Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:50

Біблійні читання

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

Новий шкільний навчальний рік у час карантину: що варто пам'ятати?

Поділитись з друзями
У День знань спілкувалися з освітньою менеджеркою, психологинею та вчителькою Поліною Комаровою.
"Дорослим, вчителям та батькам, варто об'єднуватися та довіряти один одному, щоб дітям була максимальна користь. Навесні батьки наче б то відчули як то вчитися, крім того мали нагоду помітити самостійність дитини у навчанні, її відповідальність за результати, а також, що не потрібно заміняти собою вчителя. Батьки можуть допомогти знайти книжку, налаштувати зв'язок з вчителем, підтримати словом, але ніяк не вчитися за дитину.

Школа - одна із державних інституцій, яка в собі несе стабільність, тому що якими б не були часи, шкільна освіта має бути потрібна дітям, - розповідає пані Поліна.
Дітей у період карантину та у схожих ситуаціях варто підтримувати і давати добрий приклад позитивного сприйняття будь-яких ситуацій. Якщо ми не можемо вплинути, змінити щось, то нам важливо дати розуміння, що все минеться.

Час дорослим об'єднатися та відкрито говорити про ситуацію дитині. Не варто приховувати страх та переляк від молодшого покоління, адже діти бачать новини, все розуміють і мають власну точку зору. Говорити потрібно, щоб у них формувалися правильні висновки.

В цьому році 1 вересня відбувалося у спосіб свята Зустрічі. Можна уявити обійми, рукостискання учнів у школі, тому маємо пам'ятати про періодичне нагадування дітям, аби обмежити тісний контакт з однолітками чи старшими. Батькам добре більше часу проводити з дитиною, обіймати її, спілкуватися, щоб компенсувати спілкування у школі".

Відгуки

Духовні ресурси відновлення педагога

Духовні ресурси відновлення педагога

Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ  вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
"Я не є навернений, коли немаю любові до свого ближнього", отець Василь Іванів

"Я не є навернений, коли немаю любові до свого ближнього", отець Василь Іванів

Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ у циклі програм: "Життя у Святому Дусі тут і тепер" - говорить про особисте навернення християнина.
"Вміти вислухати людину, яка переживає страждання", - отець Василь Іванів

"Вміти вислухати людину, яка переживає страждання", - отець Василь Іванів

Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ в циклі програм: "Радість у Святому Дусі" продовжує говорити про терпіння, які зазнає людина у сьогоденні і про їх подолання разом з Христом.
"Радість залежить від нашого вибору", - отець Василь Іванів

"Радість залежить від нашого вибору", - отець Василь Іванів

Як важливо жити у Святому Дусі так, щоб наше життя мінялося кожної хвилини, а життя може набути змісту тоді, коли ми навчимося жити у радості, - про важливість радості у Святому Дусі говоримо з отцем Василіє Іванівим, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ
Шкільництво і виховання молоді

Шкільництво і виховання молоді

о. Теодор Дутчак (ЧСВВ УГКЦ) викладач  Бучацького ліцея ім. Св. Йосафата розпочинає новий цикл програм: "Християнська педагогіка та виховання".