Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:45

В Родині Радіо Марія

В ефірі

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св.Меси із Базиліки Воздвиження Всечесного Хреста (Чернівці)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

Отець Ян БІЛЕЦЬКИЙ: "Магія – це не ліки від хвороб та проблем!"

Поділитись з друзями
Створено: 2016-02-13

Інтерв’ю з дивовижним католицьким священиком Яном Білецьким із Севастополя – одним із небагатьох в світі священнослужителів, які виганяють бісів і вимолюють людям щастя.Історії, які розповідає отець Ян, здаються немислимими. Щоразу, коли він приїздить до Риги, на прийом до нього шикуються довжелезні черги в кількасот осіб.

І можна було б скільки завгодно відмахуватися і не вірити в те, що екзорцизм (вигнання бісів) не казкові страшилки, а абсолютна реальність, якби не свідчення очевидців, котрі на власні очі бачили, які страшні речі відбуваються з одержимими людьми під час читання о. Яном певних молитов і, як багато хто з них змінюються після закінчення богослужіння …

Обережно: знаки зодіаку!

Опинившись в стінах редакції, о. Ян насамперед кинув погляд на великого металевого скорпіона, який мирно живе – точніше висить – в коридорі:

– Це треба зняти зі стіни і винести звідси. Поганий символ, він приносить в дім сварки і скандали!

Вмовляння, що це подарунок, зроблений хорошими людьми з найкращих міркувань не допомогли. Отець Ян був непохитний і навіть не дозволив заховати сувенір у шафку.

– У світі існує величезна кількість символів і знаків, які простим людям здаються нешкідливими, а сатаністи тим часом регулярно здійснюють над ними ритуали.

– А прикраси з якимось іншими знаками зодіаку можна носити?

– Не можна! Ви ж не знаєте, що вони означають. Той же знак Діви, наприклад, є символом розпусти.

Та й у безлічі інших знакових зображень таїться негативна енергія. Наприклад, прикраси у вигляді скарабеїв і нанесені на тканини черепа символізують смерть, а перевернуті зірки – темні сили.

– Але ж люди не спеціально подібними символами прикрашають себе і свої будинки …

– Не спеціально. Але Люцифера притягують.

Я днями побачив у вас у продажу з вигляду нешкідливу книжечку про драконів, яку випустило для дітей одне шановне латвійське видання – це справжній практичний посібник з сатанізму, підручник чорної магії.

Гарні малюнки – а на останній сторінці у завуальованій формі дитині пропонують укласти пакт з темними силами. Для цього всього лише треба вписати в спеціальні графи прізвища батьків, своє ім’я і підписатися.

Гра, бачте, така. А насправді це заклик до страшного вчинку, наслідки якого позначаться на багатьох прийдешніх роках.

Чому не можна ходити до екстрасенсів?

– Отче Яне, Ви хочете сказати, що темні енергії дійсно існують і є люди, які вміють ними керувати?

– Будемо говорити прямо: кожна енергія має творця, з нізвідки вона не з’являється. І «автором» чорної енергії може бути тільки нечиста сила.

Нещодавно до мене в Севастополь приїжджав один солідний полковник із сім’єю. Його син-студент одного разу побачив уві сні сатану, після чого юнака стала переслідувати нечиста сила: в гуртожитку серед білого дня хтось ввижався, ночами мучили страхіття…

Батько був упевнений, що син просто дурня клеїть. Але вести його до лікаря не ризикнув: молоду людини однозначно поклали б до божевільні, – на цьому кар’єра військового закінчилася б. Тому, насамперед, вони вирішили приїхати до мене.

Пішли ми всі разом молитися до церкви. Полковник всім своїм виглядом показував, що до релігії і конкретно до екзорцизму ставиться вкрай несерйозно. І Господь показав йому, що є правда, а що брехня.

Річ у тім, що до церкви в цей день привели біснувату жінку. І коли я став молитися, вона в страшній злобі стала на мене кидатися, а в кульмінаційний момент раптом піднялася в повітря.

Полковник як побачив цю картину, так з жахом корком вилетів з церкви. Так хотілося йому вслід крикнути: «Захиснику Вітчизни, куди ж ти тікаєш?»

