Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

Не бійтеся наблизитися до Бога бо Він не хоче образити тебе, а навпаки хоче допомогти та утішити, - отець Міхал Бранкевич

Поділитись з друзями
Пастухи першими вклонилися немовляті Ісусу Христу, - отець Міхал Бранкевич. Добра та блага звістка у час небезпеки полягає в тому, що Він шукає нас та турбується про нас мов пастир про овечок.

Того часу Ісус сказав своїм учням: “Як ви вважаєте? Коли в якогось чоловіка буде сто овечок і одна з них заблукає, чи не залишить він дев’яносто дев’ять у горах і не піде шукати заблукалої? І коли станеться, що знайде її, воістину кажу вам, що радітиме нею більше, ніж дев’яноста дев’ятьма, які не заблукали. Так само немає бажання в Отця вашого Небесного, щоби загинув один із цих малих”, - Матвія 18:12

Річ у тім що овечка, яка слухається пастиря буде виконувати його вказівку та залишиться на місці, навіть в горах, де на кожному кроці чатує небезпека. На цьому прикладі ми бачимо, що потребуємо пастиря. Часто ми почуваємося впевненими та занадто самодостатніми, що воліємо робити так, як нам заманеться. І хтось залишає своє місце покликання думаючи, що десь там буде краще.

Зауважу, що овечки доволі вперті тварини. Я в дитинстві мав досвід випасу отари. Це відбувалося поблизу дороги де на іншій стороні росла більш смачна для цих тварин трава і вони часто не задумуючись бігли туди не зважаючи на небезпеку потрапити під автівку.

Ми, люди, часто діємо, мов ці тварини. Ісус Христос знаючи про наслідки від нашого невиконання Закону Божого нагадує про цю небезпеку постійно. Ми часто свій вибір робимо не враховуючи наслідків. Тобто ми не довіряємо пастирю та нехтуємо його рекомендаціями.

Попри хибний вибір вівці Ісус Христос однаково йде її рятувати. У такому стані овечка часто не усвідомлює рівень небезпеки, а пастир, який шукає її враховує, що вона може бути пораненою. А коли знаходить то бере зранену тваринку на плечі та несе до отари.

1. Пастир знає набагато більше ніж ми. Тому важливо, щоб ми довіряли Йому;
2. Пастир готовий віддати життя за своїх овечок. Адже має ризикувати під час пошуку наражаючи своє життя на небезпеку.

Добра та блага звістка у час небезпеки полягає в тому, що Він шукає нас та турбується про нас.

З іншої сторони Ісус Христос інколи зв'язує нас, щоб ми не лізли в небезпеку. Буває так, що вівчар виводить вівцю на пасовисько звідки тане хоче повертатися. Так і ми, люди, буваємо вельми впертими та не помічаємо Божий голос посеред комфорту.

Роздумуйте над цим місцем писання - Матвія 18:12. Нам рекомендовано довіряти Пастирю на всі 100%. Слово Боже наголошує, що: "Благословенний той, хто не сумнівається".

Часом здається, що Бог не розуміє та забуває про нас. Саме тому Бог прийшов, щоб бути з нами, переживати з нами, проходити труднощі з нами. Він знає всі закони та має усі знання про нас та нашу біль, хиби, недосконалості та переживання. Не забувайте, що Ісус Христос знає кожного та хоче нас зберегти від брехні диявола.

Не бійтеся наблизитися до Бога бо Він не хоче образити тебе, а навпаки хоче допомогти та утішити. Він хоче захищати нас та наповнити серце відвагою, любов'ю, миром та щастям.

Отець Міхал Бранкевич

Слухати програми на тему "Пастир добрий"
Як зрозуміти, що священник добрий пастир?
Ісус - добрий пастир
Пастир має смердіти своїми вівцями
Пастир відповідатиме перед Богом за парафіян
Мої вівці слухаються Мого голосу, і Я знаю їх
Пастух не залишає отару



Відгуки

"Не залишайтеся на самоті. Просіть про допомогу!, - психолог Мирон Шкробут

"Не залишайтеся на самоті. Просіть про допомогу!, - психолог Мирон Шкробут

Про хронічний стрес та методи самопідтримки дізнаємося у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру - християнський практичний психолог, магістр психології, травматерапевт, супервізор, заступник голови Української Асоціації Християнської Психології Мирон Шкробут.
Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

З 1 до 7 вересня 2024 року в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання. Тема цьогорічно заходу: "Бог смартфона".  Про виклики та завдання цієї ініціативи розповідає Анна Додар - працівниця секретаріату Комісії у справах душпастирства молоді, вчителька Салезіянський ліцей "Всесвіт", міста Житомира. 
Святий Августин та падіння Римської імперії

Святий Августин та падіння Римської імперії

Про вплив служіння святого Августина на людей під час падіння Римської Імперії розповідає священник парафії Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті (м. Львів) отець Олег Кіндій.
"Добровільний аборт - це свідоме вбивство дитини", - сестра Діогена Терешкевіч

"Добровільний аборт - це свідоме вбивство дитини", - сестра Діогена Терешкевіч

Про право на життя, поняття людської особи та її гідності, а також проблеми аборту в контексті біоетики розповідає сестра Діогена Терешкевич (Згромадження сестер Служебниць Непорочної Діви Марії)
Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Брат-францисканець, отець Микола Орач в програмі "У Ваших намірах" дає відповідь на питання: Чи варто докладати зусиль аби подобатися Богу? Чи можливо догодити Богу, і одночасно людині? Як Церква дивиться на тих хто користується послугами косметолога? Що таке духовна краса? Священник радить насамперед налаштувати свої стосунки з Богом, як з найближчим другом.