Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

Перший Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові»

Поділитись з друзями
Створено: 2021-12-22
17 грудня 2021 року в Києві відбувся Перший Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові». З цієї нагоди у прямому ефірі гостювали ініціаторку молитовних сніданків, українську артистку, громадську і політичну діячку Оксану Білозір та голову Міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності" Наталю Федорчук.
У столиці України відбувся Перший Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок «Сім’я – колиска Божої любові». У ньому взяли участь понад 100 гостей з усіх регіонів України.
Для дискусії та спільної молитви зібралися представниці різних конфесій та сфер діяльності: політики, бізнес-леді, науковці, соціальні діячі, педагоги і експерти різних галузей закордонні гості. Подія особлива тим, що така ініціатива відбулася вперше.
Організаторами заходу виступили: - міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності»; - рух молитовних сніданків України;
- міжнародний рух «Покликані».
Жіночий молитовний сніданок відбувся напередодні Різдва невипадково. Під час заходу гості запалили Вифлеємський вогонь - символ миру та добра, який крокує цілим світом і зараз є таким необхідним символом єдності і українській державі.
«Головна ідея заходу - об’єднати жінок з різних регіонів, з різних конфесій в єдності наших помислів і спільній молитві за сім’ю перед великим святом Різдва. Хочеться побажати кожній українській родині любові, радості, щастя, щирої молитви і щирих цінностей по відношенню один до одного», – зазначає Наталія Федорчук, голова ВГО «За сімейні цінності».
«Ми усвідомлюємо роль жінки в Божому задумі. Вона покликана бути донькою, мамою, дружиною, сестрою, а своїми талантами й мудрістю змінювати світ на краще. Але на жаль, сьогодні цінності замінили на цінники і це призвело до багатьох духовних, суспільних і економічних проблем. Тому ми зібралися разом, щоб підняти актуальність цих проблем і помолитися за зміни в серцях українських людей. Жінка є особлива для Бога, на неї покладена величезна місія і Мами, і Вчительки!" - заявила народна артистка України, політична діячка Оксана Білозір.
На Всеукраїнському жіночому молитовному сніданку із доповіддю "Створення довірливих взаємин між чоловіком та дружиною" виступила представниця Національного сніданку Німеччини Катінка Акерман. Про силу любові та можливості все розпочати знову ділилася Світлана Співакова, експерт сфери ЗСЖ та засновниця 7 брендів. Її свідчення не залишило байдужим нікого. «Тільки Бог може із руїн відтворити все нове. Це непростий шлях, але він починається з першого кроку, який називається прощення» - розповіла засновниця руху «Покликані».
Про диво Різдва говорила сестра Христофора Буштин, екс-очільниця Комісії УГКЦ з питань освіти, а нині – координаторка Католицької школи у Києві. «Ми не маємо здатності досягти Бога, але Бог мав безмежну доброту прийти нам назустріч, дозволив нам справді зустріти Його з незбагненних просторів Свого царства, яке є таємницею для нас. Важливо не стільки те, що ми віддаємо, а скільки любові, яку ми вкладаємо в дарування», – завершила цитатою Терези Калькутськоі с.Христофора.
Оксана Білозір зазначила також про необхідність відновлення Державної програми підтримки сім’ї, повернення державного органу з питань сімейної політики України та створення міжнародного об’єднання впливових жінок для реалізації суспільно-вагомих ініціатив, покликаних згуртувати жіноцтво світу.
Під час заходу відбулись: виступи дитячих колективів, спів різдвяних колядок, мотивуючі свідчення Божих чудес, привітання від лідерів Молитовних сніданків з інших країн.
За результатами дискусії Першого Всеукраїнського жіночого молитовного сніданку Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності» звернеться до органів центральної та місцевої влади з ініціативою розглянути й реалізувати пропозиції українського жіноцтва у сфері сімейної політики.

Відгуки

"Кожні 500 років християнство переживає кризу", - о.Вальдемар Павелець

"Кожні 500 років християнство переживає кризу", - о.Вальдемар Павелець

В програмі "У Ваших намірах" говоримо про кризу в Церкві, і чинники які її породжують. Значна частина християн світу стурбована ситуацією з Католицькою Церквою Німеччини, також для українців важко зрозуміти церковні процеси які відбуваються в православ'ї. За словами священника кожні 500 років Церква переживає подібну ситуацію.
Коли варто задовольняти всі бажання дитини? - радить психолог Валентина Осадча

Коли варто задовольняти всі бажання дитини? - радить психолог Валентина Осадча

Психолог Валентина Осадча розповідає про особливості ставлення батьків до бажань малюка від народження до трьох місяців та після третього місяця життя дитини.
Яка головна мета Хресної дороги? - пояснює отець Артур Сподар

Яка головна мета Хресної дороги? - пояснює отець Артур Сподар

Отець Артур Сподар говорив про молитву "Хресна дорога" в контексті Великого посту.
Як сформувати здорову самооцінку дитини? - практичні поради психолога Валентини Осадчої

Як сформувати здорову самооцінку дитини? - практичні поради психолога Валентини Осадчої

Психолог Валентина Осадча продовжує цикл програм присвячених трьом психологічним капканам, у які потрапляють діти. У конкретній програмі характеризуємо другий капкан "Неповноцінність" для дітей віком від півтора до восьми років.
Оксана Горкуша про статус-кво для Києво-Печерської Лаври, виселення ченців, ритуалізм та залякування вірян

Оксана Горкуша про статус-кво для Києво-Печерської Лаври, виселення ченців, ритуалізм та залякування вірян

В ефірі Радіо Марія Оксана Горкуша – філософиня-релігієзнавиця поділилася своїми думками щодо подальшої долі української національної святині - Києво-Печерської Лаври. Загальна тема ефіру: “Криза в українському православ’ї”.