Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св. Літургія із Санктуарію Пресв'ятого Серця Ісуса (Кам'янець - Подільський)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

Отець Петро КУРКЕВИЧ: "Перша моя миротворча місія відбулася в дитинстві! Захищав комарів від свого батька!"

Поділитись з друзями
Продовжили цикл програм, що присвячені БЛАЖЕНСТВАМ! Говорили про миротворців, які СИНАМИ БОЖИМИ НАЗВУТЬСЯ. Як відбувається це усиновлення? У яких випадках християни мають обов'язок взяти на себе миротворчу місію?
- Часто мої служителі на Школі сваряться між собою. Хочуть мене налаштувати один проти одного.-Пригадує священик.- Як батько прагну вчитися любити всіх! Не хочу входити в опозицію до будь-кого. Сатана любить створювати конфлікти, розколи. Він відпочатку цим займався! Згадую одну таку розмову зі своєю наближеною служителькою. Вона говорила мені. - Або ви з нами, або проти нас. - Я відповів, -  що не буду чи з ними, чи з вами, але - зі всіма! Чи можливо одразу всіх примирити? Ні! Треба трішки постаріти. Чоловіки мають позбутися з віком того тестостерону, темпераменту. Наприклад, мій тато. В молодості був агресивний, а зараз, хоч до рани клади! У моєї матері відбулося навпаки. Чому у жінок так? НЕЗНАЮ. Але думаю, що всеодно, не треба одразу кидатися в бій. 
Є така радість - що коли я можу любити всіх, то я є трішки, як Бог! Коли входимо у миротворчість, Бог нас усиновлює. Це моє, таке, приватне богослів'я.
Образи важко простити одразу. Час допомагає, якщо кривда невелика. Якщо зранення глибше - напочатку треба сконстатувати, сказати собі: "ТАК, він мене боляче образив. Він свинюшка". - Далі, психологи радять: подумати, у якій родині мій винуватець зростав, яка у нього біографія? А може, я не у всьому був правий? Раптом виявляється, що і я є свинюшка. Так ми вже з моїм винуватцем стаємо в одному ряду... Тоді Ісус Христос, як би говорить: "Подивися - ви схожі. Прости йому. Дай мені розібратися, не суди!" Якщо ми приймаємо таке, то стаємо миротворцями!
Якщо ж нам довелося бути третьою стороною, слід пам'ятати: миротворець має бути СПРАВЕДЛИВИМ. Він має чітко бачити пригніченного і агресора. Не можна робити мир штучно, пропонуючи явно ображеному все забути і віддати. Духівник не має права лише говорити ворожуючим сторонам: "Моліться за це". То ж ясно, що треба молитися! Але що робити, коли в обох в руках ніж, і вони готові вбити один одного. Треба радикальніше допомагати!

Відгуки

"Сьогоднішній світ більше потребує свідків, аніж учителів!" - отець Олександр Халаїм

"Сьогоднішній світ більше потребує свідків, аніж учителів!" - отець Олександр Халаїм

Отець Олександр Халаїм розповідає про місійність Церкви та кожного з нас.
Які пісноспіви звучать в час Великого Посту?

Які пісноспіви звучать в час Великого Посту?

Отець Руслан Грех говорив про Богослужбові наспіви Великого посту Страсного тижня.
Що говорить Церква про штучний інтелект?

Що говорить Церква про штучний інтелект?

Російсько-українська війна показує, що людство все більше використовує штучний інтелект. Проте цей напрямок розвитку не обмежується лише військовим застосуванням. Світові соціальні мережі, банківські системи та інші сервери поступово переходять під контроль неодухотворених засобів обчислення.

Які загрози несе штучний інтелект і що про це говорить Церква, ми говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.

"Егоїзм - головна причина подружніх зрад", - отець Міхал Бранкевич

"Егоїзм - головна причина подружніх зрад", - отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич пояснює причини подружніх зрад. Згідно з дослідженнями, 85% випадків зради відбуваються на робочому місці. Ймовірність подружньої зради також залежить від професії. В зоні ризику насамперед перебувають лікарі, вчителі, підприємці (джерело: www.dailymail.co.uk).
Як навчитися вірити? - досвід Авраама у катехизі отця Кшиштофа Бузіковського

Як навчитися вірити? - досвід Авраама у катехизі отця Кшиштофа Бузіковського

Отець Кшиштоф Бузіковський розповідає про Авраама, його віру та чесноти.