В ці дні Україна вшановує тих, хто загинув в буремні дні Революції Гідності. Всіх хто в цей час склав своє життя на вівтар Вітчизні, народ шанобливо прозвав "Небесною сотнею".
В програмі "У Ваших намірах" почуєте зворушливе інтерв’ю з дружиною Героя Небесної сотні Віктора Швеця - Тамарою Швець. Дізнаєтеся, які останні слова сказав Віктор дружині, чого ходив на Майдан та що пані Тамарі допомогло пережити біль втрати.
В той день, коли чоловік пішов на Майдан, не було жодних передчуттів про трагедію. Він ремонтував машинку в гаражі. Це було 18 лютого. Я дивилася телевізор, побачила, що там відбувається, Віктор піднявся в квартиру, а я кажу йому "дивися там людей вбивають, а ми вдома сидимо". Він пообідав мовчки. Настрій в нього був не дуже, бо машинка сильно зламалася і він не знав, як її відремонтувати. Тоді швидко одягнувся, став у дверях, а я питаю в нього "ти куди?", а він "на Майдан". А я кажу "я з тобою". Він мені ствердно відповів: "А ти залишишся вдома!" Я після того двічі телефонувала: перший раз, щоб повідомити, що метро зачинене, а другий раз запитала, чи він не взяв собою якусь зброю, бо перевірять і відразу арештують. О 22:30 він зателефонував і тричі сказав "зі мною все добре, тут дуже шумно" і поклав слухавку. О четвертій ранку зателефонував слідчий і повідомив, що мій чоловік помер...
Відгуки
Брат-капуцин Віктор Дешук під час ранкової катехези знайомить слухачів Радіо Марія з постаттю святого Леопольда Мандича.
Отець Віталій Козак продовжує цикл катехез під назвою "Історія дружби". Священник розповідає про досвід молитви святої Терези Авільської. Дослідники життя Терези виділяють три етапи її переживань. Перший - "спонтанність і відкритість", другий - "неприйняття і конфлікт", і третій - "гармонія зустрічі".
Ієрей Православної Церкви України отець Петро Лопатинський коментуючи 50-й псалом пояснює, що означає бути рабом гріха, та рабом Бога.
Про навчання дітей під час війни та створення безпечного середовища у навчальному закладі розповідає Анна Омельчук - вчителька англійської мови та аніматор ораторію в салезіянському ліцеї "
Всесвіт", м. Житомир.
Катехеза сестри Наталії Вакулішиної про святість Дона Боско та Боже Провидіння для Церкви та світу.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.