Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Хресна Дорога

07:40

Гіркі жалі

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

"Потворність і вроджена неповносправність - може бути не карою, а ексклюзивною благодаттю!" - отець Петро Куркевич

Поділитись з друзями
Ми продовжили цикл програм-розважань над правилами, які святий Бенедикт написав у своєму Статуті. В цей раз спробували детально розібратися у тому, що означає заповіт: У всьому злі винити лише самого себе...
Була така сестра домініканка - Маргарита Кастельська. Дорослою мала один метр висоти. карлик. Обличчя криве бридке і паскудне. Одна ніжка викривлена, вона кульгала. Сліпа. Її батьки довго ховали в палаці. До того ж мала горбатість. Рідні її соромилися. Колись повезли до одного цілителя, але чуда не сталося. Але не дивлячись на це все вона стала святою! Можливо Бог зробив її такою, щоб вона залишилася лише для Нього. Коли слава про її святість пішла по місту - всі билися за право відвідати її! Чи це прокляття, чи благословення - вирішить вічність...

Сатана нічого сам придумати або створити не може. Тому, якщо він починає нас звинувачувати, то паростки цього десь об'єктивно існують. Він лише спотворює ці паростки, перекручує. Або звинувачує надмірно, або недостатньо! Грішника, що прагне каятися - буде занадто звинувачувати, а людину, що на дорозі гріха - буде виправдовувати. Треба знати міру! Святий Дух є нашим адвокатом, але також і прокурором! Він переконає світ у грісі і справедливості. Але зробити це делікатно!

Святий Бенедикт говорив, що в нашому роді є вдосталь гріхів. Він немовби запитує, чи хотів би ти потерпіти за попередників? Нас є за що бити. Якщо почнемо сперечатися з Богом, у Нього знайдеться безліч файлів, які свідчитимуть нам про нашу грішність! Питання, як ми це приймемо: як кару, чистилище чи просто горе.

В Польщі був такий випадок. В часі Літургії в храм зайшов випивший чоловік, який почав зривати Месу. На Службі були присутніми три-чотири старші пані, нікого більше. Священик трохи потерпів, врешті не витримав, зупинив Службу, здійняв верхній священицький одяг, підходить до хлопця, і одним ударом нокаутує його! Пані витягують хлопчину назовні, і кличуть Швидку допомогу. Священик тим часом, спокійно закінчив Службу, після чого підходить до тих пані: "Чи я вас не згіршив? - на що вони коротко відповіли, - ми молилися, отче, щоб вам вдалося "вирубити" його за одним разом!" Священик також мужик, якщо треба, то треба!

Відгуки

Що особливо варто знати про Пасхальний Тридіум? - розповідає отець Рафал Мишковський

Що особливо варто знати про Пасхальний Тридіум? - розповідає отець Рафал Мишковський

Отець Рафал Мишковський детально поясняє знаки, символи та жести пасхального тридіуму. 
Чому насправді Юда зрадив Ісуса Христа?

Чому насправді Юда зрадив Ісуса Христа?

Євангеліє страсного вівторка проводить паралель між Юдою та Петром. Розбираємось, чому Юда не покаявся і у чому полягала його головна проблема?
Хто і чому  дискредитував містику? - пояснює отець Сворад Дуда

Хто і чому дискредитував містику? - пояснює отець Сворад Дуда

Отець Сворад Дуда говорить про повернення до ортодоксії. Багато християн вважають, що єдиний і безпечний спосіб духовного життя - це звичайний шлях чеснот і таїнств.
Чому Євангеліє не цитує святого Йосифа? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому Євангеліє не цитує святого Йосифа? - відповідає отець Міхал Бранкевич

19 березня Католицька Церква святкувала урочистість святого Йосифа Обручника.
Чому неможливо було спасти світ без жертви Ісуса Христа? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому неможливо було спасти світ без жертви Ісуса Христа? - відповідає отець Міхал Бранкевич

"Ісус Христос приходить як Той, хто має виконати свою місію. Він приймає на себе страждання Хресної Дороги та Голготи. Для нас важливо свідомо приймати ці страждання так, як це показує Ісус Христос у Гетсимані через діалог зі своїм Отцем. Це була драма прийняття на себе цієї місії - спасіння людства через жертву на хресті", - підкреслив отець Міхал Бранкевич.