Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:45

В Родині Радіо Марія

В ефірі

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св.Меси із Базиліки Воздвиження Всечесного Хреста (Чернівці)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

Перший Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові»

Поділитись з друзями
Створено: 2021-12-22
17 грудня 2021 року в Києві відбувся Перший Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові». З цієї нагоди у прямому ефірі гостювали ініціаторку молитовних сніданків, українську артистку, громадську і політичну діячку Оксану Білозір та голову Міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності" Наталю Федорчук.
У столиці України відбувся Перший Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові». У ньому взяли участь понад 100 гостей з усіх регіонів України.
Для дискусії та спільної молитви зібралися представниці різних конфесій та сфер діяльності: політики, бізнес-леді, науковці, соціальні діячі, педагоги і експерти різних галузей закордонні гості. Подія особлива тим, що така ініціатива відбулася вперше.
Організаторами заходу виступили: - міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності»; - рух молитовних сніданків України;
- міжнародний рух «Покликані».
Жіночий молитовний сніданок відбувся напередодні Різдва невипадково. Під час заходу гості запалили Вифлеємський вогонь - символ миру та добра, який крокує цілим світом і зараз є таким необхідним символом єдності і українській державі.
«Головна ідея заходу - об’єднати жінок з різних регіонів, з різних конфесій в єдності наших помислів і спільній молитві за сім’ю перед великим святом Різдва. Хочеться побажати кожній українській родині любові, радості, щастя, щирої молитви і щирих цінностей по відношенню один до одного», – зазначає Наталія Федорчук, голова ВГО «За сімейні цінності».
«Ми усвідомлюємо роль жінки в Божому задумі. Вона покликана бути донькою, мамою, дружиною, сестрою, а своїми талантами й мудрістю змінювати світ на краще. Але на жаль, сьогодні цінності замінили на цінники і це призвело до багатьох духовних, суспільних і економічних проблем. Тому ми зібралися разом, щоб підняти актуальність цих проблем і помолитися за зміни в серцях українських людей. Жінка є особлива для Бога, на неї покладена величезна місія і Мами, і Вчительки!" - заявила народна артистка України, політична діячка Оксана Білозір.
На Всеукраїнському жіночому молитовному сніданку із доповіддю "Створення довірливих взаємин між чоловіком та дружиною" виступила представниця Національного сніданку Німеччини Катінка Акерман. Про силу любові та можливості все розпочати знову ділилася Світлана Співакова, експерт сфери ЗСЖ та засновниця 7 брендів. Її свідчення не залишило байдужим нікого. «Тільки Бог може із руїн відтворити все нове. Це непростий шлях, але він починається з першого кроку, який називається прощення» - розповіла засновниця руху «Покликані».
Про диво Різдва говорила сестра Христофора Буштин, екс-очільниця Комісії УГКЦ з питань освіти, а нині – координаторка Католицької школи у Києві. «Ми не маємо здатності досягти Бога, але Бог мав безмежну доброту прийти нам назустріч, дозволив нам справді зустріти Його з незбагненних просторів Свого царства, яке є таємницею для нас. Важливо не стільки те, що ми віддаємо, а скільки любові, яку ми вкладаємо в дарування», – завершила цитатою Терези Калькутськоі с.Христофора.
Оксана Білозір зазначила також про необхідність відновлення Державної програми підтримки сім’ї, повернення державного органу з питань сімейної політики України та створення міжнародного об’єднання впливових жінок для реалізації суспільно-вагомих ініціатив, покликаних згуртувати жіноцтво світу.
Під час заходу відбулись: виступи дитячих колективів, спів різдвяних колядок, мотивуючі свідчення Божих чудес, привітання від лідерів Молитовних сніданків з інших країн.
За результатами дискусії Першого Всеукраїнського жіночого молитовного сніданку Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності» звернеться до органів центральної та місцевої влади з ініціативою розглянути й реалізувати пропозиції українського жіноцтва у сфері сімейної політики.

Відгуки

Які способи варто застосовувати у вирішенні конфлікту між дітьми і батьками?

Які способи варто застосовувати у вирішенні конфлікту між дітьми і батьками?

Вікторія Зігерт, голова Громадської Організації "Крила для Родини" продовжує цикл програм про дитяче виховання. Ця програма допоможе батькам і дітям у вирішенні конфліктів. Головним пріоритетом у подоланні непорозумінь між поколіннями є повага, і тут батьки мають першими подати приклад того, що вони поважають думку дитини. На думку авторки програми після цього діалог має налагодитися.
"Віра може врятувати Україну!" - отець Міхал Бранкевич

"Віра може врятувати Україну!" - отець Міхал Бранкевич

В програмі говоримо про те, як вимолити для України справедливий Божий мир.
Як перемогти свій страх?

Як перемогти свій страх?

Отець Станіслав Нуцковський радить перемагати страх просячи допомоги у Святого Духа.
"Тренуйте зустріч із Богом, щоб не ціпеніти перед майбутнім", - брат Микола Орач

"Тренуйте зустріч із Богом, щоб не ціпеніти перед майбутнім", - брат Микола Орач

"Самотність дуже шкодить на шляху побудови близьких відносин із Творцем. Саме у спільноті можна віднайти розуміння, що я не сам і Бог зі мною." Про страх перед майбутнім розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
Чому Церква встановлює придорожні каплиці?

Чому Церква встановлює придорожні каплиці?

У програмі "У Ваших намірах" отець Вальдемар Павелець розповідає про традицію встановлення придорожніх капличок. Священник пояснює, звідки бере початок це явище та яку роль відіграють придорожні каплички в житті спільноти віруючих.