Говорили про свято П'ятидесятниці. Що означало для апостолів і нас сьогодні Зіслання Святого Духа? Чому апостоли почали говорити мовами, який сенс у цій харизмі? Які дари ми отримали через цю Подію, і до чого це зобов'язує нас сьогодні? Відповідь у годині ефіру...
Я пам'ятаю одного священика, який не хотів падати від Святого Духа, він опирався правою, і лівою рукою, нарешті, поки йому не відняло не тільки ноги, але і руки. Він впав, і почав сміятися. Навіщо ми упираємося Богу? Чому не хочемо пізнати Його чуттєво?
Розкажу, як колись Дух Святий діяв у Красилові. Це був може 1996 чи 1997 рік. Пам'ятаю, як ми почали молитися у нашій парафії, до нас приїздили допомагати лідери інших парафій з Старокостянтинова. Всі лежали, хтось в гріхах каявся, інші сміялися від дотику Святого Духа, були і пророцтва. Одна парафіянка ходила з закритими очима, переступала лежачих, оминала стоячих навколішки, і все це із заплющеними очима! Явно була в трансі, пальцем торкалася особи і пророкувала. В якомусь моменті, бачу, вона наближається до мене, я відступаю, це продовжувалося поки я не уперся в стінку церкви. Нарешті вона кладе палець на моєму серці, - а в ті хвилини, я якраз думав, як буду вести цих людей, після ТАКОГО міцного пережиття Духа Святого. Мене охопив страх! - І ось, ця жінка, пророкуючи мовить: "Не бійся буду з тобою співпрацювати". Це було точно в десятку, для мене!
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.