Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

Олег Бажан: "Ця програма передбачала увічнення репресованих і створення мартирологу..."

Поділитись з друзями
Створено: 2018-08-16
Разом з відомим українським істориком - Олегом Бажаном, почали великий цикл розслідувань і розмов про часи комуністичних репресій. Перша передача спецвипуску "Історичні діалоги: червоний терор" була присвячена розмові про історію репресій в Україні в цифрах і фактах.
Одним із пріоритетних напрямів наукових досліджень на початку 1990-х рр. в українській історіографії стала проблема «…створення та функціонування тоталітарної системи в Україні». Розсекречені документи державних та архіву ЦК Компартії України, її місцевих партійних комітетів, матеріали архівних підрозділів колишнього Комітету державної безпеки УРСР, опубліковані спогади колишніх в'язнів ГУЛАГу стали головною джерельною базою для дослідників. Це уможливило проведення фундаментальних досліджень з проблем впровадження сталінської моделі соціалізму в Україні; державного терору/політичних репресій як методу управління; ролі радянських правоохоронних органів як одного з інструментів державного терору.

Відповідаючи на соціальний запит суспільства, Національна академія наук, Інститут історії України НАН України, Служба безпеки України, спільно з Державним комітетом по пресі, Українським історико-просвітницьким товариством «Меморіал» імені В. Стуса, Всеукраїнською Спілкою краєзнавців ініціювали Державну програму науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією».

Відгуки

Духовні ресурси відновлення педагога

Духовні ресурси відновлення педагога

Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ  вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
"Я не є навернений, коли немаю любові до свого ближнього", отець Василь Іванів

"Я не є навернений, коли немаю любові до свого ближнього", отець Василь Іванів

Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ у циклі програм: "Життя у Святому Дусі тут і тепер" - говорить про особисте навернення християнина.
"Вміти вислухати людину, яка переживає страждання", - отець Василь Іванів

"Вміти вислухати людину, яка переживає страждання", - отець Василь Іванів

Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ в циклі програм: "Радість у Святому Дусі" продовжує говорити про терпіння, які зазнає людина у сьогоденні і про їх подолання разом з Христом.
"Радість залежить від нашого вибору", - отець Василь Іванів

"Радість залежить від нашого вибору", - отець Василь Іванів

Як важливо жити у Святому Дусі так, щоб наше життя мінялося кожної хвилини, а життя може набути змісту тоді, коли ми навчимося жити у радості, - про важливість радості у Святому Дусі говоримо з отцем Василіє Іванівим, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ
Шкільництво і виховання молоді

Шкільництво і виховання молоді

о. Теодор Дутчак (ЧСВВ УГКЦ) викладач  Бучацького ліцея ім. Св. Йосафата розпочинає новий цикл програм: "Християнська педагогіка та виховання".