Слухати Радіо

Зараз в ефірі

14:00

Денний ефір

В ефірі

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

Отець Вітаутас Меркіс був скромним та надзвичайно працьовитим. Його шанували усі, - сестра Марія Стара

Поділитись з друзями
Про життя та служіння отця Вітаутаса Меркіса, який був парохом Гречанської парафії Святої Анни, що у Хмельницькій області розповіла гостя прямого ефіру - сестра Марія Антонівна Стара.
"Отець Вітаутас Меркіс за національністю литвин. Приїхав служити в Гречанську парафію Святої Анни у 1972 році та був парохом із 1973 до 1997 року,"- розповіла в ефірі Радіо Марія пані Марія Антонівна.

Ще тоді отець Вітаутас проявив ініціативу побудувати костьол, а мені було доручено збирати документи на будівництво. Комуністи всіляко нам заважали зводити будівлю, оскільки ми проявили таку ініціативу одними з перших. Нам казали, що большевики руйнували церкви, а нові будувати не дозволять,-продовжує розповідь пані Марія.

Ксьонз Меркіс мав дві вищі освіти, але завжди виглядав скромно та тяжко працював. Він носив стареньку сутану, а коли ми пошили йому нову то віддав її іншому священнику.

Спочатку ми почали будувати капличку. Тоді до нас приїхав чиновник із міськвиконкому та заявив, що ми повинні зібрати всі дозволи на будівництво. Мовляв в іншому випадку комуністична влада зруйнує недобудову. Ксьонз Вітаутас прийняв рішення швидко добудувати каплицю, щоб уникнути руйнування. Ми завершили будівництво за три дні і комуністи вже не сміли її чіпати.

Відгуки

Як спілкуватися з духовними особами?

Як спілкуватися з духовними особами?

Часто від світських людей можна почути, що вони не знають, з чого розпочати розмову з духовною особою, і взагалі, як з нею вести діалог. Сестра Наталя Вакулішина в програмі "У Ваших намірах" розвінчує стереотипи, пов'язані з представниками духовного світу, і радить просто бути собою.
Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.Дар надприродного зцілення

Дар надприродного зцілення

Розпочинаємо серію катехиз про дари сили. У цій програмі дізнаємося про дар надприродного зцілення. Гість ефіру - душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
Ми не відчуваємо спеки, лише радість!

Ми не відчуваємо спеки, лише радість!

Група паломників на чолі з отцем Збігнєвом Савчуком ділиться переживанням від прощі до Бердичівської Божої Матері.
"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

Як не вигоряти та де брати сили для життя? На запитання відповідає психолог, психотерапевт, отець Олег Саламон. Парафія Святого Архангела Михаїла. м. Львів, Малехів.