Але головне – побачивши на власні очі дію нечистої сили, цей чоловік зміг повірити в існування Господа Бога. І в церкву він став ходити регулярно, і хлопчика його ми відмолили і повернули до нормального життя.

«Я особисто нікого ні від чого не рятую. Я просто звертаюся до Бога з молитвами про допомогу для конкретних людей»

– А за допомогою якої сили, на ваш погляд, діють екстрасенси і так звані білі маги, які теж використовують ікони і молитви і теж рятують людей від найрізноманітніших захворювань?

– Я особисто нікого ні від чого не рятую. Я просто звертаюся до Бога з молитвами про допомогу для конкретних людей. І за цими молитвам зцілення до людей приходить не від мене, а від Господа.

Якщо ж я хоч на мить припишу собі заслугу чийогось зцілення, Господь відразу ж перестане слухати мої благання. Не випадково екзорцизмом священик може займатися лише з благословення єпископа.

А що стосується екстрасенсів, цілителів і всіх тих, хто нібито володіє якимось особливими енергіями, то ходити до них – страшний гріх, за який доведеться згодом відповідати, якщо не вам, то вашим дітям чи онукам.

Тому що всі вони працюють за допомогою відкритого третього ока, яке з волі Господа Бога в нормальної людини повинно бути закритим.

Внаслідок цієї ж причини людина не має права відкривати собі або іншій людині чакри, працювати з енергетикою і аурою, а також давати можливість бачити нібито минулі життя.

Так само небезпечно ворожити на майбутнє.

– І сільські бабусі, які заговорюють дивну хворобу під назвою рожа, теж, виходить, діють не по-божому?

– Не треба ходити по жодних бабках – прикладіть до хворого місця червону ганчірку, і все само пройде.

Інша справа, якщо та ж сільська бабуся допомагає людям за допомогою трав, які вона сама збирає і знає, як ними лікувати. І гаряче молиться Богу за хвору людину. Вона не проводить ніяких ритуалів і змов – відповідно, не вступає в змову з нечистою силою.

«Будь-яка ворожба – це мерзота в очах Бога»

Головне, треба чітко усвідомити: магія не може бути чорною або білою. Будь-яка ворожба – це мерзота в очах Бога.

Що ховається за сновидіннями?

– Чи можна довіряти снам?

– Сни, в яких нам повідомляють якусь істину, даються від Бога. Святий Йосиф бачив чудові сни, Діві Марії уві сні з’явився ангел з благою звісткою …

А страхіттями, звичайно, мучить людей тільки сатана.

– А розгадувати незрозумілі сновидіння треба?

– Не треба! Як кажуть, чим далі в ліс, тим більше дров. Якщо часто сняться незрозумілі сни, то нескінченні їх розгадування можуть захопити настільки, що може і депресія початися, і розлади психіки.

Як проявляються вроки?

– Чому до одних людей постійно липне всяка гидота у вигляді вроків, а до інших – ніколи?

– Це залежить від морального стану як самої людини, так і всього її роду в цілому. Якщо стан слабкий, навіть найпримітивніший ритуал подіє на неї миттєво.

Як правило, згодом такій людині починають снитися страхіття, потім вона впадає в депресію, періодично чує якісь голоси, а іноді силою погляду навіть пересуває предмети.

Інші прояви вроків – постійні хвороби, невдачі, руйнування планів. В уражених темною енергією немовлят напередодні хрещення різко піднімається температура. Все це сигнали того, що хтось «попрацював».

Основними жертвами ритуальних дій найчастіше стають жінки і діти.

Мені доводилося проводити екзорцизм навіть над однорічною дитиною. Ночами він ревів, наче величезний ведмідь, і це ревіння люди чули на відстані десяти кілометрів.

Цікава особливість: коли люди чують, як реве біснуватий, вони падають на коліна …

Був випадок, коли під час богослужіння одну біснувату жінку не могли втримати на місці шестеро дорослих чоловіків. З боку ця картина нагадувала кориду: жінка, як оскаженілий бик, підкидала в повітря «тореадорів».

