Слухати Радіо

Зараз в ефірі

22:00

Катехиза

В ефірі

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

Перший Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові»

Поділитись з друзями
Створено: 2021-12-22
17 грудня 2021 року в Києві відбувся Перший Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові». З цієї нагоди у прямому ефірі гостювали ініціаторку молитовних сніданків, українську артистку, громадську і політичну діячку Оксану Білозір та голову Міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності" Наталю Федорчук.
У столиці України відбувся Перший Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові». У ньому взяли участь понад 100 гостей з усіх регіонів України.
Для дискусії та спільної молитви зібралися представниці різних конфесій та сфер діяльності: політики, бізнес-леді, науковці, соціальні діячі, педагоги і експерти різних галузей закордонні гості. Подія особлива тим, що така ініціатива відбулася вперше.
Організаторами заходу виступили: - міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності»; - рух молитовних сніданків України;
- міжнародний рух «Покликані».
Жіночий молитовний сніданок відбувся напередодні Різдва невипадково. Під час заходу гості запалили Вифлеємський вогонь - символ миру та добра, який крокує цілим світом і зараз є таким необхідним символом єдності і українській державі.
«Головна ідея заходу - об’єднати жінок з різних регіонів, з різних конфесій в єдності наших помислів і спільній молитві за сім’ю перед великим святом Різдва. Хочеться побажати кожній українській родині любові, радості, щастя, щирої молитви і щирих цінностей по відношенню один до одного», – зазначає Наталія Федорчук, голова ВГО «За сімейні цінності».
«Ми усвідомлюємо роль жінки в Божому задумі. Вона покликана бути донькою, мамою, дружиною, сестрою, а своїми талантами й мудрістю змінювати світ на краще. Але на жаль, сьогодні цінності замінили на цінники і це призвело до багатьох духовних, суспільних і економічних проблем. Тому ми зібралися разом, щоб підняти актуальність цих проблем і помолитися за зміни в серцях українських людей. Жінка є особлива для Бога, на неї покладена величезна місія і Мами, і Вчительки!" - заявила народна артистка України, політична діячка Оксана Білозір.
На Всеукраїнському жіночому молитовному сніданку із доповіддю "Створення довірливих взаємин між чоловіком та дружиною" виступила представниця Національного сніданку Німеччини Катінка Акерман. Про силу любові та можливості все розпочати знову ділилася Світлана Співакова, експерт сфери ЗСЖ та засновниця 7 брендів. Її свідчення не залишило байдужим нікого. «Тільки Бог може із руїн відтворити все нове. Це непростий шлях, але він починається з першого кроку, який називається прощення» - розповіла засновниця руху «Покликані».
Про диво Різдва говорила сестра Христофора Буштин, екс-очільниця Комісії УГКЦ з питань освіти, а нині – координаторка Католицької школи у Києві. «Ми не маємо здатності досягти Бога, але Бог мав безмежну доброту прийти нам назустріч, дозволив нам справді зустріти Його з незбагненних просторів Свого царства, яке є таємницею для нас. Важливо не стільки те, що ми віддаємо, а скільки любові, яку ми вкладаємо в дарування», – завершила цитатою Терези Калькутськоі с.Христофора.
Оксана Білозір зазначила також про необхідність відновлення Державної програми підтримки сім’ї, повернення державного органу з питань сімейної політики України та створення міжнародного об’єднання впливових жінок для реалізації суспільно-вагомих ініціатив, покликаних згуртувати жіноцтво світу.
Під час заходу відбулись: виступи дитячих колективів, спів різдвяних колядок, мотивуючі свідчення Божих чудес, привітання від лідерів Молитовних сніданків з інших країн.
За результатами дискусії Першого Всеукраїнського жіночого молитовного сніданку Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності» звернеться до органів центральної та місцевої влади з ініціативою розглянути й реалізувати пропозиції українського жіноцтва у сфері сімейної політики.

Відгуки

Зцілення пам'яті від болю. Або, як не наступати на одні й ті ж граблі?

Зцілення пам'яті від болю. Або, як не наступати на одні й ті ж граблі?

Сестра Тетяна Богославець про болючі ситуації життя, які постійно повторюються. "Ми свідомо та несвідомо вибираємо деструктивні зв'язки бо знаємо саме таку модель поведінки. І якщо ми не вирішимо ситуацію та не пропрацюємо помилки то  повторення буде відбуватися до тих пір, поки не здамо цей екзамен".
Чому так важливо пробачити себе?

Чому так важливо пробачити себе?

Чому так важливо пробачити себе та прийняти прощення? Говоримо на цю тему з отцем Міхалом Бранкевічем. 

Якщо не можете пробачити собі - повертайтеся до притчі про блудного сина. Для батька не важливі причини, для нього важливо, що ти повернувся. Батько - єдиний хто не буде мати до тебе пртензій. 
"Маємо навчитися жити тут і зараз, не чекаючи закінчення війни!" - єпископ Микола Лучок

"Маємо навчитися жити тут і зараз, не чекаючи закінчення війни!" - єпископ Микола Лучок

Спілкувалися з Апостольським Адміністратором Мукачівської дієцезії єпископом Миколою Лучком ОР про духовну боротьбу у війні, що відбувається у серці кожного, про події російсько-української війни. Владика розповів як навчитися слухати Господа, пам'ятати, що Він завжди є поруч і наголосив на повноцінному житті все сьогодні.Дотримуватися інформаційної гігієни - вибір кожної людини. Тільки ти сам приймаєш рішення та робиш вибір, що слухати, дивитися, читати, вживати, - отець ВАльдемар Павелець

Дотримуватися інформаційної гігієни - вибір кожної людини. Тільки ти сам приймаєш рішення та робиш вибір, що слухати, дивитися, читати, вживати, - отець ВАльдемар Павелець

Людина є тим, про що вона думає. Якою інформацією ми наповнюємо свої думки протягом дня? Про ризики, шкоду та вибір інформації в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець.


Відпустити минуле та розпочати новий етап життя. Слухати розум чи відчувати серцем?

Відпустити минуле та розпочати новий етап життя. Слухати розум чи відчувати серцем?

Про важливість відпускати минуле та приймати нове розповідає сестра Дамяна Галущак у програмі "У ваших намірах". "Наші думки мінливі та постійно змінюються вони нестабільні".