В останній, третій день ВЕЛИКОПІСТНИХ реколекцій на Радіо Марія - священик коментував притчі про 5 розумних і 5 дурних дів та історію про багача і Лазаря
- Гроші - це велика БЛАГОДАТЬ і велике милосердя. - Наголошує брат. - Це так добре, мати фінанси, не переживати за що жити. Так що, нехай ті, які мають гроші, дякують, і вклоняються низенько перед розіп'яттям та іконами.
Велике багатство - мати можливість говорити на велику аудиторію, проповідувати. Здоров'я і сімейний, або монастирський затишок- це теж щастя і богатство. Дай вам Бог багатства у цій бідній Україні. Гроші МОЖУТЬ давати життя. Це файно, якщо чоловік може забезпечити родину, а якщо він щей має круту "тачку" - взагалі супер! Діставай з дружини 4-ту, 5-ту, 10-ту дитину. Будьте багатими в дітях. Але щоб її цим не вкинути у депресняк, наймай няню. Одну на понеділок, вівторок, другу на середу та четвер, знову першу на п'ятницю, і суботу, а ще третю на телефон посадити на вечір, щоб мати можливість з дружиною піти в театр на прогулянку в ресторан. Хай дружина бачить дітей тільки в неділю, на Службі Божій. Ось якщо так буде, скоро жінка скаже: "Давай, вже наступну диту - бо так файно Є!"
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.