Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:10

Розмова з екзорцистом

В ефірі

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

Нація, церква і революція (ч.2)

Поділитись з друзями
Двохсерійний цикл програм "Християнство сьогодні" присвячено річниці Революції гідності. У другій частині, у гостях у студії Радіо Марія, була пані Ольга Недавня - релігієзнавець, науковець та дослідник. Пані Ольга пригадувала особисті враження від духу єднання людей і навела до прикладу знаки згори, які свідчили про підтримку суспільства у боротьбі.
Що означав і що значив Майдан для українських церков, для мирян та їх провідників, які церкви і як саме відреагували на Майдан, як вони підтримували людей, своїх вірних, що говорили і що робили в ситуації протесту народу проти злочинної влади, в час викликів і небезпек громадянського протистояння.

Майдан - це заколот чи подія вищого духовного гуманістичного порядку, яка знаходиться над економічними інтересами, над соціальними проблемами, навіть над політикою? Що є причиною, що лежить в основі Майдану? Що рухало людьми, які прийшли на Майдан? Що рухало церквами, які підтримали народ? Чому деякі церкви цього не зробили? Чому на Майдан та його ідеї по-різному відреагували українці в різних регіонах країна? Майдан об’єднав чим роз’єднав народ духовно?

Виклики Майдану для Церкви. Майдан – це новий ступінь церковного самоусвідомлення, самовизначення себе в українському суспільстві. Церква має бути з народом. Церква має бути з народом, чи з Христом? Ким має бути церква – церквою-гласом народу чи церквою-пастирем народу? Чи має цекрва тільки висловлювати (транслювати) бажання людей, чи йти на півкроку попереду свого народу – вчити його, виховувати.

Відгуки

Духовні ресурси відновлення педагога

Духовні ресурси відновлення педагога

Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ  вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
"Я не є навернений, коли немаю любові до свого ближнього", отець Василь Іванів

"Я не є навернений, коли немаю любові до свого ближнього", отець Василь Іванів

Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ у циклі програм: "Життя у Святому Дусі тут і тепер" - говорить про особисте навернення християнина.
"Вміти вислухати людину, яка переживає страждання", - отець Василь Іванів

"Вміти вислухати людину, яка переживає страждання", - отець Василь Іванів

Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ в циклі програм: "Радість у Святому Дусі" продовжує говорити про терпіння, які зазнає людина у сьогоденні і про їх подолання разом з Христом.
"Радість залежить від нашого вибору", - отець Василь Іванів

"Радість залежить від нашого вибору", - отець Василь Іванів

Як важливо жити у Святому Дусі так, щоб наше життя мінялося кожної хвилини, а життя може набути змісту тоді, коли ми навчимося жити у радості, - про важливість радості у Святому Дусі говоримо з отцем Василіє Іванівим, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ
Шкільництво і виховання молоді

Шкільництво і виховання молоді

о. Теодор Дутчак (ЧСВВ УГКЦ) викладач  Бучацького ліцея ім. Св. Йосафата розпочинає новий цикл програм: "Християнська педагогіка та виховання".