В ефірі програми "Захристія" отець Роман Братковський, священник УГКЦ, лідер харизматичної спільноти "Галилея". В програмі почуєте, яким чином отець Роман отримав дар молитви зцілення. Священник розповідає про найрезонансніше зцілення. Також отець ділиться власною трагедією, яка пов'язана з його служінням.
"21 серпня я був в АТО, Бог тоді зламав мене конкретно. Нас були оточили, я прощався з життям. Я знав, що загину. В ту хвилину я боявся про одне, що стану перед Богом, а я для Нього ще нічого не зробив, бо вів егоїстичний спосіб життя. Того дня я уклав з Богом союз. Мною було сказано: "Боже, якщо ти мене рятуєш сьогодні, виводиш мене і хлопців, які є зі мною, то я буду служити Тобі, як священник!" Бог мене врятував. Я став священником, їздив в АТО. Там молився за зцілення і Бог почав зціляти людей. В 2017 році я з дружиною та дітьми приїхали, як місіонери, в одне село на Східній Україні. Там не було ні віруючих людей, ні храму. Я не знав, що в Україні є такі села. Мені почали розповідати люди, що в цьому селі багато дитячих самогубств. Коли я почав за це село молитися, почали відбуватися дивні містичні речі. Виявилось, що переді мною в цьому селі було вже два православних священники, але у кожного з них в родині сталася трагедія. В одного син втопився, в іншого загинув в автокатастрофі. Вони обоє покинули з родиною це село. В мене відбулася таж історія, в мене померла дитина. Я три дні молився конкретно про воскресіння свого сина. Я знав, хто проти мене виступає. Сатана хотів, щоб я залишив це село. В мене був вибір: або забирати сім'ю і покидати село, або оголошувати сатані війну".
Відгуки
Брат-капуцин Віктор Дешук під час ранкової катехези знайомить слухачів Радіо Марія з постаттю святого Леопольда Мандича.
Отець Віталій Козак продовжує цикл катехез під назвою "Історія дружби". Священник розповідає про досвід молитви святої Терези Авільської. Дослідники життя Терези виділяють три етапи її переживань. Перший - "спонтанність і відкритість", другий - "неприйняття і конфлікт", і третій - "гармонія зустрічі".
Ієрей Православної Церкви України отець Петро Лопатинський коментуючи 50-й псалом пояснює, що означає бути рабом гріха, та рабом Бога.
Катехеза сестри Наталії Вакулішиної про святість Дона Боско та Боже Провидіння для Церкви та світу.
Часто від світських людей можна почути, що вони не знають, з чого розпочати розмову з духовною особою, і взагалі, як з нею вести діалог. Сестра Наталя Вакулішина в програмі "У Ваших намірах" розвінчує стереотипи, пов'язані з представниками духовного світу, і радить просто бути собою.
Марія Жуковська
Всіх земних благ вам, отче.! По волі Божі ви зцілюєте наші душі.Марія Жуковська
Дякую вам отче за те, що з Божої волі допомагаєте зцілювати наші душі. Всіх земних благ вам.Тарас Жеплинський
Дякую Богові за те, що дає нам таких священниківГалина Валюх
Отче Романе, Ви були у нас в інтернаті на Стрийщині. Ми Вам вдячні за тепло, добро, щирість, благословення дітей і вчителів. Ми Вас чекаємо завжди. Божої благодаті на ниві служіння Господеві.Наталия Ясинская
Дорогий брат і Отець! Нехай вогонь вашого серця ніколи не перестає Любити людей і ненавидіти сатану! Усіх благ, дорогий! Пишаємося)Микола Ксенз
Вовк в овечій шкірі ваш єретик о. Братковський, читайте катехизм Католицької Церкви і порівняйте що верзе цей лідер, невже ви так легко дасте себе перевести на сектантів? Харизма цього псевдокатолика вести людей до пекла.Леся Лазунда
Найперше,дякую Господеві за Його Безмежне Милосердя,за Його сина Ісуса.Дякую Господеві,за о.Романа,за те,що Господь наділив Його багатьма Дарами.Нехай славиться Господь через Вас,о.Романе !!!Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.