Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Говоримо про монаше покликання, екуменізм та діяльність отців Василіян на території Автономної Республіки Крим (території, окупованої Російською Федерацією). Отець Йосиф Будай служив там 2,5 роки. Він поділиться досвідом, думками – як залишатися людиною у тривожний час і допомогти іншим стати кращими, людяними.
"Після служби в армії я їздив кілька разів до Почаєва і там придивлявся до життя монахів. Через сестру василіянку Марту судилось мені познайомитись з отцями Василіянами. Першим моїм наставником став о. Макарій Грень, ЧСВВ, а пізніше Владика Сафрон Дмитерко, ЧСВВ, - згадує священик.
Перш за все бажаю усім місіонерам, душпастирям, щоб у них була велика любов до Бога і людських душ. Щоб усі будували Боже Царство, а не земне - непостійне. Бажаю священикам не обмежуватись тільки своїми парафіянами, а бути відкритими на кожну людину".
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.