Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Наближаючись до православ'я

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

"Падре Піо зцілив мого батька і тітку від невиліковних хвороб!" - отець Йозеф Трунк

Поділитись з друзями
Отець Йозеф Трунк, який більше 25 років тому приїхав служити на Закарпаття з Німеччини ділиться свідченням про великі дива, які вчинив Падре Піо для його родини.

Отець Йозеф Трунк, який більше 25 років тому приїхав служити на Закарпаття з Німеччини ділиться свідченням про великі дива, які вчинив Падре Піо для його родини.

Oтець Йозеф розповідає: «Вся наша родина завжди була духовно пов’язана з Падрем Піо. Мій батько особливо шанував його, коли він ще жив.

Коли я народився в 1950 році, будинок де ми жили, згорів. Я народився між завалами та попелом, швидка забрала мою маму до лікарні. Батько молився і дав Богу обітницю, що поїде до Риму, після чого мама, яку лікарі вже вважали мертвою, одужала. Згодом батько таки поїхав до Риму і прийшов до Падре Піо, який тоді жив у Сан Джованні Ротондо.

Ця поїздка має власну історію. Насправді мої батьки ніколи б не могли заплатити за цю поїздку, тому що ми були дуже бідними. Я добре пам’ятаю, як ми з батьками їхали на старому автомобілі до міста за 3 км. По дорозі туди йшла невідома жінка. Батько зупинився і запросив цю жінку поїхати з нами, думаючи, що вона прямує до міста. Але ця жінка сказала, що шукає батька родини, який хотів би поїхати до Риму та у Сан Джованні Ротондо. Здійснити цю місію її попросила інша жінка, яка жила за 40 км, зареєструвалась, але не змогла іти в паломництво через хворобу, і зараз хоче віддати цю вже оплачену поїздку батькові родини, який хоче туди поїхати. Так мій батько отримав цю поїздку до Італії у подарунок.

А тепер про відвідини Падре Піо. Як тільки група мого батька прибула до церкви в Сан Джованні Ротондо, у мого батька стався напад задухи. Він сказав, що його настільки сильно наповнив запах ладану, що він не міг дихати, і вважав, що він помре. Це було на подвір’ї перед церквою. У мого батька (у багатьох інших також був такий досвід) було відчуття аромату ладану або запахом фіалок до кінця життя. Це був знак єдності з Падре Піо.

Перед благословенням на закінчення Святої Меси, Падре Піо довго і наполегливо дивився на мого батька; це було настільки помітно, що інші паломники теж це помітили і були вражені. Батько не знав чому. Однак, повернувшись додому, він все зрозумів. Одного вечора на мого батька напали злочинці і тяжко поранили. Найбільше був ураженим мозок.

Батько потрапив у психіатричну клініку, і головний лікар сказав матері, що батько більше ніколи не зможе стати “нормальним”.

Ми можемо уявити, яким шоком стала ця новина для мами. Але вона одразу зрозуміла, що робити: написала телеграму Падре Піо в Сан Джованні Ротондо з проханням про допомогу. Незабаром батько отримав гостя в клініку: Падре Піо. Батько його не бачив; але він точно відчував його присутність. Вмить батько видужав. Лікарі, звісно, не хотіли в це вірити. Батька кілька днів інтенсивно обстежували та тестували, після чого зрозуміли, що відбулось чудесне зцілення.

І ще про одне диво. Моя тітка жила разом з нашою родиною. Вона від народження страждала на епілепсію. Одного разу мій батько написав листа Падре Піо з проханням зцілити мою тітку.

Потім сталося таке: ми снідали на кухні. Тітка прийшла і розказала свій сон:

«Я лежала в ліжку, і відчинились двері моєї кімнати і зайшов священик. Він мав гарну бороду і був одягнений у літургічний одяг. Підійшов до мого ліжка, благословив мене, подивився на столик, де були ліки, відсунув їх убік і вийшов з моєї кімнати». Потім мій батько показав тітці фотографію Падре Піо. “Точно, це був той чоловік!”, – вигукнула вона. І від цієї ночі тітка була здоровою. До кінця життя у неї не було нападів епілепсії.

Шановні друзі, тепер ви можете добре зрозуміти, чому я вшановую Падре Піо. Тому в Синяку, де ми могли будувати церкву, стоїть також його статуя.

Падре Піо дуже чітко показує нам сенс нашого життя. Ми живемо, щоб готуватися до неба. Небо – це мета нашого життя. І лише завдяки вірі та любові, побожності та добрим ділам, молитві та вірності ми досягнемо неба. Якби ми знали, що це означає, бути втраченим назавжди, якби ми знали, що означає потрапити в руки сатани, тоді ми б ненавиділи і уникали гріха ще більше. Ми би прагнули набагато більше до любові та вірності.

Падре Піо використовував багато часу для Таїнства Покаяння, для Таїнства Божого Милосердя. Нехай також стане нам усім зрозумілим, що життя без Бога веде у прірву зла.

Падре Піо, допоможи нам побачити наше життя очима Бога і бути побожними і справедливими в цьому світі, щоб ми всі могли піти до неба».


Джерело: Veritas

Відгуки

Чи бачу я у своєму душпастирі посередника між мною та Господом?

Чи бачу я у своєму душпастирі посередника між мною та Господом?

Священник: місія, служіння та завдання посередництва між Богом та людьми!
Отець Василь Вирозуб про 68 днів полону, тортури, допити, прощання з життям і молитву

Отець Василь Вирозуб про 68 днів полону, тортури, допити, прощання з життям і молитву

Отець Василь Вирозуб – настоятель одеського Свято-Троїцького храму Православної церкви України.
Священник провів у полоні окупантів більше двох місяців. За цей час він неодноразово піддавався важким тортурам: 4 доби мусив ночувати без одягу, цілу добу провів на колінах, незчисленну кількість разів отримував тілесні ушкодження від прикладу та постійно викликався на допит.
Капелан Василь Вирозуб був одним з тих, хто 25 лютого вирушив на рятувальному судні “Сапфір” до острова Зміїний забрати тіла наших прикордонників, тих легендарних хлопців, які першими відправили російське судно у певному напрямку.
Певна кількість часу вважалось, що всі прикордонники зі Зміїного загинули.
Наука підтвердила Євхаристійне диво!

Наука підтвердила Євхаристійне диво!

Євхаристійне диво у Ланчано відоме з VIII століття. Яким чином це сталося і чому тривалий час не документовалося - катехиза отця Тараса Єгеря.
“Росіяни вже зруйнували 250 релігійних споруд, впритул розстріляли низку ікон та вкрали чашу Папи Йоана Павла ІІ у Ворзелі”, - Карен Нікіфоров

“Росіяни вже зруйнували 250 релігійних споруд, впритул розстріляли низку ікон та вкрали чашу Папи Йоана Павла ІІ у Ворзелі”, - Карен Нікіфоров

Як в Україні змінилися релігійні настрої на шостому місяці війни і які звірства чинять російські військові в українських храмах?
Говорили з релігієзнавцем, Головою Громадської організації "Майстерня академічного релігієзнавства" Кареном Нікіфоровим.
Про те, як святий Франциск і свята Клара оголосили війну цілому місту

Про те, як святий Франциск і свята Клара оголосили війну цілому місту

Абатиса жіночого Бенедиктинського абатства матінка Клара з Житомира розповідала про святу Клару Ассізьку, засновницю ордену кларисинок.