Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:30

У ваших намірах

В ефірі

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Хресна Дорога

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза з о. Гжегожем Вавжиняком

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св. Літургія із Санктуарію Пресв'ятого Серця Ісуса (Кам'янець - Подільський)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

ПОСТСКРИПТУМ: Різдвяні реколекції з владикою Яном СОБІЛО!

Поділитись з друзями
Створено: 2015-12-28
Протягом 3-х днів, від 21 до 23 грудня в нашій студії єпископ Ян СОБІЛО провавдив конференції для слухачів і глядачів Телебачення Віковічного Слова!
Єпископ Ян виокремлював невгамовність сатани у бажанні нас зваблювати: "Він постійно буде намагатися відтягнути нас від правди. Піти спочатку на малий компроміс, можливо навіть непомітний. Не встигнемо і оком повести, як вчинемо тяжкий гріх, якщо втратимо пильність". Слухаючи владику, ставало очевидним, наскільки небезпечним є бути християнином наполовину. Боротьба не припиняється ні на хвилину. Стріли летять звідусіль! Без молитви і постійного роздумування -  миттю опинимося над прірвою: "Навчіться прощати! Це перший крок до зречення гріха. Якщо зможете просити пробачення навіть тоді, коли ви не є винними - багато чого отримаєте". Про прощення на Радіо Марія за 5 років існування - говорилося дуже багато. Але можливо не разу не говорилося так пристрастно.

Якщо швидко гарна людина може стати останнім грішником? Наскільки людська природа піддається гріху? Відповідь невтішна. Одним прикладом єпископ СОБІЛО вказав на нашу немічність, і неадекватність, коли ми втрачаємо контроль і образ Божий: "Один хлопець розповідав, як з ним щось сталося всередині, коли йому в школі показали порнографічну фотокартку.- Щось трапилося зі мною! Я наче втратив орієнтир! Шалений вогонь пожадання, що поглинув моє серце оволодів мною. Я став прагнути дивитися на це ще і ще. А потім, заотів більшого. Врешті, дійшло до того, що я згватував двох дівчат..." Важливо не допускати навіть сумніву. Бо це вже є передсмаком гріха...

Безліч прикладів приводив єпископ і про те, як маємо поводитися, коли бачимо провини інших людей: "Треба навчитися ставитися до таких осіб з любов'ю! Не треба бігти намагаючись їх одразу направити. Подивись спочатку на себе. У тебе самого все гаразд?"

Дякуємо єпископу, котрий у такий простий, але, водночас, харизматичний спосіб показав нам правди життя і християнської формації. Сподіваємося, завдяки подібним реколекціям наші слухачі краще зрозуміють суть речей.

Відгуки

18 золотих правил Магдалини Морано

18 золотих правил Магдалини Морано

У 1868 році, займаючись в школі і одночасно працюючи, Магдалина зуміла отримати диплом викладача. Вона стала вчителем і пообіцяла Богові, заради блага молоді, зробити педагогічну діяльність своєю місією.
"Важко було залишитись у Києві, коли дізнався, що фігурую у розстрільних списках", - єпископ Віталій Кривицький

"Важко було залишитись у Києві, коли дізнався, що фігурую у розстрільних списках", - єпископ Віталій Кривицький

19 серпня ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, єпископ Віталій Кривицький відзначив свій 50-річний ювілей!
В ексклюзивному інтерв'ю для Радіо Марія (доступна відеоверсія і на нашому YouTube-каналі) Його Первосвященство розповів про найнебезпечніші дні війни для своєї  дієцезії: бомбардування семінарії у Ворзелі, вольове рішення залишатись у Столиці та служіння у лавах ЗСУ семінариста РКЦ.
Крім того, єпископ Віталій Кривицький поділився історією втрати своїх батьків, доцільність приїзду Папи Франциска та ставлення до спорту та алкоголю.
Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Вітаємо всіх слухачів Радіо Марія та щиро дякуємо за підтримку радіо в новому 2021 році, адже завдяки Вашим молитвам, промоції та пожертвам ми працюємо та розвиваємося

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Дорога Родина Радіо Марія! Вітаємо з Різдвом Христовим та щиро дякуємо за пожертви, які були надані для утримання радіо в грудні та й в усьому 2021 році

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку нашого радіо. Ваша молитва і пожертва дозволили, як завжди, забезпечити безперебійне радіомовлення