В ефірі програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ говорили про День Незалежності, мандрування українського народу по пустелі, причини слабкої явки мобілізованих під час шостої хвилі призову, та роль церкви у формуванні вільної України
- Нам треба знайти спосіб вітально, вільно, радісно і в мирі, без нав'язування, але переконливо говорити про наш досвід спілкування з Ісусом Христом! - Владика відповідає на запитання: Що церкви мають зробити для становлення української держави.- Потрібно говорити, як ми переживаємо Божу любов, Таїнства. Ми часто буваємо нерадісними. Сумний святий - це сумнівний святий!
На День Незалежності я пропоную зробити три речі: По-перше, помолитися, піти на богослужіння, прийняти святі Тайни. Посвятити якийсь час тиші на природі чи перед іконою. Подякувати Богу за різні благодаті. По-друге, пропоную зробити перелік з 25 пунктів подяк Богу: За що я вдячний Богу, Україні, і наскільки я є вдячним за Незалежність. Коли ми є вдячні - то одразу можемо відчути, що це є Божий дар. По-третє, зробіть якесь добре діло для людини, яка перебуває у смутку, чи особи, яка до вас не зовсім добре ставиться! Зробіть вчинок милосердя! Тоді, о десятій годині вечора, коли буде салют (якщо він цьогоріч буде), ви будете мати піднесене серце!
Відгуки
Про урочистість празника Введення в храм Пресвятої Богородиці говоримо з митрополитом Тернопільським та Кременецьким Нестором Писиком ПЦУ
Говоримо про важкий характер святих.
Говоримо про стрічку Вій (1967 року), яку знімали українські режисери Костянтин Єршов, Георгій Кропачов, та уродженець Луганську, видатний митець Олександр Птушко, який не лише був автором сценарію, а й перезняв велику частину стрічки на вимогу керівництва кіностудії "Мосфільм", що були незадоволеними надзвичайною реалістичністю.
Отець Міхал Бранкевич говорить про Містерію дитинства Ісуса Христа.
Отець Станіслав Нуцковський коментує Євангеліє від Луки 12, 35-38.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.