Слухати Радіо

Зараз в ефірі

16:00

Катехиза

В ефірі

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція з храму свв.ап Петра і Павла (Рівне)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

"Покликання можна розпізнати не лише в дитинстві, але й у зрілому віці", - отець Мар'ян Мельничук

Поділитись з друзями
Створено: 2020-09-18
Брат-францисканець у суботній програмі говорив про розпізнання покликання.
"Якщо ми бажаємо розпізнати свою дорогу, варто прислухатися до внутрішніх натхнень (мрій) та зовнішніх знаків у нашому житті. Бог являє нам знаки і натхнення через Духа Святого, які відкриваємо як скарб.

Місце розпізнання покликання - серце людини, саме відчуття миру. Наприклад, є певна особа, яка дуже тобі подобається і, перебуваючи з нею, ти відчуваєш спокій, мир у серці. У вас присутнє взаєморозуміння, спілкування, взаємна турбота. В такому випадку ти розумієш: так, з цією людиною зможу прожити усе життя, - пояснює отець Мар'ян.

У розпізнанні внутрішні та зовнішні фактори часто співпадають, показуючи на певну дорогу життя. Внутрішній заклик Господа дуже важко описати, то тайна котрою Творець кличе до повноти життя з Ним. А зовнішні знаки - моя симпатія до даної дороги життя, яка мені подобається.

Покликання можна розпізнати не лише в дитинстві, але і у зрілому віці. Дуже часто зустрічаю, коли люди здобули освіту, пропрацювали за фахом, але не відчувають радості. Такі люди свідчать: "Відчуваю в серці, що у цьому світі для мене немає радості. Я хочу і можу робити для Бога та церкви щось більше. Хочу в інший спосіб служити. Бажаю бути близько Бога, бо для мене Він єдиний найдостойніший, щоб присвятити для Нього життя".

Відгуки

Як Фра Анжеліко показав глибину Євангелія через фреску "Благовіщення"?

Як Фра Анжеліко показав глибину Євангелія через фреску "Благовіщення"?

Стефанія Демчук, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії мистецтв, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, розповідає про особливості фрески "Благовіщення" Фра Анжеліко, яка прикрашає стіну монастиря Сан-Марко у Флоренції.
Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

"Рух та творчість потрібні дітям, як вітаміни". Про виховання через мистецтво розповідає вчитель мистецтва та технологій Салезіянського приватного ліцею «Всесвіт» у Житомирі, керівник театрального гуртка «Філотея», дружина, мама чотирьох дітей, учасниця «Домашньої Церкви» родинної гілки Руху «Світло-Життя», Юлія Чупріна.
Отець Вальдемар Павелець про своє служіння на Радіо Марія Україна

Отець Вальдемар Павелець про своє служіння на Радіо Марія Україна

Багаторічний автор програм на Радіо Марія Україна, отець Вальдемар Павелець розповідає про те, чим для нього є служіння в студії Радіо Марія. Священник згадує час в який він відчув найбільшу потребу бути в студії Радіо Марія, це були перші місяці широкомасштабної війни росії проти України. Отець зізнається що було страшно, але бажання служити людям через хвилі радіоефіру перемогли страх.
Що говорить Церква про штучний інтелект?

Що говорить Церква про штучний інтелект?

Російсько-українська війна показує, що людство все більше використовує штучний інтелект. Проте цей напрямок розвитку не обмежується лише військовим застосуванням. Світові соціальні мережі, банківські системи та інші сервери поступово переходять під контроль неодухотворених засобів обчислення.

Які загрози несе штучний інтелект і що про це говорить Церква, ми говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.

Чому виникає відчуття пустоти, і як цього позбавитись?

Чому виникає відчуття пустоти, і як цього позбавитись?

Отець Петро Франків говорив про тих, хто віднайшов справжній скарб.