Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

Поділитись з друзями
25 листопада в Меджугор'є відбулося об'явлення Діви Марії. Традиційно, після цього, на італійському Радіо Марія в ефір виходять програми присвячені цій події. Падре Лівіо, директор радіо Марія, разом з візіонеркою Марією Павлович-Лунетті коментують це послання. Перекладом на українську мову цих роздумів займається українка, пані Оксана Дмитерко з якою ми спілкуємося в денній катехизі.
Послання Богородиці, Цариці миру, 25 листопада 2022 року через візіонерку Марію Лунетті:

"Дорогі діти! Всевишній послав Мене до вас, щоб вас учила молитви. Молитва відкриває серце та дає надію, і віра народжується й міцніє. Я вас, дітоньки, з любов’ю закликаю: поверніться до Бога, бо Бог є любов і ваша надія. Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога, і тому Я з вами, щоб вести вас, щоб ви обрали навернення і життя, а не смерть. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик".
  
Після цього послання Марія Лунетті мала розмову з керівником Радіо Марія падре Лівіо, а ми вже далі розповсюджуємо це послання по світу. Богородиця закликає нас навертатися до Бога. Оскільки ми входимо в час підготовки до Різдва то маємо провести цей період в молитві.

Також, Марія Лунетті наголошує на тому, що ми дуже любимо багато говорити, а більш за все нам потрібно молитися. Ми розуміємо, що Богородиця завжди перебуває в смиренному служінні Богу та не робить нічого без Його волі.

У посланнях Богородиці ми бачимо, що звернення стосуються відродження людини від смерті в життя. Тобто, багато людей на вигляд живі, але всередині давно мертві через свої гріхи.

В молитовному житті та в сповіді ми маємо брати приклад від Меджeгорь'я, адже там постійно, активно триває процес відродження людських душ. 
Молитва має бути на першому місці у нашому житті та в родині, адже сьогодні сім'ї найбільше страждають від руйнувань. Тому поступово, маленькими кроками, відбувається відродження сімейної молитви. Зокрема наголошується на п'ятьох камінцях Християнського життя, а це: молитва Розарію, Слово Боже, Євхаристія, піст та сповідь.

Ще у Фатімі Богородиця закликала молитися за навернення росії бо звідти прийде велике лихо, що й відбулося через комуністів. Також у Грушеві вже відбулося обявлення Богородиці вже Українцям із ідентичним посланням. І в інших обявленнях Вона зверталася з подібними зверненнями до людей. Скажіть, скільки із нас почули Богородицю та пішли цим шляхом.

Якщо ми всі разом не покоримося перед Богом та не змиримо наші серця - не отримаємо майбутнього. Ті, хто прийшов убивати Українців - керовані дияволом і навіть перевершили свого вчителя.

НАМАГАЙМОСЯ ЖИТИ ЗА ПОСЛАННЯМИ БОГОРОДИЦІ:
– щодня молитись три вервиці
– постити в середу і п’ятницю
– щомісяця сповідатись
– часто брати участь в Літургії, причащатись, адорувати Святі Тайни
– молитись за священиків
– зустрічатись в молитовних групах хоча б раз на тиждень
– істотно служити, допомагати ближнім

Відгуки

Хто придумав Пресвяту Трійцю та як Її зрозуміти

Хто придумав Пресвяту Трійцю та як Її зрозуміти

Одна з найбільших таємниць Божого життя — це Пресвята Трійця. Церква вірить в єдиного Бога в трьох особах — Отця, Сина і Святого Духа. Отець Олексій Самсонов у своїй катехезі розповідає про таїнство Пресвятої Трійці та пояснює основи нашої віри.
Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

"Все, що відбувається навколо можна порівняти із хвилями, які накривають людину. Опору, підтримку, настанову та втіху, ми можемо віднайти в Слові Божому, Службі Божій, сповіді, молитві та дотриманні інформаційної гігієни". Про мир та спокій під час випробувань розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

Про убогість духом розповідає настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, смт. Томашпіль, модератор руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка.
Як радіти в Господі у час війни? - катехиза отця Тараса Фітьо

Як радіти в Господі у час війни? - катехиза отця Тараса Фітьо

Отець Тарас Фітьо продовжує цикл сімейних катехез, коментуючи лист святого Апостола Павла до Филип'ян у якому він закликає завжди радіти у Господі.
"Апостоли подолали страх завдяки надії, яку їм дала Марія", — о. Матеуш Годек

"Апостоли подолали страх завдяки надії, яку їм дала Марія", — о. Матеуш Годек

Отець Матеуш Годек, настоятель парафії Архангела Михаїла в Павлограді, провів катехезу на Радіо Марія. Тема програми: "Марія — Мати надії". Катехеза поділена на чотири частини. У першій частині слухачі дізнаються про християнське розуміння надії, у другій — про надію в житті Марії. У третій частині священник практично пояснює, як людина може розвивати в собі християнську надію, а четверта частина катехези присвячена книзі отця Матеуша "Запитання про Марію".