Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:20

Голос народу, голос Божий

В ефірі

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Вальдемаром Павельцем

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Олегом Кіндієм

16:45

Дитяча молитва

"Отець Владислав Ванагс був людиною Духа", - отець Віктор Білоус

Поділитись з друзями
10 листопада у переддень двадцятої річниці народження для неба отця Владислава Ванагса у місті Городок Хмельницької області відбулася Свята Літургія, яку очолив отець Віктор Білоус, ректор Вищої Духовної семінарії Святого Духа Кам'янець-Подільської дієцезії.
Під час проповіді отець Віктор пригадав цікаві ситуації із життя отця Ванагса, які добре характеризували священника, його віру, довіру та любов до Бога і ближнього.
"Якого Духа мав отець Ванагс? Якою харизмою він нам тут служив? - запитує отець Віктор. - Перш за все, можна говорити про відважного та мужнього Духа отця Ванагса. Не легкі часи випали на долю отця Владислава, зрештою як і на долю багатьох віруючих людей.

Радянська влада намагалася зламати і знищити гідність людини. Отця Ванагса можемо сміливо зарахувати до плеяди подільських священників, які були велетнями Духа і боролися з радянською владою. Вони не зламалися і не піддалися рабству влади, їхні серця палали вільністю. Серед таких священників можемо пригадати: Антонія Хоміцького, Яна Ольшанського, Мартиріана Дажицького та інших і нашого Владислава Ванагса".

Відгуки

Сучасні чуда святого Антонія: Розповідає отець Віктор Лутковський

Сучасні чуда святого Антонія: Розповідає отець Віктор Лутковський

Настоятель храму святого Станіслава, єпископа та мученика у місті Городок Хмельницької області отець Віктор Лутковський розповів про культ до святого Антонія Падевського та чуда, які за Його заступництвом люди до сьогоднішнього дня отримують.

Отець-мар'янин поділився власним досвідом щоденної молитви до святого Антонія та пояснив, як затоваришувати  зі святим Антонієм.

"Маємо навчитися жити тут і зараз, не чекаючи закінчення війни!" - єпископ Микола Лучок

"Маємо навчитися жити тут і зараз, не чекаючи закінчення війни!" - єпископ Микола Лучок

Спілкувалися з Апостольським Адміністратором Мукачівської дієцезії єпископом Миколою Лучком ОР про духовну боротьбу у війні, що відбувається у серці кожного, про події російсько-української війни. Владика розповів як навчитися слухати Господа, пам'ятати, що Він завжди є поруч і наголосив на повноцінному житті все сьогодні.Про п'ять добрих плодів війни

Про п'ять добрих плодів війни

Святий Августин твердить, що Господь може допустити зло з метою дістати з нього ще більше добра.
Які добрі плоди вже маємо у зв'язку з війною?
"Для того, щоб підставити обличчя під ляпас, потрібно, щоб воно було!" - владика Павло Гончарук

"Для того, щоб підставити обличчя під ляпас, потрібно, щоб воно було!" - владика Павло Гончарук

Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук проголосив вражаючу проповідь у київській парафії Христа Царя Всесвіту на честь вшанування пам'яті за загиблих під час Революції Гідності.
Що зміниться: збільшився розмір мінімальної заробітньої плати і прожиткового мінімуму

Що зміниться: збільшився розмір мінімальної заробітньої плати і прожиткового мінімуму

У вечірній програмі спілкувалися із Галиною Казначей, експертом з питань трудового законодавства, провідним автором та консультантом тижневика "Дебет-кредит". Гостя розповіла про зміни розміру мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму на 2022 рік, повідомляючи на що впливають ці зміни у бухгалтерській площині.
У часі програми говорили про електронні трудові книжки, страховий стаж та як перевірити свій страховий стаж на Електронному порталі Пенсійного фонду України.