Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

Постава Церкви в Україні та Росії під час війни. Сучасні реалії – погляд із середини.

Поділитись з друзями

Відомий блогер та журналіст Сакен Аймурзаєв розповідає про поставу Церкви в Україні та Росії під час війни. Програма: Молитовна лінія Служіння Молитовний Щит Християнської служби порятунку - Молитовний Щит держави.

 Давно відома істина,-  який пастир, то  така й паства.

          Яким чином на формування свідомості християнина впливає українське та російське духовенство різної конфесійної приналежності? Розглядатимемо це питання з позиції доброго пастиря , враховуючи заповідь Божу про гріх осуду. А також спробуємо розібратись з тим, що має більший вплив у сучасності - суспільство  на церкву, чи церква на суспільство? Чому ідеологія «русского міра»  несе загрозу не лише для європейських країн, а й для світу в цілому?

           Як відомо зі Святого Письма, перші християни навертались саме завдяки прикладу апостолів та  перших християн. Їхній спосіб життя був таким, що навіть у тому прадавньому, майже дикунському суспільстві, зароджувалась глибока довіра і віра в спасіння, і в правдивість вчення Христа. У цьому контексті розважатимемо про те, яку роль відіграє постава  Церкви та богопосвячених осіб у часі  військової агресії. Поговоримо також  про те, чи є різниця світоглядів росіян та українців, яка роль Церкви у процесі зцілення історичної пам’яті українців та росіян та про інші актуальні  питання з гостем програми, - Сакеном Аймурзаєвим.  

                  Сакен свого часу працював головним редактором каналу. Займав  позицію ведучого та шеф-редактора «Радио Вести». Був кореспондентом «Эхо Москвы» в Україні. Переїхав в Україну понад 10 років тому. Сакен також є автором та ведучим програми на YouTube-каналі.

 

 Ведуча програми – Острікова Наталія.

           Долучаймося до спільних молитв у намірах Молитовного Щита ХСП. Молімося разом!

Контакти для долучення до Молитовного Щита та уточнення деталей:
Національний координатор Молитовного щита – Ольга Полюга.
Пишіть у вайбері +380679307545 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com
або резервний контакт:

Головний координатор Молитовного щита — Марина Роменська. Пишіть у вайбері +380672421983 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

Відгуки

Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Мережу облетіла інформація, що робот-дружина, розроблений компанією Tesla мільярдера Ілона Маска, побачить світ вже у вересні 2023 року. Проте це виявилося фейком, стверджують журналісти телеканалу «France 24».
Попри спростування інформації існує безліч фактів тому, що зовсім скором у світі такі з'являться людиноподібні роботі, що можуть не лише полегшити життя людям у побиті, але і поставити низку питань пов'язаних з вірою та мораллю.
Навчайтеся, щоб вас любили

Навчайтеся, щоб вас любили

Салезіянська система виховання, як складова молодіжного душпастирства. В ефірі координаторка салезіян-співпрацівників України та членкиня секретаріату Комісії душпастирства молоді, Олена Пономаренко. 
Як раціоналізм допоможе зберегти самооцінку у внутрішньому конфлікті?

Як раціоналізм допоможе зберегти самооцінку у внутрішньому конфлікті?

З психологом Валентиною Осадчою продовжуємо розглядати механізми захисту від внутрішніх конфліктів. У конкретній програмі говоримо про раціоналізм.
Перша дитяча паломницька поїздка в Меджугор'є. "Такої групи ще ніколи не приїзджало", - Оксана Дмитерко

Перша дитяча паломницька поїздка в Меджугор'є. "Такої групи ще ніколи не приїзджало", - Оксана Дмитерко

Військо Богородиці. Перша дитяча паломницька подорож у Меджугор'є. "Ця поїздка здивувала всіх, хто бачив нашу групу, адже це були діти з вервичками, які молилися. Було свідчення від дівчинки, яка сказала, що під час молитви побачила Богородицю на хмаринці", -  Оксана Дмитерко.
Чи всі ФАТІМСЬКІ ТАЄМНИЦІ справдилися?

Чи всі ФАТІМСЬКІ ТАЄМНИЦІ справдилися?

13 травня Церква відзначала 106-ту річницю об'явлення Богородиці у Фатімі. З цієї нагоди в програмі "У Ваших намірах" отець Міхал Бранкевич пояснює що мала на увазі Марія коли закликала молитися про навернення росії. На перший погляд можна подумати, що Богородиця натякала, аби росія стала католицькою країною, але це не так..