Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Молитовна лінія

В ефірі

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Хресна Дорога

"Найперше, не потрібно мати спокуси всезнайства і всемогутності!" - Блаженніший Святослав Шевчук про те, яким має бути Глава УГКЦ

Поділитись з друзями
5-го травня Глава УГКЦ святкував 50-річний ювілей. Пропонуємо вам фрагмент інтерв'ю від 2020.04.15 у якому Його Блаженство ділиться зі слухачами Радіо Марія своїми життєвими принципами.
"Найпершу якість яку має мати очільник УГКЦ, і не тільки він, але і простий християнин: маємо не соромитися признатися коли ми щось не знаємо, не можемо, чи не вміємо! Не майте спокуси всезнайства і всемогутності!  Це дуже небезпечно і шкідливо! Вони знищить вас і всіх тих, хто є довкола вас!

Друге. Ніколи не потрібно соромитися просити поради, допомоги і поважати чужу думку! Бо якщо хтось соромиться, то він тоді не є здатний прийняти ту Божу допомогу, яку Сам Господь йому подає через людей!

Третє. Дбати про своє особисте духовне життя. Ніколи не радити іншим те, чого ти сам не робив! Якщо ти сам це робив і сам це виконуєш - тоді маєш моральне право до цього заохочувати інших! Якщо ти сам цього не робив, тоді Господь тобі каже: "Горе вам: фарисеї, лицеміри, книжники, які накладаєте на людей тягарі, а самі пальцем не поведете!"

Четверте. Нам постійно всім необхідно вчитися! Той хто любить вчитися - він ніколи не буде без діла! Я завжди любив знання! У мене завжди було відчуття, що якщо я чогось не знаю, то мушу шукати книжку де написано, чого я не знаю, або шукати людей, які знають чи вміють те, чого не знаю, чи не вмію я.Якщо ми собі коли-небудь в житті скажемо, що я вже все знаю! У той момент ми перетворимося на найбільших дурнів! Ми мусимо вчитися!Очевидно, що духовне життя є завжди на першому місці! Зростання у чеснотах у вірі. Вишкіл твоєї особистої волі - є дуже важливий! Але не можна закрити книжку, бо я здобув науковий академічний титул і мені вже непотрібно нічого знати! Тому що світ постійно міняється. І ми повинні збагачуватися тим, що дає нам світ і наша культура.

П'яте. Я би порадив усім нам у своєму житті, найвищим пріоритетом і орієнтиром шукати особистого спілкування з Богом! Це спілкування з Богом є визначальним у всіх інших вимірах твого життя! Тут можна говорити про молитву, досвід та багато інших речей. Але щоденне відкриття Божої присутності поруч мене, щоденна Євангелізація мого нового дня в нових обставинах мого життя - вона є дуже важлива! Та близькість з Богом допоможе тоді, подолати дуже багато труднощів, які безперечно чекають на кожну людину". - Наголосив Глава УГКЦ.

Відгуки

Що особливо варто знати про Пасхальний Тридіум? - розповідає отець Рафал Мишковський

Що особливо варто знати про Пасхальний Тридіум? - розповідає отець Рафал Мишковський

Отець Рафал Мишковський детально поясняє знаки, символи та жести пасхального тридіуму. 
Чому насправді Юда зрадив Ісуса Христа?

Чому насправді Юда зрадив Ісуса Христа?

Євангеліє страсного вівторка проводить паралель між Юдою та Петром. Розбираємось, чому Юда не покаявся і у чому полягала його головна проблема?
Хто і чому  дискредитував містику? - пояснює отець Сворад Дуда

Хто і чому дискредитував містику? - пояснює отець Сворад Дуда

Отець Сворад Дуда говорить про повернення до ортодоксії. Багато християн вважають, що єдиний і безпечний спосіб духовного життя - це звичайний шлях чеснот і таїнств.
Чому Євангеліє не цитує святого Йосифа? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому Євангеліє не цитує святого Йосифа? - відповідає отець Міхал Бранкевич

19 березня Католицька Церква святкувала урочистість святого Йосифа Обручника.
Чому неможливо було спасти світ без жертви Ісуса Христа? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому неможливо було спасти світ без жертви Ісуса Христа? - відповідає отець Міхал Бранкевич

"Ісус Христос приходить як Той, хто має виконати свою місію. Він приймає на себе страждання Хресної Дороги та Голготи. Для нас важливо свідомо приймати ці страждання так, як це показує Ісус Христос у Гетсимані через діалог зі своїм Отцем. Це була драма прийняття на себе цієї місії - спасіння людства через жертву на хресті", - підкреслив отець Міхал Бранкевич.