Коли Ісус прийшов у Назарет, Він сказав народу у синагозі: «Воістину кажу вам, що жодний пророк не приймається на своїй батьківщині. По правді кажу вам, що багато вдів було у дні Іллі в Ізраїлі, коли небо замкнулося на три роки й шість місяців, коли стався великий голод по всій землі. Та до жодної з них не був посланий Ілля, тільки в Сарепту Сидонську – до жінки-вдови. І багато було прокажених в Ізраїлі за пророка Єлисея, але ніхто з них не очистився, тільки Нааман – сирієць!» Почувши це, всі в синагозі сповнилися гнівом. І, вставши, вигнали Його геть з міста і повели Його до урвища гори, на якій було збудоване їхнє місто, щоб Його скинути; та Він, пройшовши поміж ними, віддалився.
Коментар 9 кари єгипетської (удару).
Священник говорить про чесноту стриманості. Які благодаті вона може дати людині? В ефірі душпастир наводить багато прикладів з життя святих та праведників, окреслює горизонти стриманості та розвіює деякі міфи щодо цієї чесноти.
Того часу Ісус сказав фарисеям: «Один чоловік був багатий, одягався в багряницю та вісон і розкішно бенкетував щодня. А якийсь бідний, на ім’я Лазар, лежав перед його ворітьми у струпах і бажав насититися тим, що падало зі столу багатого; та й пси приходили й лизали його рани. Сталося, що бідний помер, і віднесли його ангели на лоно Авраама; помер же й багатий, і його поховали.
В епіцентрі програми низка актуальних тем: Великий піст, скандал довкола колишнього секретаря святого Йоана Павла ІІ кардинала Станіслава Дзівіша та ставлення християн до свята 8 березня.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.