Слухати Радіо

Зараз в ефірі

16:45

Дитяча молитва

В ефірі

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

Осіння депресія

Поділитись з друзями
Створено: 2012-10-03
Передача:
Автор:
В передачі "Психологічна аптечака" ми торкнулися  теми осінньої депресії. Чому депресія виникає восени? Чому не існує поняття літня чи зимова депресія? Які причини та наслідки цього стану? Чи можна вважати депресію хворобою чи забаганкою? Як лікуватися? Що може допомогти? Про це та інше в програмі з пані Іриною Башинською, психологом, начальником соціальної служби Святошинського району міста Києва

 
Осіння депресія... Якщо вбити ці слова в всезнаючу систему Google,  можна подумати, що ця проблема існує лише в світі блодинок, які по дорозі від SPA-салону до глянцевого журналу від нудьги знаходять час на депресію. Варто сказати, що чим далі ми живемо, тим частіше зустрічаємося з проявами цього стану. В чому причина? - В недостатності сенсів чи у зростаючому темпі життя, за яким ми явно не встигаємо? Сучасна мова облюбувала депресію в якості фігури мови, надавши їй домашнього віттінку і перетворивши на "дєпрєснячок". В країнах західних, передовсім у Сполучених Штатах Америки та Швейцарії депресія в якості хвороби є першою та другою причиною (відповідно) отримання лікарняних. Європа та Америка більше, ніж ОРВІ, грипом, сердечною недостатністю та більшістю існуючих хвороб, страждає від депресії.
Порівняно з ними ми є дуже оптимістичною нацією і особливого значення депресії не надаємо. І можливо тому називаємо її - "дєпрєснячком". Що робити? Як запобігти і боротися з депресією, дізнаєтесь в цьому випуску передачі "Психологічна аптечка". Експертом сьогодні  є пані Ірина Башинська.

Відгуки

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.