Слухати Радіо

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Хресна Дорога

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

Страсті Христові

Єпископ Віталій Кривицький про Пасху, важкі часи, страх та віру

ІІ день реколекцій з ординарієм Київсько-Житомирської дієцезії на Книгу Одкровень.
"Цей час є запрошенням до певного переформатування. Зараз людина може вирішити безліч питань що накопичилися за довгий період. Сьогодні можна просто поговорити з рідними!"
Чому Христос миє ноги своїм учням? - коментар Євангелія дня

Чому Христос миє ноги своїм учням? - коментар Євангелія дня

Перед святом Пасхи Ісус, знаючи, що надійшла Його година перейти з цього світу до Отця, полюбивши своїх, — тих, які у світі, — до кінця полюбив їх . Під час вечері, як диявол уже вкинув у серце Юди Іскаріотського, сина Симона, видати Його, Ісус знаючи, що все дав Йому Отець в руки і що від Бога вийшов та до Бога йде, встав з вечері, зняв одяг і, взявши рушника, підперезався. 
2025-04-17 00:00:00
Зрада Юди, - коментар Євангелія дня

Зрада Юди, - коментар Євангелія дня

Того часу один із Дванадцятьох, якого звали Юда Іскаріотський, пішов до первосвящеників і сказав: «Що ви хочете мені дати, і я видам Його вам?». Вони ж відважили йому тридцять срібних шекелів. І відтоді він шукав слушної нагоди, щоб Його видати.
2025-04-16 00:00:00
ВЕЛИКОПІСНІ РЕКОЛЕКЦІЇ з єпископом Олександром Язловецьким (I день)

ВЕЛИКОПІСНІ РЕКОЛЕКЦІЇ з єпископом Олександром Язловецьким (I день)

Тема реколекцій присвячена Пасхальному Триденню. Традиція святкування християнами Тридення бере початок у IV столітті. У перший день реколекцій єпископ помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький виголошує науку про Великий четвер: "Ісус залишає нам у подарунок три речі, без яких неможливе християнство: Таїнство Євхаристії, Таїнство Священства і заповідь любові, коли сам омиває ноги ближнім".
2025-04-15 00:00:00
Помазання ніг Ісуса, - коментар Євангелія дня

Помазання ніг Ісуса, - коментар Євангелія дня

За шість днів до Пасхи Ісус прийшов до Витанії, де був Лазар, якого Ісус воскресив із мертвих. Там Йому влаштували вечерю, і Марта служила, а Лазар був одним із тих, хто був з Ним при столі. 
2025-04-14 00:00:00
Страшна смерть Понтія Пилата

Страшна смерть Понтія Пилата

Катехеза о. Олексія Самсонова про Понтія Пилата — римського намісника Юдеї, який відіграв ключову роль у засудженні Ісуса Христа. У своїй розповіді отець Олексій окреслив історичну постать Пилата: його характер, жорстокість, нерішучість та політичні мотиви. Особливу увагу було приділено причинам, чому Пилат, попри власні сумніви, таки передав Ісуса на розп’яття — через страх перед юдейським натовпом і бажання зберегти власну владу. Також отець розповів про різні версії смерті Понтія Пилата та згадки про нього в християнському Переданні.

2025-04-11 00:00:00