У День знань спілкувалися з освітньою менеджеркою, психологинею та вчителькою Поліною Комаровою.
"Дорослим, вчителям та батькам, варто об'єднуватися та довіряти один одному, щоб дітям була максимальна користь. Навесні батьки наче б то відчули як то вчитися, крім того мали нагоду помітити самостійність дитини у навчанні, її відповідальність за результати, а також, що не потрібно заміняти собою вчителя. Батьки можуть допомогти знайти книжку, налаштувати зв'язок з вчителем, підтримати словом, але ніяк не вчитися за дитину.
Школа - одна із державних інституцій, яка в собі несе стабільність, тому що якими б не були часи, шкільна освіта має бути потрібна дітям, - розповідає пані Поліна.
Дітей у період карантину та у схожих ситуаціях варто підтримувати і давати добрий приклад позитивного сприйняття будь-яких ситуацій. Якщо ми не можемо вплинути, змінити щось, то нам важливо дати розуміння, що все минеться.
Час дорослим об'єднатися та відкрито говорити про ситуацію дитині. Не варто приховувати страх та переляк від молодшого покоління, адже діти бачать новини, все розуміють і мають власну точку зору. Говорити потрібно, щоб у них формувалися правильні висновки.
В цьому році 1 вересня відбувалося у спосіб свята Зустрічі. Можна уявити обійми, рукостискання учнів у школі, тому маємо пам'ятати про періодичне нагадування дітям, аби обмежити тісний контакт з однолітками чи старшими. Батькам добре більше часу проводити з дитиною, обіймати її, спілкуватися, щоб компенсувати спілкування у школі".
"Божа любов на Голгофі – це любов, яка відновлює, яка зцілює, яка дарує надію", - отець Василь Іванів Чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ.
"Моє покликання - це прояв Божого милосердя", - у програмі "У Ваших намірах" розповідає о. Томаш Мавріч, Генеральний настоятель Конгрегації Місії святого Вікентія де Поля.
Слово Боже для християн - як пожива, що дає нам силу і допомагає ставати людиною, яка прощає. Прощення - це шлях до Божого милосердя. Тему у програмі розкриває отець Василь Іванів, Чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ.
Про важливість виховання дітей при католицьких школах та про духовний провід отців Василіян розповідає отець Теодор Дутчак, ЧСВВ, УГКЦ.
Митрополит Тернопільський та Кременецький Нестор Писик, ПЦУ, продовжує говорити про четвертий та п'ятий члени Символу віри.