Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:10

Молитовна лінія

В ефірі

Дитяча катехиза

16:00

Дайджест від Credo

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Концерт привітань та гарного настрою

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

Поділитись з друзями
25 листопада в Меджугор'є відбулося об'явлення Діви Марії. Традиційно, після цього, на італійському Радіо Марія в ефір виходять програми присвячені цій події. Падре Лівіо, директор радіо Марія, разом з візіонеркою Марією Павлович-Лунетті коментують це послання. Перекладом на українську мову цих роздумів займається українка, пані Оксана Дмитерко з якою ми спілкуємося в денній катехизі.
Послання Богородиці, Цариці миру, 25 листопада 2022 року через візіонерку Марію Лунетті:

"Дорогі діти! Всевишній послав Мене до вас, щоб вас учила молитви. Молитва відкриває серце та дає надію, і віра народжується й міцніє. Я вас, дітоньки, з любов’ю закликаю: поверніться до Бога, бо Бог є любов і ваша надія. Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога, і тому Я з вами, щоб вести вас, щоб ви обрали навернення і життя, а не смерть. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик".
  
Після цього послання Марія Лунетті мала розмову з керівником Радіо Марія падре Лівіо, а ми вже далі розповсюджуємо це послання по світу. Богородиця закликає нас навертатися до Бога. Оскільки ми входимо в час підготовки до Різдва то маємо провести цей період в молитві.

Також, Марія Лунетті наголошує на тому, що ми дуже любимо багато говорити, а більш за все нам потрібно молитися. Ми розуміємо, що Богородиця завжди перебуває в смиренному служінні Богу та не робить нічого без Його волі.

У посланнях Богородиці ми бачимо, що звернення стосуються відродження людини від смерті в життя. Тобто, багато людей на вигляд живі, але всередині давно мертві через свої гріхи.

В молитовному житті та в сповіді ми маємо брати приклад від Меджeгорь'я, адже там постійно, активно триває процес відродження людських душ. 
Молитва має бути на першому місці у нашому житті та в родині, адже сьогодні сім'ї найбільше страждають від руйнувань. Тому поступово, маленькими кроками, відбувається відродження сімейної молитви. Зокрема наголошується на п'ятьох камінцях Християнського життя, а це: молитва Розарію, Слово Боже, Євхаристія, піст та сповідь.

Ще у Фатімі Богородиця закликала молитися за навернення росії бо звідти прийде велике лихо, що й відбулося через комуністів. Також у Грушеві вже відбулося обявлення Богородиці вже Українцям із ідентичним посланням. І в інших обявленнях Вона зверталася з подібними зверненнями до людей. Скажіть, скільки із нас почули Богородицю та пішли цим шляхом.

Якщо ми всі разом не покоримося перед Богом та не змиримо наші серця - не отримаємо майбутнього. Ті, хто прийшов убивати Українців - керовані дияволом і навіть перевершили свого вчителя.

НАМАГАЙМОСЯ ЖИТИ ЗА ПОСЛАННЯМИ БОГОРОДИЦІ:
– щодня молитись три вервиці
– постити в середу і п’ятницю
– щомісяця сповідатись
– часто брати участь в Літургії, причащатись, адорувати Святі Тайни
– молитись за священиків
– зустрічатись в молитовних групах хоча б раз на тиждень
– істотно служити, допомагати ближнім

Відгуки

Як християнин має ставитись до війни?

Як християнин має ставитись до війни?

Що Другий Ватиканський собор говорить про війну?
Чому навернувся імператор Костянтин?

Чому навернувся імператор Костянтин?

Отець Костянтин Морозов продовжує говорити про історію Літургії за часів імператора Костянтина.
Яка насправді політика Ватикану щодо України? - розповідає отець Петро Балог

Яка насправді політика Ватикану щодо України? - розповідає отець Петро Балог

Отець Петро Балог говорив про вислови Папи в контексті подій в Україні.
У костелі св. Миколая встановлять камінь з гроту Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл

У костелі св. Миколая встановлять камінь з гроту Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл

29 вересня у свято св. Архангела Михаїла, о 18.00 в костелі св. Миколая в Києві, що на вул. Великій Васильківській 75, відбудеться урочисте внесення каменю з гроту (печери) Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл, а також встановлення статуї святого Архангела Михаїла на її постійне місце у храмі. Про встановлення каменю з гори де обявився Архангел Михаїл в костелі Миколая в Києві розповідає настоятель парафії Святого Миколая в Києві, отець Павло Вишковський.
Асертивність. Що робити, аби задовольнити свої потреби, та не образити інших?

Асертивність. Що робити, аби задовольнити свої потреби, та не образити інших?

Асертивність. Цикл програм "Міць в слабкості" сестри Тетяни Богославець. "Особа, якій притаманна асертивна поведінка, не повинна завжди бути спокійною, усміхненою чи «дипломатичною», адже важливо, відповідно до обставин, віднаходити баланс між агресивністю та пасивністю".