Слухати Радіо

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

Отець Міхал Бранкевич: "Святі не мають ніяких привілеїв в небі"

 У програмі У Ваших намірах говорили про святих, святість яких ставилася під сумнів
 - Якості святих, аж ніяк не перевищують якостей простої людини, адже ми всі покликані до святості - пояснює отець. Церква вшановує культ святих, процес канонізації досить тривалий і Церквою розглядається досить скурпульозно, тим не менш, є ряд святих, святість  котрих ставилася під сумнів, але ці сумніви виникали не у Церкви, а у простих мирян - продовжує отець Міхал. - Я запевняю, що помилковості в канонізації святих бути не може! Якщо ж і хтось ставить під сумнів святість того, чи іншого святого, це аж ніяк не шкодить духовному стану даної особи, тобто це не є гріхом - застерігає отець Міхал
Чи робить знання про Бога людину святішою?

Чи робить знання про Бога людину святішою?

Чи має богослов таку саму віру, як людина, яка ніколи не вивчала теології? Навіщо глибоко пізнавати Святе Письмо, Бога та церковну науку, і чи може богослов’я не лише поглиблювати віру, а й ставати причиною поділів у Церкві? Про це розмірковує директор Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського у Києві отець Здіслав Шманда, досліджуючи зв’язок між знанням про Бога, вірою та святістю людини.
2026-08-26 00:00:00
"Останній суд Божий: як будемо жити і чинити у світі, покаже будемо вибрані, чи прокляті", - о.Міхал Бранкевич

"Останній суд Божий: як будемо жити і чинити у світі, покаже будемо вибрані, чи прокляті", - о.Міхал Бранкевич

Дорога до пекла існує. Отець Міхал Бранкевич, духовний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater» виголошує катехизу, закликаючи вірно обирати дорогу, яка веде до Неба. Священник пояснює, що потрібно нам залишити, щоб увійти у "вушко голки".
2026-08-25 00:00:00
Осуд та засудження. Що спонукає до цього?

Осуд та засудження. Що спонукає до цього?

Дуже легко шукати в інших недоліки і недосконалості. Коли ми забуваємо, що є учнями Ісуса Христа, починаємо бажати порівнювати себе з іншими та входити у злі звички. У програмі "У ваших намірах" ми поговорили з о.Міхалем Бранкевичем про те, як діє диявол, коли хоче показати, що ти на фоні когось іншого кращий, пропонуючи підміну любові через гординю і заздрість.
2026-08-25 00:00:00
"Бог наперед не призначає нікого до пекла", - о.Міхал Бранкевич

"Бог наперед не призначає нікого до пекла", - о.Міхал Бранкевич

Для чого потрібно чистилище, та якими знаками і станом визначається пекло? В цій катехизі отець Міхал Бранкевич, духовний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», запрошує до роздумів над остаточними справами людини, що стосуються переходу до вічного життя. Священник зауважує: "Святий Дух допомагає формувати віру і намагається показати, що нас чекає задля вільного вибору".
2026-08-24 00:00:00
Токсична атмосфера: взаємодія з нарцисами на роботі

Токсична атмосфера: взаємодія з нарцисами на роботі

Як розпізнати нарцисів та психопатів у робочому колективі? Які стратегії допоможуть захиститися від маніпуляцій на роботі? Чому люди з розладами особистості часто досягають кар’єрного успіху? Про це в програмі “У ваших намірах” ділиться клінічний психолог Олена Михайлюк.
2026-08-21 00:00:00