Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:30

У ваших намірах

В ефірі

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Вальдемаром Павельцем

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

Найдорожча кров Ісуса Христа - ціна нашого спасіння

Поділитись з друзями
Створено: 2023-07-05
Передача: Катехиза
Катехеза о. Олексія Самсонова про значення та сенс Крові Ісуса Христа. Вмираючи на хресті Ісус віддає свою кров заради нашого спасіння. Церква з давніх часів оточує особливою пошаною Кров Ісуса, адже ця кров свідчить про неймовірну любов Божу до кожної людини та свідчить про гідність людини, яка була відкуплена життям Сина Божого.
Киріє елейсон! Христе елейсон! Киріє елейсон!або  Господи, помилуй!  Христе, помилуй! Господи, помилуй!   Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас! Отче Небесний, Боже, помилуй нас! Сину, Відкупителю світу, Боже, помилуй нас! Духу Святий, Боже, помилуй нас!Свята Трійце, Єдиний Боже, помилуй нас!Крове Христа, Єдинородного Сина Предвічного Отця, спаси нас! Крове Христа, Втіленого Слова Божого, спаси нас! Крове Христа, Нового і Вічного Завіту, спаси нас! Крове Христа, що під час страждання в Гетсиманії спливала на землю, спаси нас! Крове Христа, що під час бичування струменіла, спаси нас! Крове Христа, що сочилася з-під тернового вінця, спаси нас! Крове Христа, пролита на Хресті, спаси нас! Крове Христа, Ціно нашого спасіння, спаси нас! Крове Христа, без якої немає прощення, спаси нас! Крове Христа, що в Євхаристії поїш і очищаєш душі, спаси нас! Крове Христа, Струменю милосердя, спаси нас! Крове Христа, що злих духів перемагаєш, спаси нас! Крове Христа, Мужносте ісповідників, спаси нас! Крове Христа, Сило мучеників, спаси нас! Крове Христа, що народжуєш дів, спаси нас! Крове Христа, Опоро в небезпеках, спаси нас! Крове Христа, трудящих Прохолодо, спаси нас! Крове Христа, плачучих Утіхо, спаси нас! Крове Христа, покутуючих Надіє, спаси нас! Крове Христа, вмираючих Відрадо, спаси нас! Крове Христа, сердець Мире і Насолодо, спаси нас! Крове Христа, життя вічного Запоруко, спаси нас! Крове Христа, Визволення душ із безодні чистилища, спаси нас! Крове Христа, усякої слави й пошани найдостойніша, спаси нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу, Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу, Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу, Господи, помилуй нас! С.: Господи, Ти відкупив нас своєю кров’ю.  В.: І вчинив нас Царством Бога нашого. Молімося: Всемогутній, вічний Боже! Ти встановив свого Єдинородного Сина Спасителем світу і дозволив ублагати себе Його кров’ю. Просимо, дай нам достойно величати ціну нашого спасіння і завдяки ній мати захист від усякого зла на землі, щоб ми раділи вічним щастям у небі. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Відгуки

Чому життєво необхідно навчитися прощати? - пояснює отець Валентин Матушевський

Чому життєво необхідно навчитися прощати? - пояснює отець Валентин Матушевський

Отець Валентин Матушевський коментує Єванегліє від Матея 18, 21-35. Основним акцентом програми був момент пов'язаний з умінням прощати. Без цього неможливо бути християнином.
Воскресіння сина вдови з Наїну, - коментар Євангелія дня

Воскресіння сина вдови з Наїну, - коментар Євангелія дня

Після цього Ісус пішов до міста, яке зветься Наїн. І сталося, що з Ним ішли Його учні та багато людей. Коли Він наблизився до міської брами, виносили мертвого — єдиного сина у матері, яка була вдовою; було з нею багато людей з міста. Побачивши її, Господь змилосердився над нею і сказав їй: «Не плач!» 
Церковний спів. Псалми, гімни, поетичні роздуми

Церковний спів. Псалми, гімни, поетичні роздуми

Про церковний спів розповідає священник парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, Львів (Сихів), отець Руслан Грех.
Зцілення слуги сотника, - коментар Євангелія дня

Зцілення слуги сотника, - коментар Євангелія дня

Коли Ісус закінчив усі cвої слова до людей, які слухали Його, то пішов у Капернаум. Раб одного сотника, яким той дорожив, тяжко занедужав і вмирав. Коли сотник почув про Ісуса, послав до Нього юдейських старших, благаючи, щоби прийшов і врятував його раба. 
Що Господь від нас хоче у цій ситуації? - катехиза отця Василя Германюка

Що Господь від нас хоче у цій ситуації? - катехиза отця Василя Германюка

Отець Василь Германюк говорив про Хресну дорогу християнина.