Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Трансляція св. Меси із Катедри Успіння Богородиці м. Харків

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Відкриваючи таємниці християнства

20:40

Духовні читання

21:00

Відкрите питання

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Архіпастир відповідає

ПОСТСКРИПТУМ: Різдвяні реколекції з владикою Яном СОБІЛО!

Поділитись з друзями
Створено: 2015-12-28
Протягом 3-х днів, від 21 до 23 грудня в нашій студії єпископ Ян СОБІЛО провавдив конференції для слухачів і глядачів Телебачення Віковічного Слова!
Єпископ Ян виокремлював невгамовність сатани у бажанні нас зваблювати: "Він постійно буде намагатися відтягнути нас від правди. Піти спочатку на малий компроміс, можливо навіть непомітний. Не встигнемо і оком повести, як вчинемо тяжкий гріх, якщо втратимо пильність". Слухаючи владику, ставало очевидним, наскільки небезпечним є бути християнином наполовину. Боротьба не припиняється ні на хвилину. Стріли летять звідусіль! Без молитви і постійного роздумування -  миттю опинимося над прірвою: "Навчіться прощати! Це перший крок до зречення гріха. Якщо зможете просити пробачення навіть тоді, коли ви не є винними - багато чого отримаєте". Про прощення на Радіо Марія за 5 років існування - говорилося дуже багато. Але можливо не разу не говорилося так пристрастно.

Якщо швидко гарна людина може стати останнім грішником? Наскільки людська природа піддається гріху? Відповідь невтішна. Одним прикладом єпископ СОБІЛО вказав на нашу немічність, і неадекватність, коли ми втрачаємо контроль і образ Божий: "Один хлопець розповідав, як з ним щось сталося всередині, коли йому в школі показали порнографічну фотокартку.- Щось трапилося зі мною! Я наче втратив орієнтир! Шалений вогонь пожадання, що поглинув моє серце оволодів мною. Я став прагнути дивитися на це ще і ще. А потім, заотів більшого. Врешті, дійшло до того, що я згватував двох дівчат..." Важливо не допускати навіть сумніву. Бо це вже є передсмаком гріха...

Безліч прикладів приводив єпископ і про те, як маємо поводитися, коли бачимо провини інших людей: "Треба навчитися ставитися до таких осіб з любов'ю! Не треба бігти намагаючись їх одразу направити. Подивись спочатку на себе. У тебе самого все гаразд?"

Дякуємо єпископу, котрий у такий простий, але, водночас, харизматичний спосіб показав нам правди життя і християнської формації. Сподіваємося, завдяки подібним реколекціям наші слухачі краще зрозуміють суть речей.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в жовтні та участь у надзвичайному Маріафоні “Подаруй посмішку Богородиці”, яким ми долучилися до підтримки нових проектів Всесвітньої Родини

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку у вересні — молитовну, інформаційну, фінансову. Наші слухачі знають, що Радіо Пресвятої Богородиці не могло б існувати, якщо б така підтримка була відсутня.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в останній місяць літа. Ми дуже потребували такої допомоги наших слухачів, бо можемо працювати й розвиватись тільки завдяки Вам!

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Дорогі наші друзі! Дякуємо Вам, що підтримали нас в липні — в місяць, коли пожертви на радіо “традиційно” зменшуються в силу літнього періоду, відпочинку, виїздів. Тим більш важливою є Ваша допомога, як парафій, спільнот, так і окремих слухачів.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Дякуємо всій Родині за утримання Радіо Марія в червні, коли ми святкували 10 річницю початку мовлення в Україні. Низький уклін Вам, дорогі друзі, що в ці складні часи залишаєтеся нашими слухачами, молитеся разом з нами, фінансово підтримуєте нас.