Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Міхалом Бранкевичем

12:00

Ангел Господній

Отець Петро КУРКЕВИЧ: "Перша моя миротворча місія відбулася в дитинстві! Захищав комарів від свого батька!"

Поділитись з друзями
Продовжили цикл програм, що присвячені БЛАЖЕНСТВАМ! Говорили про миротворців, які СИНАМИ БОЖИМИ НАЗВУТЬСЯ. Як відбувається це усиновлення? У яких випадках християни мають обов'язок взяти на себе миротворчу місію?
- Часто мої служителі на Школі сваряться між собою. Хочуть мене налаштувати один проти одного.-Пригадує священик.- Як батько прагну вчитися любити всіх! Не хочу входити в опозицію до будь-кого. Сатана любить створювати конфлікти, розколи. Він відпочатку цим займався! Згадую одну таку розмову зі своєю наближеною служителькою. Вона говорила мені. - Або ви з нами, або проти нас. - Я відповів, -  що не буду чи з ними, чи з вами, але - зі всіма! Чи можливо одразу всіх примирити? Ні! Треба трішки постаріти. Чоловіки мають позбутися з віком того тестостерону, темпераменту. Наприклад, мій тато. В молодості був агресивний, а зараз, хоч до рани клади! У моєї матері відбулося навпаки. Чому у жінок так? НЕЗНАЮ. Але думаю, що всеодно, не треба одразу кидатися в бій. 
Є така радість - що коли я можу любити всіх, то я є трішки, як Бог! Коли входимо у миротворчість, Бог нас усиновлює. Це моє, таке, приватне богослів'я.
Образи важко простити одразу. Час допомагає, якщо кривда невелика. Якщо зранення глибше - напочатку треба сконстатувати, сказати собі: "ТАК, він мене боляче образив. Він свинюшка". - Далі, психологи радять: подумати, у якій родині мій винуватець зростав, яка у нього біографія? А може, я не у всьому був правий? Раптом виявляється, що і я є свинюшка. Так ми вже з моїм винуватцем стаємо в одному ряду... Тоді Ісус Христос, як би говорить: "Подивися - ви схожі. Прости йому. Дай мені розібратися, не суди!" Якщо ми приймаємо таке, то стаємо миротворцями!
Якщо ж нам довелося бути третьою стороною, слід пам'ятати: миротворець має бути СПРАВЕДЛИВИМ. Він має чітко бачити пригніченного і агресора. Не можна робити мир штучно, пропонуючи явно ображеному все забути і віддати. Духівник не має права лише говорити ворожуючим сторонам: "Моліться за це". То ж ясно, що треба молитися! Але що робити, коли в обох в руках ніж, і вони готові вбити один одного. Треба радикальніше допомагати!

Відгуки

Оточення. Агресія. Виснаження. Віра. Чудо. Бог | Військовий медик Роман ЗАМРІЙ

Оточення. Агресія. Виснаження. Віра. Чудо. Бог | Військовий медик Роман ЗАМРІЙ

Військовий медик з Красилова, Роман Замрій розповідає вражаючі історії з фронту російсько-української війни на якому змушений щодня буквально дивитися в очі смерті.
"Без Божої допомоги неможливо уявити образ ідеальної краси", - отець Міхал Бранкевич

"Без Божої допомоги неможливо уявити образ ідеальної краси", - отець Міхал Бранкевич

Міхал Бранкевич коментує Пастирську конституцію Другого Ватиканського собору - Gaudium et Spes (Радість і надія) у розрізі впливу віри на культуру.
Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Мережу облетіла інформація, що робот-дружина, розроблений компанією Tesla мільярдера Ілона Маска, побачить світ вже у вересні 2023 року. Проте це виявилося фейком, стверджують журналісти телеканалу «France 24».
Попри спростування інформації існує безліч фактів тому, що зовсім скором у світі такі з'являться людиноподібні роботі, що можуть не лише полегшити життя людям у побиті, але і поставити низку питань пов'язаних з вірою та мораллю.
Patriot знищать усі кинжали, але нас чекають ще ДВА роки війни | Сергій ГРАБСЬКИЙ

Patriot знищать усі кинжали, але нас чекають ще ДВА роки війни | Сергій ГРАБСЬКИЙ

Відомий військовий експерт Сергій Грабський спеціально для Радіо Марія коментує зміцнення ППО України та прогнозує тривалість російсько-української війни.
Контрнаступ. Нові ракети. ППО росії. Цирк пригожина | Петро Черник

Контрнаступ. Нові ракети. ППО росії. Цирк пригожина | Петро Черник

У новому інтерв'ю для Радіо Марія відомий військовий експерт Петро Черник пояснив чому Україна має лише одну спробу для контрнаступу.