Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Трансляція св. Меси із катедри свв. апостолів Петра і Павла (Кам'янець-Подільський)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Спочатку було чисто

21:00

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:40

Святий дня

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Наближаючись до православ'я

"Покликання можна розпізнати не лише в дитинстві, але й у зрілому віці", - отець Мар'ян Мельничук

Поділитись з друзями
Створено: 2020-09-18
Брат-францисканець у суботній програмі говорив про розпізнання покликання.
"Якщо ми бажаємо розпізнати свою дорогу, варто прислухатися до внутрішніх натхнень (мрій) та зовнішніх знаків у нашому житті. Бог являє нам знаки і натхнення через Духа Святого, які відкриваємо як скарб.

Місце розпізнання покликання - серце людини, саме відчуття миру. Наприклад, є певна особа, яка дуже тобі подобається і, перебуваючи з нею, ти відчуваєш спокій, мир у серці. У вас присутнє взаєморозуміння, спілкування, взаємна турбота. В такому випадку ти розумієш: так, з цією людиною зможу прожити усе життя, - пояснює отець Мар'ян.

У розпізнанні внутрішні та зовнішні фактори часто співпадають, показуючи на певну дорогу життя. Внутрішній заклик Господа дуже важко описати, то тайна котрою Творець кличе до повноти життя з Ним. А зовнішні знаки - моя симпатія до даної дороги життя, яка мені подобається.

Покликання можна розпізнати не лише в дитинстві, але і у зрілому віці. Дуже часто зустрічаю, коли люди здобули освіту, пропрацювали за фахом, але не відчувають радості. Такі люди свідчать: "Відчуваю в серці, що у цьому світі для мене немає радості. Я хочу і можу робити для Бога та церкви щось більше. Хочу в інший спосіб служити. Бажаю бути близько Бога, бо для мене Він єдиний найдостойніший, щоб присвятити для Нього життя".

Відгуки

Сестра Тереза Текля Юзефів - засновниця Згромадження Сестер Пресвятої Родини

Сестра Тереза Текля Юзефів - засновниця Згромадження Сестер Пресвятої Родини

В програмі «У Ваших намірах» с.Дам‘яна Галущак розповідає про засновницю Згромадження Сестер Пресвятої Родини — сестру Терезу Теклю Юзефів. А також почуємо свідчення покликання до чернецтва с.Андреї, котра пішла за Ісусом в часи переслідування Церкви.
"Одержимість відбувається за згодою людини!" - отець Міхал Бранкевич

"Одержимість відбувається за згодою людини!" - отець Міхал Бранкевич

Яка найбільша небезпека від поганського свята Геловіну?
"Христос обирає учнів, а не навпаки!" - отець Кшиштоф Пельц

"Христос обирає учнів, а не навпаки!" - отець Кшиштоф Пельц

Учень Христа довіряє Святому Духу.
За гасло для єпископського герба Йосиф Сліпий узяв вислів «Крізь терни до зірок». Ці слова виявилися для нього пророчими

За гасло для єпископського герба Йосиф Сліпий узяв вислів «Крізь терни до зірок». Ці слова виявилися для нього пророчими

В програмі "У Ваших намірах" з с.Дам’яною говоримо про святої пам’яті Блаженнішого Верховного Архиєпископа Йосифа Сліпого. Він був свідком подій майже цілого сторіччя, адже він помер на 92-му році життя, але, одночасно, був він співтворцем цих подій. Блаженніший кардинал Йосиф Сліпий незаперечно причинився до розвитку Української католицької Церкви та українського народу саме в ту пору, коли їхнє буття перебувало під найбільшою загрозою, і тим самим увійшов у їхню історію.
"Мало хто знає, що Кароль Войтила був єпископом-помічником  Львівської архидієцезії", - дослідник

"Мало хто знає, що Кароль Войтила був єпископом-помічником Львівської архидієцезії", - дослідник

Отець Домінік Яцков, викладач історії Церкви у Городоцькій Вищій духовній семінарії Святого Духа та настоятель парафії святого Йосифа наводив цікаві та маловідомі факти з біографії святого Йоана Павла ІІ.