
Як важливо жити у Святому Дусі так, щоб наше життя мінялося кожної хвилини, а життя може набути змісту тоді, коли ми навчимося жити у радості, - про важливість радості у Святому Дусі говоримо з отцем Василіє Іванівим, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ
о. Теодор Дутчак (ЧСВВ УГКЦ) викладач Бучацького ліцея ім. Св. Йосафата розпочинає новий цикл програм: "Християнська педагогіка та виховання".
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.