Народна артистка України, громадська та політична діячка, співголова жіночого руху "За сімейні цінності" - Оксана Білозір. Гостя вітаючи слухачів з святами, розповіла про волонтерську діяльність у організації звільненні полонених та цінність допомоги нашим захисникам на Сході України. Співачка пригадала роки дитинства і традиції, яких навчили її рідні.
Відповідаючи на запитання про Бога, гостя розповіла про дивовижне чудо зцілення, яке Господь зробив у її житті.
"Я народилася і виросла у Західній Україні, шкільні роки пройшли близько до кордону з Польщею - в Яворові. У нас завжди ходили вертепи, яких я тоді боялася. На різдвяному столі у нас завжди була кутя, але ми її їли лише у колі своєї родини, тому що боялися переслідувань.
Мій батько і з братом підтримували греко-католицьку церкву та колись були служками під час Літургії, яку очолював Андрей Шептицький в церкві Юра у Львові, - розповідає Оксана Білозір.
- Після посягання на моє життя, я помирала. Лежала не рухомо, хвороба розбила мій організм, а лікарі не знали, що зі мною відбувається. Півгодини я розмовляла з Богом, дякуючи Йому за все: біль, терпіння, те велике випробування, яке на той час я переживала. Тоді я казала Богу: "Я ще маю стільки всього зробити і якщо Ти даш мені можливість жити, то я буду кожен день наступний день життя прославляти Тебе і говорити, що Ти живий!"
Відгуки
Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ у циклі програм: "Життя у Святому Дусі тут і тепер" - говорить про особисте навернення християнина.
Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ в циклі програм: "Радість у Святому Дусі" продовжує говорити про терпіння, які зазнає людина у сьогоденні і про їх подолання разом з Христом.
Як важливо жити у Святому Дусі так, щоб наше життя мінялося кожної хвилини, а життя може набути змісту тоді, коли ми навчимося жити у радості, - про важливість радості у Святому Дусі говоримо з отцем Василіє Іванівим, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ
о. Теодор Дутчак (ЧСВВ УГКЦ) викладач Бучацького ліцея ім. Св. Йосафата розпочинає новий цикл програм: "Християнська педагогіка та виховання".
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.