Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:20

Святий дня

В ефірі

Відкрите питання

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Катехиза продовження

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

Наше служіння у майстерні "Вертеп" Тернопільської спільноти "Лярш" - Світлана Безпятчук та Любов Снітинська

Поділитись з друзями
Майстерня "Вертеп"є проектом Міжнародної Федерації Лярш. У центрі нашої спільноти є взаємні дружні стосунки та довіра Богові. Ми радіємо унікальною цінністю кожної людини і відкриваємо нашу потребу один в одному.
Місія майстерні "Вертеп" спільноти "Лярш": * проголошувати дари осіб з розумовою неповносправністю, які виявляються через взаємоперетворюючі стосунки;* плекати середовище в спільноті, яке б відповідало новим потребам наших членів і бути вірними цінностям, які лягли в основу нашого заснування;* жити своєю культурою, працюючи разом заради гуманнішого суспільства. Що ми робимо?- Молимось- Будуємо дружні стосунки - Виготовляємо вироби ручної роботи: іконки, свічки, мило, декупаж, коралі з бісеру і вовни, ялинкові прикраси, писанки, еко-сумки, рушнички, вітальні листівки, вервички, чотки, малюємо картини та багато іншого.- Проводимо майстеркласи- Готуємо їсти- Ходимо на прогулянки- Вивчаємо історію нашого краю- Зберігаємо українські традиції- Святкуємо дар життя один одного- Їздимо на табори- Ходимо на прогулянки- Ділимося цим даром з іншими.... Запрошуємо Вас до нашої спільноти, якщо бажаєте творити стосунки з особами з розумовою неповносправністю та супроводжувати (асистувати) їхню працю в майстерні або хочете поділитися своїми знаннями та компетенціями.

Відгуки

Розподіл кризових ситуацій з Світланою Сокирко

Розподіл кризових ситуацій з Світланою Сокирко

Криза сімейного життя - свого роду революційна ситуація у межах окремої взятої сім'ї, коли хтось із членів не хоче, а хтось не може жити по-іншому. До чого це призведе - до розлучення або, навпаки, до зміцнення стосунків - кожен вирішує для себе сам.
Жива парафія, вступ до Різдвяного посту - отець Олексій Філюк, ПЦУ

Жива парафія, вступ до Різдвяного посту - отець Олексій Філюк, ПЦУ

Жива парафія: праця через Слово Боже у соціальних мережах, катехеза у храмі з дітьми, молодю та дорослими. Щодня я молюся з людьми ввечері, а також разом роздумуємо над Божим Словом!
"Бог перший виходить людині на зустріч після упадку" - отець Назарій Зузак, РКЦ

"Бог перший виходить людині на зустріч після упадку" - отець Назарій Зузак, РКЦ

Прощення - добровільний акт глибоко духовної зрілої людини, яка відважується не забути кривду, якої вона зазнала але побачити її з Божої перспективи, і зло, яке вона зазнала хоче перемінити у вище добро, про те докладніше говоримо з о. Назарієм Зузаком
Історія Тернопільського краю з Володимиром Салуком

Історія Тернопільського краю з Володимиром Салуком

Тернопіль – одне з найцікавіших міст Західної України. Знаходячись у самісінькому її центрі, файне місто ввібрало неповторний колорит Галичини , красу Поділля та спокій Волині.Це одне з найбільш зелених міст України, з чудовим ставом посеред міста, з унікальною архітектурою та пам’ятками різних часів. Тут досить незвично поєднуються будівлі з минулих часів, релігійні святині та сучасні споруди.
"Божа рука малює все довкола" - Олександра Данилюк

"Божа рука малює все довкола" - Олександра Данилюк

Божа рука малює все довкола, багряне листя падає до ніг. Яка краса! Це все таке чудове, Лише душа болить за наших вояків.
Які в окопах мерзнуть та недоідають, І кава пахне їм , і мами пампушки. Чому, напевно, кожен себе питає? За що так сильно мучаться вони!
У кожного сім‘я, родина, І зачекалися дочки їх, і сини! Дружина почорніла, як хустина, і мама вимолила всі вже молитви.