Наша гостя - католичка, яка майже три роки працювала в новоутвореній поліції. Про специфіку праці, недоліки та переваги, а також, про причини свого звільнення слухайте далі в нашій розмові...
Були дуже смішні ситуації. Приїжджаємо на виклик, жінка скаржиться на чоловіка, нібито він її б'є! Чоловік, наче нормальний, тверезий, відповідає, я її не чіпав! Дивимося на неї - слідів побоїв нема, зате алкогольне сп'яніння потужне! Чоловік говорить, що вона кидалася на нього, він лише легенько її відштовхнув. Підходить мій напарник до неї, запитує, що ж сталося, навіщо ви нас викликали? - Розумієте, - каже жінка, - він мене не любить!
Моє звільнення обумовлене кількома факторами. По-перше, ти морально дуже виснажуєшся, останні місяці думала, що реально зійду з розуму! Особливо розчаровуєшся в наших судах. Коли тобі пише скаржник, що поліцейські нібито, щось не так робили, а виявляється, що він дає суду 20 тисяч гривень хабара за керування авто у нетверезому стані, і спокійно собі їздить далі. до наступного хабара! Таких ситуацій - безліч! Я працювала у відділі моніторингу, ті скарги, в яких поліцейські були направду винні - 5% максимум 10% - решта просто хотіла поплакатися і поскаржитися!
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.
Отець Міхал Бранкевич продовжує цикл передач про спасительну смерть Ісуса Христа.