Слухати Радіо

Зараз в ефірі

16:00

Катехиза

В ефірі

Дитяча молитва

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св. Літургії із парафії Піднесення Хреста (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

Олег Бажан: "Ця програма передбачала увічнення репресованих і створення мартирологу..."

Поділитись з друзями
Створено: 2018-08-16
Разом з відомим українським істориком - Олегом Бажаном, почали великий цикл розслідувань і розмов про часи комуністичних репресій. Перша передача спецвипуску "Історичні діалоги: червоний терор" була присвячена розмові про історію репресій в Україні в цифрах і фактах.
Одним із пріоритетних напрямів наукових досліджень на початку 1990-х рр. в українській історіографії стала проблема «…створення та функціонування тоталітарної системи в Україні». Розсекречені документи державних та архіву ЦК Компартії України, її місцевих партійних комітетів, матеріали архівних підрозділів колишнього Комітету державної безпеки УРСР, опубліковані спогади колишніх в'язнів ГУЛАГу стали головною джерельною базою для дослідників. Це уможливило проведення фундаментальних досліджень з проблем впровадження сталінської моделі соціалізму в Україні; державного терору/політичних репресій як методу управління; ролі радянських правоохоронних органів як одного з інструментів державного терору.

Відповідаючи на соціальний запит суспільства, Національна академія наук, Інститут історії України НАН України, Служба безпеки України, спільно з Державним комітетом по пресі, Українським історико-просвітницьким товариством «Меморіал» імені В. Стуса, Всеукраїнською Спілкою краєзнавців ініціювали Державну програму науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією».

Відгуки

Покров Пресвятої Богородиці

Покров Пресвятої Богородиці

Про урочистість празника Покров Пресвятої Богородиці говоримо з митрополитом Тернопільським та Кременецьким Нестором Писиком, ПЦУ
Воздвиження чесного хреста Господнього

Воздвиження чесного хреста Господнього

"Воздвиження Чесного хреста Господнього - одни з 12-ти празників Літургійного року" - митрополит Тернопільський та Кременецький Нестор Писик, ПЦУ
Марія усвідомлювала відповідальність, яку поклав на Неї Господь, - митрополит Нестор Писик

Марія усвідомлювала відповідальність, яку поклав на Неї Господь, - митрополит Нестор Писик

Не могло відбутися спасіння поза людииною, Марія відіграє важливу роль у житті людства про це говорить митрополит Тернопільський та Кременецький Нестор Писик, ПЦУ
Католицька школа і вчителі

Католицька школа і вчителі

Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ  вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата про місію  католицької школи та вчителів.
Преображення - запорука Воскресіння

Преображення - запорука Воскресіння

"Відповідь на питання про те, як шукати живий зв'язок з Богом, дає нам подія Преображення Господнього", — митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор (Писик), Православна Церква України.