Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Продовжуємо розгляд подій української революції в циклі програм Magistra vitae з істориком Андрієм Руккасом, дослідником, доцентом Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Цього разу говорили про політичну боротьбу в другій половині 1917 р. та проголошення ІІІ Універсалу Центральної Ради
На світлині далі зображена карикатура на Михайла Грушевського до з’їзду поневолених народів, автор малюнку Іван Косинин (авторське право: Невідомий - former image source [1]; current image source [2], Суспільне надбання (Public Domain), https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=1636294)
Минулу програму завершили розповіддю про проголошення Українською Центральною Радою І та ІІ Універсалів.
Цього разу зосередилися на подіях політичної боротьби як в Україні, так і в Росії, які булі тісно переплетені:
- корніловський заколот та його вплив на Україну;
- з’їзд народів Росії в Києві, який приймає рішення про федеративний переустрій російської держави ;
- загострення відносин між Центральною Радою і Тимчасовим урядом;
- зростання активності більшовицької партії;
- більшовицький переворот в Петрограді, проголошення перших декретів ІІ всеросійським з’їздом Рад – про мир і про землю – та їхній влив на українське суспільство;
- проголошення ІІІ Універсалу Центральної Ради та проголошення Української Народної Республіки
На світлині: проголошення ІІІ Універсалу на Софійській площі в Києві 7(20) листопада 1917 р. В центрі – Симон Петлюра, Михайло Грушевський, Володимир Винниченко (суспільне надбання: https://uinp.gov.ua/istorychnyy-kalendar/lystopad/2/1917-rozpochav-robotu-iii-vseukrayinskyy-viyskovyy-zyizd
Цього разу в програмі Magistra vitae з п. Іриною Телегуз, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії та етнології України Українського державного університету ім. М. Драгоманова, досліджували Західноукраїнську Народну республіку
Продовжуємо розгляд подій Директорії УНР в циклі програм Magistra vitae разом з п. Іриною Телегуз, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії та етнології України Українського державного університету ім. М. Драгоманова
Продовжуємо розгляд української революції в циклі програм Magistra vitae. Цього разу пропонуємо зануритися в події Директорії Української Народної Республіки разом з п. Іриною Телегуз, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії та етнології України Українського державного університету ім. М. Драгоманова
Гість сьогоднішньої програми «В Родині Радіо Марія» – отець Руслан Михалків, колишній вихованець, а зараз шостий ректор Вищої Духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса, доктор морального богослов’я.
В нашій підсумковій програмі «В Родині Радіо Марія» мали можливість спілкуватися з чудовими гостями студії – отцем Віталієм Новаком з Місійного Згромадження Св. Вікентія де Поля та сестрою Назарією Гарманчук зі Згромадження сестер Св. Йосифа
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.