Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Найдорожча кров Ісуса Христа - ціна нашого спасіння

Поділитись з друзями
Створено: 2023-07-05
Передача: Катехиза
Катехеза о. Олексія Самсонова про значення та сенс Крові Ісуса Христа. Вмираючи на хресті Ісус віддає свою кров заради нашого спасіння. Церква з давніх часів оточує особливою пошаною Кров Ісуса, адже ця кров свідчить про неймовірну любов Божу до кожної людини та свідчить про гідність людини, яка була відкуплена життям Сина Божого.
Киріє елейсон! Христе елейсон! Киріє елейсон!або  Господи, помилуй!  Христе, помилуй! Господи, помилуй!   Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас! Отче Небесний, Боже, помилуй нас! Сину, Відкупителю світу, Боже, помилуй нас! Духу Святий, Боже, помилуй нас!Свята Трійце, Єдиний Боже, помилуй нас!Крове Христа, Єдинородного Сина Предвічного Отця, спаси нас! Крове Христа, Втіленого Слова Божого, спаси нас! Крове Христа, Нового і Вічного Завіту, спаси нас! Крове Христа, що під час страждання в Гетсиманії спливала на землю, спаси нас! Крове Христа, що під час бичування струменіла, спаси нас! Крове Христа, що сочилася з-під тернового вінця, спаси нас! Крове Христа, пролита на Хресті, спаси нас! Крове Христа, Ціно нашого спасіння, спаси нас! Крове Христа, без якої немає прощення, спаси нас! Крове Христа, що в Євхаристії поїш і очищаєш душі, спаси нас! Крове Христа, Струменю милосердя, спаси нас! Крове Христа, що злих духів перемагаєш, спаси нас! Крове Христа, Мужносте ісповідників, спаси нас! Крове Христа, Сило мучеників, спаси нас! Крове Христа, що народжуєш дів, спаси нас! Крове Христа, Опоро в небезпеках, спаси нас! Крове Христа, трудящих Прохолодо, спаси нас! Крове Христа, плачучих Утіхо, спаси нас! Крове Христа, покутуючих Надіє, спаси нас! Крове Христа, вмираючих Відрадо, спаси нас! Крове Христа, сердець Мире і Насолодо, спаси нас! Крове Христа, життя вічного Запоруко, спаси нас! Крове Христа, Визволення душ із безодні чистилища, спаси нас! Крове Христа, усякої слави й пошани найдостойніша, спаси нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу, Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу, Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу, Господи, помилуй нас! С.: Господи, Ти відкупив нас своєю кров’ю.  В.: І вчинив нас Царством Бога нашого. Молімося: Всемогутній, вічний Боже! Ти встановив свого Єдинородного Сина Спасителем світу і дозволив ублагати себе Його кров’ю. Просимо, дай нам достойно величати ціну нашого спасіння і завдяки ній мати захист від усякого зла на землі, щоб ми раділи вічним щастям у небі. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Відгуки

Хто придумав Пресвяту Трійцю та як Її зрозуміти

Хто придумав Пресвяту Трійцю та як Її зрозуміти

Одна з найбільших таємниць Божого життя — це Пресвята Трійця. Церква вірить в єдиного Бога в трьох особах — Отця, Сина і Святого Духа. Отець Олексій Самсонов у своїй катехезі розповідає про таїнство Пресвятої Трійці та пояснює основи нашої віри.
Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

"Все, що відбувається навколо можна порівняти із хвилями, які накривають людину. Опору, підтримку, настанову та втіху, ми можемо віднайти в Слові Божому, Службі Божій, сповіді, молитві та дотриманні інформаційної гігієни". Про мир та спокій під час випробувань розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

Про убогість духом розповідає настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, смт. Томашпіль, модератор руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка.
Як радіти в Господі у час війни? - катехиза отця Тараса Фітьо

Як радіти в Господі у час війни? - катехиза отця Тараса Фітьо

Отець Тарас Фітьо продовжує цикл сімейних катехез, коментуючи лист святого Апостола Павла до Филип'ян у якому він закликає завжди радіти у Господі.
"Апостоли подолали страх завдяки надії, яку їм дала Марія", — о. Матеуш Годек

"Апостоли подолали страх завдяки надії, яку їм дала Марія", — о. Матеуш Годек

Отець Матеуш Годек, настоятель парафії Архангела Михаїла в Павлограді, провів катехезу на Радіо Марія. Тема програми: "Марія — Мати надії". Катехеза поділена на чотири частини. У першій частині слухачі дізнаються про християнське розуміння надії, у другій — про надію в житті Марії. У третій частині священник практично пояснює, як людина може розвивати в собі християнську надію, а четверта частина катехези присвячена книзі отця Матеуша "Запитання про Марію".