А коли вона заревла, здорові чолов’яги, не змовляючись упали на коліна і почали молитися. Потім до мене підійшов один професор і сказав, що якби на власні очі не побачив цю картину, то в житті не повірив би в реальність того, що відбувається.

Це говорить, що щось є …

Як виганяють бісів?

 – Я недавно подивилася документальний фільм про те, як у далекій російській провінції священик виганяє з одержимих людей бісів. Дві ночі потім спати не могла – страшно!

– У мене був випадок, коли до мене причепився сусід-кагебешник. Варто було йому трошки випити, як він вставав під моїм вікном і починав знущатися: «Ей, божевільний! Ти навіщо зібрав інших божевільних і молишся?»

Одного разу я не витримав. Все, кажу, ти мене дістав. І мало не силою повів його у храм. Став молитися, щоб Господь його напоумив. І раптом цю людину як скрутило, як стало кидати з боку в бік! Насилу вдалося все це зупинити.

Наступного дня виходжу з дому – сидить він на лавиці і смиренно так мені каже: «Доброго ранку, дорогий отче Яне! Вибачте мене, дурня».

– Яка ж у вас все-таки складна місія!

– Так, місія важка. Але що поробиш, відступати не можна.

Коли у вас в Прибалтиці мене таємно висвячували на священика, то сказали: «Ти можеш проводити екзорцизм, але не маєш права ніде це оголошувати». І відправили служити в Казахстан, де незабаром до мене стали приводити дивних людей …

Я страшно боявся: чи можу щось зробити для них, використовуючи екзорцизм? Чи спитає з мене Господь за те, що я використав чи не використав це право?

А потім зрозумів: сумніватися не можна. Тому що виганяти з одержимих людей бісів – це місія всіх священиків. Христос так і сказав апостолам:Ідіть научайте, виганяйте, зцілюйте.

– А похрещена людина може стати одержимою?

– Звичайно. До мене одна жінка приходила вся в сльозах. Каже, що в неї на пару з братом в житті все розвалюється з цілком незрозумілих причин. Я почав молитися, потім кажу: «Хтось з твого роду пролив багато невинної крові».

Жінка весь тиждень з’ясовувала найдрібніші подробиці життя свого роду. І потім старенька бабуся їй зізналася, що одного разу її батько знищив цілий циганський табір…

Був випадок, коли до мене привезли зовсім крихітну дівчинку, яка страждає на епілепсію. Подивився я на малечу і кажу її мамі: «Ви багато абортів, напевно, зробили». Вона обурилася: «Що Ви! Ніколи в житті!»

Пояснюю: «Значить, їх робили інші жінки з вашого роду». Через пару днів вона плачучи прийшла знову. Дізналася, що її мама зробила тринадцять абортів, а свекруха … сімнадцять!

Потім якось мене попросили допомогти іншій жінці: вона кілька місяців поспіль не могла впоратися з риданнями після того, як отримала звістку про те, що її єдиний улюблений син загинув на війні в Чечні.

«Аборт – це вбивство дитини. Страшний гріх, за який треба відповідати»

Я нахилився до неї і зрозумів: цей син був її другою дитиною. А першу дитину, яку їй послав Бог, вона вирішила вбити ще до появи на світ. Тоді страшний біль через її вчинок відчув сам Господь, тепер настала її черга зрозуміти, що відчуває Бог, коли людина вбиває Його створіння …

Ми часто думаємо: чому з нами відбуваються ці пригоди, за що ми отримуємо удари долі? Причини завжди є. І відповіді обов’язково даються через якийсь час.

Аборт – це вбивство дитини. Страшний гріх, за який треба відповідати.

Як відмолити гріх аборту?

– Що, згідно з вченням Церкви, треба робити жінкам, які через незнання або в силу якихось інших причин робили аборти?

– По-перше, треба читати молитви «Отче наш», до Пресвятої Богородиці і «Вірую».

По-друге, розповісти про свій гріх на Сповіді і попросити у Бога прощення.

По-третє, треба мінімум один раз і максимум п’ять разів прийняти Причастя за спасіння душі своєї ненародженої дитини, вимовляючи про себе такі молитовні слова: «Через заступництво Пресвятої Богородиці Діви Марії прошу тебе, Отець і Дух Святий, прости мені гріхи. Діти мої, вибачте мене. І як винагороду, Господи, прийми від мене жертву,- Причастя за спасіння душі абортованої дитини.»

