Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:20

Дитяча катехиза

В ефірі

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Сергієм Воронюком

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Бога Отця Милосердного (Запоріжжя)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

Поділитись з друзями
25 листопада в Меджугор'є відбулося об'явлення Діви Марії. Традиційно, після цього, на італійському Радіо Марія в ефір виходять програми присвячені цій події. Падре Лівіо, директор радіо Марія, разом з візіонеркою Марією Павлович-Лунетті коментують це послання. Перекладом на українську мову цих роздумів займається українка, пані Оксана Дмитерко з якою ми спілкуємося в денній катехизі.
Послання Богородиці, Цариці миру, 25 листопада 2022 року через візіонерку Марію Лунетті:

"Дорогі діти! Всевишній послав Мене до вас, щоб вас учила молитви. Молитва відкриває серце та дає надію, і віра народжується й міцніє. Я вас, дітоньки, з любов’ю закликаю: поверніться до Бога, бо Бог є любов і ваша надія. Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога, і тому Я з вами, щоб вести вас, щоб ви обрали навернення і життя, а не смерть. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик".
  
Після цього послання Марія Лунетті мала розмову з керівником Радіо Марія падре Лівіо, а ми вже далі розповсюджуємо це послання по світу. Богородиця закликає нас навертатися до Бога. Оскільки ми входимо в час підготовки до Різдва то маємо провести цей період в молитві.

Також, Марія Лунетті наголошує на тому, що ми дуже любимо багато говорити, а більш за все нам потрібно молитися. Ми розуміємо, що Богородиця завжди перебуває в смиренному служінні Богу та не робить нічого без Його волі.

У посланнях Богородиці ми бачимо, що звернення стосуються відродження людини від смерті в життя. Тобто, багато людей на вигляд живі, але всередині давно мертві через свої гріхи.

В молитовному житті та в сповіді ми маємо брати приклад від Меджeгорь'я, адже там постійно, активно триває процес відродження людських душ. 
Молитва має бути на першому місці у нашому житті та в родині, адже сьогодні сім'ї найбільше страждають від руйнувань. Тому поступово, маленькими кроками, відбувається відродження сімейної молитви. Зокрема наголошується на п'ятьох камінцях Християнського життя, а це: молитва Розарію, Слово Боже, Євхаристія, піст та сповідь.

Ще у Фатімі Богородиця закликала молитися за навернення росії бо звідти прийде велике лихо, що й відбулося через комуністів. Також у Грушеві вже відбулося обявлення Богородиці вже Українцям із ідентичним посланням. І в інших обявленнях Вона зверталася з подібними зверненнями до людей. Скажіть, скільки із нас почули Богородицю та пішли цим шляхом.

Якщо ми всі разом не покоримося перед Богом та не змиримо наші серця - не отримаємо майбутнього. Ті, хто прийшов убивати Українців - керовані дияволом і навіть перевершили свого вчителя.

НАМАГАЙМОСЯ ЖИТИ ЗА ПОСЛАННЯМИ БОГОРОДИЦІ:
– щодня молитись три вервиці
– постити в середу і п’ятницю
– щомісяця сповідатись
– часто брати участь в Літургії, причащатись, адорувати Святі Тайни
– молитись за священиків
– зустрічатись в молитовних групах хоча б раз на тиждень
– істотно служити, допомагати ближнім

Відгуки

"Милостиня рятує від смерті", - отець Володимир Кусьнєж

"Милостиня рятує від смерті", - отець Володимир Кусьнєж

Отець Володимир Кусьнєж зупинився на темі посту і милостині в контексті циклу програм "Про релігійні практики Юдеїв".
"Не варто перетворювати молитву на бізнес", - отець Збігнєв Савчук

"Не варто перетворювати молитву на бізнес", - отець Збігнєв Савчук

Отець Збігнєв Савчук говорив про "Зустріч з Господом на молитві".
"Сталося чудо: Серце - виявилося живим!" - сестра Каміла Кармалюк

"Сталося чудо: Серце - виявилося живим!" - сестра Каміла Кармалюк

Сестра Каміла Кармалюк говорила про важливі факти та акценти у темі "У школі Діви Марії - Матері Євхаристії".
"Під час відпущення гріхів сльози маленького Ісуса очищують мою душу", - о.Віталій Козак про те як свята Тереза переживала покаяння

"Під час відпущення гріхів сльози маленького Ісуса очищують мою душу", - о.Віталій Козак про те як свята Тереза переживала покаяння

Хранитель Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, отець Віталій Козак, продовжує знайомити слухачів Радіо Марія зі святою Терезою від Дитяти Ісус. Катехит розповідає про короткий відрізок із життя святої, коли їй було 7-8 років. В програмі почуєте як юна Тереза пережила свою Першу Сповідь, та як вона згадує про участь у Травневих молебнях
"Покора для ченця є найважливішою, бо це лише Божа якість", - о.Андрій Немченко

"Покора для ченця є найважливішою, бо це лише Божа якість", - о.Андрій Немченко

Священник з Ордену Братів Менших Францисканців, отець Андрій Немченко, в продовженні циклу катехез: "Взяти хрест і йти за Господом" в цій серії говорить про Богопосвячене життя. Значну частину програми катехит приділяє розповіді про власний досвід чернецтва, і згадує свою першу зустріч патріархом Францисканців в Україні, отцем Мартиніаном Дажицьким.