Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

Отець Ян Білецький: "ГЕЛОВІН (HALLOWEEN) - це поклоніння всім духам нечистим, що перебувають у пеклі. Ті, хто одягають маски і різні костюми, автоматично стають учасниками сатанинського балу!"

Поділитись з друзями
В програмі "У Ваших намірах" з п.Любомиром Стринаглюком розмовляли про традиційне свято язичників - Геловін (HALLOWEEN). Історія, походження, символіка та значення...
За словами отців-екзорцистів, святкувати популярний сьогодні Геловін дуже небезпечно: «Це поклоніння всім духам нечистим, що перебувають у пеклі. Ті, хто одягають маски і різні костюми, автоматично стають учасниками сатанинського балу», – стверджує о. Ян Білецький.                                 Геловін – свято демонів! Це відьомський новий рік, коли нечисті духи на піку своєї могутності відвідують Землю.                                                               Геловін - традиційне свято язичників. Кельтські жерці, друїди, в цей день вшановували бога смерті Самхайна.  Друїди вважали, що 31-го жовтня Самхайн скликав духів минулорічних померлих, і наказував їм повертатися в свої колишні будинки, відвідувати живих родичів.                               Насправді, впродовж тисячоліть в ніч на 1 листопада друїди вершили ритуали поклоніння дияволу, під час яких заживо спалювали свійських тварин: котів, коней, овець, рогату худобу. Траплялися й людські жертвопринесення, щоб особливо задобрити Самхайна. Коли, згораючи живцем, люди і тварини кричали від жахливого болю, друїди та їх послідовники одягалися в костюми, зроблені зі шкір і голів звірів. Вони ритуально танцювали, монотонно наспівували заклинання і стрибали через вогонь, щоб захистити себе від злих духів.                                                     Саме так трактується звичай вночі на Геловін перевдягатися у костюми примар, відьом, мерців та інших духів, що символізують спілкування з потойбічним світом і нечистою силою. Друїди переконували: в ніч на 1 листопада всі заслони між реальністю і потойбіччям усувалися, а ворота, що відділяють світ живих від світу мертвих, відчинялися.                 

Відгуки

Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

З 1 до 7 вересня 2024 року в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання. Тема цьогорічно заходу: "Бог смартфона".  Про виклики та завдання цієї ініціативи розповідає Анна Додар - працівниця секретаріату Комісії у справах душпастирства молоді, вчителька Салезіянський ліцей "Всесвіт", міста Житомира. 
Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Брат-францисканець, отець Микола Орач в програмі "У Ваших намірах" дає відповідь на питання: Чи варто докладати зусиль аби подобатися Богу? Чи можливо догодити Богу, і одночасно людині? Як Церква дивиться на тих хто користується послугами косметолога? Що таке духовна краса? Священник радить насамперед налаштувати свої стосунки з Богом, як з найближчим другом.
ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ не тільки для священників

ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ не тільки для священників

Брат-францисканець Юстин Копитко очільник Школи душпастирів молоді в програмі У Ваших намірах запрошує на навчання та розповідає про формацію тих, хто хоче служити молодій Церкві. ШДМ - це спеціально розроблена програма за допомогою якої учасник отримає необхідні знання для більш кращого служіння.Офіційний сайт Комісії душпастирства молоді при єпископаті РКЦ: https://juvanima.org.ua/
Чому Церква називає Богородицю Царицею Неба і Землі?

Чому Церква називає Богородицю Царицею Неба і Землі?

Отець Вальдемар Павелець в програмі "У Ваших намірах" говорить про Діву Марію Царицю. Священник розповідає, що життя Богородиці зовсім не було царським, вона не носила ані урочистого одягу ані мали корони. Натомість традиція Церкви показує Марію як королеву. Автор програми додає, що офіційно титул Цариці Неба і Землі Католицька Церква починає використовувати після того як Папа Пій ХІІ видав свою енцикліку «Ad caeli Reginam» (До Цариці небес).
"Людина, яка проклинає, притягує діяння диявола", - отець Микола Орач

"Людина, яка проклинає, притягує діяння диявола", - отець Микола Орач

Про прокльони та брехні розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.