Треба розуміти, що душі убитих в утробі матері малюків продовжують відчувати муки, оскільки переходять в інший світ з первородним гріхом. А коли ми приймаємо за них Причастя, то звільняємо їх від цього гріха.

Я до сих пір пам’ятаю, з яким розчуленням одна жінка мені розповідала, як після прийняття причастя за свою ненароджену дитину їй вночі наснився дивний сон. Крихітна дівчинка танцювала у неї на долоні, сміялася і говорила: «Дякую».

– Ви згодні з тим, що аборти стали гострою проблемою саме нашого сучасного світу, адже, ще сто років тому люди елементарно не вміли їх толком робити, боялися …

– Ця проблема існує з дня убивства невинних немовлят в Ізраїлі та Єгипті.

Щоб не боятися?

– Отче Яне, а чи треба взагалі боятися темних сил?

 – Треба вірити в Бога.

І не треба поруч з натільним хрестиком носити кулончики зі знаками зодіаку або іншими незрозумілими символами, талісманами.

Де в Євангелії є вказівки на ці зображення? Треба думати над тим, для чого вони взагалі сьогодні культивуються. Для того, щоб відвести людину від знака Христа і християнства як такого.

А якщо ти носиш на шиї барана, бо ти за знаком зодіаку Овен, то по суті рано чи пізно ти цим бараном станеш.

За матеріалами: subbota.com

Комісія УГКЦ з питань душпастирства охорони здоров’я

Відгуки

Влада перестала закликати людей до молитви | Вони не розуміють роль священників | Юстин БОЙКО (відео-версія на YouTube)

Влада перестала закликати людей до молитви | Вони не розуміють роль священників | Юстин БОЙКО (відео-версія на YouTube)

Ієромонах УГКЦ, отець Юстин Бойко бачить надію для України у Бозі та свідомих українцях, які здатні посилити молитву і конкретні дії задля спасіння нашої країни.
Це підстава | Закликаю депутатів до діалогу | Може бути біда | Павло ГОНЧАРУК (відео-версія на YouTube)

Це підстава | Закликаю депутатів до діалогу | Може бути біда | Павло ГОНЧАРУК (відео-версія на YouTube)

Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії, єпископ Павло Гончарук коментує ситуацію в Україні після набуття чинності резонансного закону про мобілізацію.
В час війни - маємо потішати людей | Організую курси екзорцистів | Дуже люблю Джублик | МАЦАПУЛА (відео-версія на YouTube)

В час війни - маємо потішати людей | Організую курси екзорцистів | Дуже люблю Джублик | МАЦАПУЛА (відео-версія на YouTube)

Єпископ-номінант Мукачівської греко-католицької єпархії, владика Теодор Мацапула розповідає, як розпізнавав своє покликання, що найперше планує зробити у новому статусі і як Богородиця допомогла йому перенести важку втрату.
Ситуація жахлива | Негайно заборонити аборти та нічні клуби | Гріхами блокуємо дії Бога | Ян СОБІЛО (відео-версія на YouTube)

Ситуація жахлива | Негайно заборонити аборти та нічні клуби | Гріхами блокуємо дії Бога | Ян СОБІЛО (відео-версія на YouTube)

Єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло констатує посилення ескалації російсько-української війни, закликає владу заборонити аборти і наголошує на небезпечності закону про посилення мобілізації в якому підлягають призову священники.
F-16 ось-ось запрацюють | Війна чесно не виграється | Допомога йде надто повільно | Петро ЧЕРНИК (відео-версія на YouTube)

F-16 ось-ось запрацюють | Війна чесно не виграється | Допомога йде надто повільно | Петро ЧЕРНИК (відео-версія на YouTube)

Відомий військовий експерт Петро Черник коментує поточну ситуацію російсько-української війни: чому досі в ЗСУ мало зброї, де обіцяні 800 тисяч снарядів від Чехії та чи має армія РФ можливість піти на великий прорив.