Слухати Радіо

Зараз в ефірі

03:00

Акафист

В ефірі

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Захристія

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

07:00

Св.Літургія з храму Матері Божої Ангельської (Вінниця)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Петром Врублевським

12:00

Царице Неба

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Резонанс

Отець Петро КУРКЕВИЧ: "Перша моя миротворча місія відбулася в дитинстві! Захищав комарів від свого батька!"

Поділитись з друзями
Продовжили цикл програм, що присвячені БЛАЖЕНСТВАМ! Говорили про миротворців, які СИНАМИ БОЖИМИ НАЗВУТЬСЯ. Як відбувається це усиновлення? У яких випадках християни мають обов'язок взяти на себе миротворчу місію?
- Часто мої служителі на Школі сваряться між собою. Хочуть мене налаштувати один проти одного.-Пригадує священик.- Як батько прагну вчитися любити всіх! Не хочу входити в опозицію до будь-кого. Сатана любить створювати конфлікти, розколи. Він відпочатку цим займався! Згадую одну таку розмову зі своєю наближеною служителькою. Вона говорила мені. - Або ви з нами, або проти нас. - Я відповів, -  що не буду чи з ними, чи з вами, але - зі всіма! Чи можливо одразу всіх примирити? Ні! Треба трішки постаріти. Чоловіки мають позбутися з віком того тестостерону, темпераменту. Наприклад, мій тато. В молодості був агресивний, а зараз, хоч до рани клади! У моєї матері відбулося навпаки. Чому у жінок так? НЕЗНАЮ. Але думаю, що всеодно, не треба одразу кидатися в бій. 
Є така радість - що коли я можу любити всіх, то я є трішки, як Бог! Коли входимо у миротворчість, Бог нас усиновлює. Це моє, таке, приватне богослів'я.
Образи важко простити одразу. Час допомагає, якщо кривда невелика. Якщо зранення глибше - напочатку треба сконстатувати, сказати собі: "ТАК, він мене боляче образив. Він свинюшка". - Далі, психологи радять: подумати, у якій родині мій винуватець зростав, яка у нього біографія? А може, я не у всьому був правий? Раптом виявляється, що і я є свинюшка. Так ми вже з моїм винуватцем стаємо в одному ряду... Тоді Ісус Христос, як би говорить: "Подивися - ви схожі. Прости йому. Дай мені розібратися, не суди!" Якщо ми приймаємо таке, то стаємо миротворцями!
Якщо ж нам довелося бути третьою стороною, слід пам'ятати: миротворець має бути СПРАВЕДЛИВИМ. Він має чітко бачити пригніченного і агресора. Не можна робити мир штучно, пропонуючи явно ображеному все забути і віддати. Духівник не має права лише говорити ворожуючим сторонам: "Моліться за це". То ж ясно, що треба молитися! Але що робити, коли в обох в руках ніж, і вони готові вбити один одного. Треба радикальніше допомагати!

Відгуки

"Все, що дає Святий Дух - приходить з глибин серця!" - отець Станіслав Козьол

"Все, що дає Святий Дух - приходить з глибин серця!" - отець Станіслав Козьол

Як кликати Святого Духа?
"Мені було соромно перед солдатами, що я з російської церкви!"  - отець Артем Бондаренко

"Мені було соромно перед солдатами, що я з російської церкви!" - отець Артем Бондаренко

Наш гість  - священник який не побоявся круто змінити життя перейшовши з УПЦ МП до Вселенського Патріархату. Сьогодні він служить у Німеччині долаючи матеріальні проблеми підробітком на будівництві. Душпастир ні на що не нарікає, має дружину, яка завжди підтримує чоловіка і виховує п'ять діточок, які є справжньою радістю для  родини.
"Бог завжди перемагає!" - владика Павло Гончарук про екзорцизм, війну, фатімські об'явлення та РФ

"Бог завжди перемагає!" - владика Павло Гончарук про екзорцизм, війну, фатімські об'явлення та РФ

В травні 2002 року була створена Харківсько-Запорізька дієцезія, яку очолює наш сьогоднішній гість.
Таймінг в описі програми.
"Боюсь, що наші релігійні лідери не у змозі повпливати на палестинців. Все вирішують гармати", - Олексій Желєзнов

"Боюсь, що наші релігійні лідери не у змозі повпливати на палестинців. Все вирішують гармати", - Олексій Желєзнов

Відомий блогер з Держави Ізраїль, який розповідав у наших попередніх ефірах про карколомну історію свого життя http://radiomaria.org.ua/koli-jiv-v-ukrani-bez-noja-na-dvir-ne-vihodiv-oleksii-jelznov-6037 ділиться переживаннями у зв'язку з агресією ісламістських угруповань, що атакують ізраїльтян з боку Сектору Гази.
"Почуваюсь добре!" - отець Міхал Бранкевич після вакцинування

"Почуваюсь добре!" - отець Міхал Бранкевич після вакцинування

Священник поділився зі слухачами Радіо Марія досвідом вакцинування та прокоментував вірогідність релігійного акценту у збройному конфлікті між Державою Ізраїль та Палестиною.